Şimdi Ara

Saçım uzun diye ana-avrat küfür ettiler (Yıl 2016-7) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
279
Cevap
1
Favori
6.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YoungScientist

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

quote:

quote:

Tamam herseyi anlarim memleket keko dolu onada eyvallah fakat 2016-17 Turkiyesi kismini anlamadim bu kekolar 2015te 2014te 2013te 12de falan hep vardi ki zaten.

Anlatmak istediğim: Yıl olmuş 2017; hâlâ bunlar yapılıyor.

Yil 2057de olsa bunlar yapilacak kardesim cokta bisey beklememek lazim bunlardan kurtulmak icin ulkeye bir update lazim

Türkiye, desteği kesilmiş Android cep telefonu gibi. O update hiçbir zaman gelmez bence.

Google reis belki bir security upgrade atar nerden bilebiliriz ki :D ama soyle soyleyeyim 2 yildir ingilterede yasayan biri olarak buranin kekolarida farksiz yani ulkeye bakmiyor bence

İlla ki her yerde vardır bu tip insanlar. Sadece bizim ülkede oranları daha yüksek o kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin gibi biri kiz arkadasimi optum diye para cezasi yedim diyip herkes hukumeti eleştirdi .onun bi kaniti yoktu seninde yok

Aklinizca algi yapiyosunuz bizim sakaryada bile 3 ogrenciden 1 i uzun sacli kimse laf etmiyor

yani csb arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANAV_GERÇEKTÜRK

Senin gibi biri kiz arkadasimi optum diye para cezasi yedim diyip herkes hukumeti eleştirdi .onun bi kaniti yoktu seninde yok

Aklinizca algi yapiyosunuz bizim sakaryada bile 3 ogrenciden 1 i uzun sacli kimse laf etmiyor

yani csb arkadaslar

Laf atma tarzında birçok olay geçti başımdan. Ancak bu sefer neredeyse saldırıyorlardı direkt olarak.

İnanıp inanmamak size kalmış. Toz pembe görmeye devam edin siz.

• Keske muzigi hic durdurmasaymissiniz. Ben o tipleri tamamen gormezden geliyorum, gordugumde de tek derdim bir an once oradan uzaklasmak oluyor. Normalde alıngan biriyimdir ama onların dedikleri de tesir etmiyor, bildiğin mok onlar benim için çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

Keske muzigi hic durdurmasaymissiniz. Ben o tipleri tamamen gormezden geliyorum, gordugumde de tek derdim bir an once oradan uzaklasmak oluyor. Normalde alıngan biriyimdir ama onların dedikleri de tesir etmiyor, bildiğin mok onlar benim için çünkü.

Bir sonraki sefere volume'ü yükselteyim.

• hocam sen boşver öyle kıt beyinlileri genelde zaten çekememezlikten 5-6 sap bi arada gezmekten testesteron patlaması yaşayan ergen keko tipler oldukları için kafaya takılacak bişey yok zaten tek olsalar hiçbiri laf edemez toplu gezdikleri için horozlanmışlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Box a yazıl.Şuan aşırı korkaksın başka bir şey demiyorum.Onlar sana bu şekilde muamele ediyorsa kendini onlara karşı savunman nefsi müdafadır.Bizzat polise sordum bunu. Eşit bir şekilde karşılık vereceksin. Söze söz , yumruğa yumruk. Kendini savun.
    Unutma : “Bir memlekette, namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur” İsmet İnönü

Senin dedigin 4 5 kisisindir o zaman tamam o sekilsizler 4 kisi olarak guc aliyorlar teke tek olsa namussuz namusludan cesaretli teoremi zaten cokecek.

Istedigin boxla ugras 4 kisi sana ayni anda daldimi dayagi yersin ustune bicak varsa is daha da beter olur saplar geberip gidersin. Dizi filmlerdeki gibide olmaz. Teke tek olsan tamam ya da 2 ye 1 ama otesi macera

• kestirdimkurtuldum.jpg

• şu .... ülkesinde farklı olmak suç . Farklı olursun laf ederler. Koyun olacaksın . Standart olacaksın . Herkesleşeceksin ki yaşayabilesin. Sonra böyle koyun sürüleri gelir laf eder , akrabalar laf eder bu 'saç bu baş ne yavrum' diye sonrada uğraşıp durursun o yüzden
  • bu ne bicim uzun saç

• Geçmiş olsun öncelikle, illa etkilenirsin normal. O hayvanların hayatındaki en büyük olayı kahvehanede siyaset yapıp ülke kurtarmak olacak. Ülkenin ortalama insan kalitesi düşük maalesef. Sana mutlu bir şarkı göndereyim moralin düzelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MK MarineBoy -- 24 Kasım 2016; 12:18:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

kestirdimkurtuldum.jpg

Yok... Birileri mutlu olacak diye, böyle bir şey yapmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MK MarineBoy

Geçmiş olsun öncelikle, illa etkilenirsin normal. O hayvanların hayatındaki en büyük olayı kahvehanede siyaset yapıp ülke kurtarmak olacak. Ülkenin ortalama insan kalitesi düşük maalesef. Sana mutlu bir şarkı göndereyim moralin düzelsin.

Teşekkürler dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

bu ne bicim uzun saç

Turist gibiyim dostum. Turiste bile saygıları yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: InsignAce

kestirdimkurtuldum.jpg

Yok... Birileri mutlu olacak diye, böyle bir şey yapmam.

Kestirdim kurtuldum derken Bülent Ersoy parodisi yapmıştım ama

• InsignAce kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebu l-Feth

No ss no guven

İroni akar,
  • Bu ülkeye dair umutlarım tükenmeye başlıyor derken ? bence çoktan tükenmiş olması lazım. Bizden bir halt olmaz
  • Cehalete bak, ben okurken sinirlendim sen nasıl sabırlıymışsın helal olsun.

Sakala sünnet diyen cahiller, peygamberin saçı uzundu ve uzun saçta otomatikmen sünnet oluyor. Ben senin yerinde olsam kavga ederdim dayak yemek pahasına olsa bile. Geçmiş olsun dostum.
  • Eskiden beridir görgüsüz, okumamış, cahil insanlar vardı ülkemizde fakat yerlerini biliyorlardı anlamadığı şeye ses çıkartmıyorlardı ben bu işe karışmayayım beceremem anlamam diyorlardı. Son zamanlarda bu cahillere güç verildi, sizi ezdiler aslında siz 15 sene okumuşlardan daha akıllısınız dendi. E zaten herşeye inanan gerizekalıya iki tanede biz osmanlıyız asarız keseriz nidaları öğretilince aman allah tutmayın küçük enişteyi. Yeni Türkiye budur, ancak bu kadar kısa özetlenebilir.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.