Şimdi Ara

Saçım uzun diye ana-avrat küfür ettiler (Yıl 2016-7) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
6.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu fena tutmuş tekrar söylemek istiyorum, onların yüz bulmasının sebebi kimsenin bir şey yapmamasıdır.

Cevap vermeyip doğru şeyi yaptığını sanıp apaçileri feedliyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marikcan

Konud dışı; avatarının anlamını öğrenebilir miyim?

Nick ile uyum içerisinde olsun diye yaptığım bir avatar. Satanizm, Anti-Christ sembolü olarak düşünebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Orijinalden alıntı: Thesis Statement

Yasadigin sehir ile alakali biraz hocam. Istanbul'da yasiyorum, benim de saclarim uzun. Bana da tip.tip bakiyorlar

Bana tip tip bakılmayan tek yer İzmir'di. Karşıya, Bostanlı, Alsancak gibi yerlerinde tabii. Hatta kimse yüzüme bakmazdı.

Dogru olani yapmissin bu arada. Ugrasmaya bile degmez su tipler ile kafana da takma bosuna hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: riaz

Şimdi onların seviyesine inmem bilmem ne olayını geç bro cesaretin olsa ve gücün yetse kimbilir neler yapardın,eminim bunun fantazisini bile kurmuşsundur kafanda
    Ama bu kadar totoş gibi giyinen insan varken,dapdar pantolon giyen apaçiler varken uzun saçın dikkat çekmesi ilginç

İnanın ki hiçbir hayalim olmadı bu konuyla ilgili. Onlardan daha kalabalık olsam, yine de onlar için vaktimi harcamazdım, emin olun.

Kimseye kıyafeti için, tipi için saldırılmamalı. F50 eşofmanları, fosfor yeşili ayakkabıları ben de sevmiyorum; fakat giyenler seviyor. Saygı duymak zorunda hissediyorum.

• Resmi gördüm hocam belki sizi kadın sandılar erkek olduğunuzu anlayınca umutları söndü sinirden küfretmeye basladılar

Yanlış anlamayın hocam ben yapılanı savunmuyorum. Yapılan terbiyesizliktir.

• Tamam herseyi anlarim memleket keko dolu onada eyvallah fakat 2016-17 Turkiyesi kismini anlamadim bu kekolar 2015te 2014te 2013te 12de falan hep vardi ki zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozan1212

Konu fena tutmuş tekrar söylemek istiyorum, onların yüz bulmasının sebebi kimsenin bir şey yapmamasıdır.

Cevap vermeyip doğru şeyi yaptığını sanıp apaçileri feedliyorsunuz.

Onları hiç duymağımı, müzik dinlediğimi sanıyorlar. Bu sebeple de, feed'lemiş olmuyorum bence.

• quote:

quote:

Şimdi onların seviyesine inmem bilmem ne olayını geç bro cesaretin olsa ve gücün yetse kimbilir neler yapardın,eminim bunun fantazisini bile kurmuşsundur kafanda
    Ama bu kadar totoş gibi giyinen insan varken,dapdar pantolon giyen apaçiler varken uzun saçın dikkat çekmesi ilginç

İnanın ki hiçbir hayalim olmadı bu konuyla ilgili. Onlardan daha kalabalık olsam, yine de onlar için vaktimi harcamazdım, emin olun.

Kimseye kıyafeti için, tipi için saldırılmamalı. F50 eşofmanları, fosfor yeşili ayakkabıları ben de sevmiyorum; fakat giyenler seviyor. Saygı duymak zorunda hissediyorum.

Sen iyi niyetlisin ama dışardakiler öyle değil ve sen bir şekilde kendini savundun uzaklaşmayı tercih ettin.Aynısını başka birine yaptıklarında belki o arkadaşa saldırcaklar ve o arkadaş kendini savunamayacak.O yüzden birkaçına ders vermek lazım, kafalarına vura vura öğretmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Resmi gördüm hocam belki sizi kadın sandılar erkek olduğunuzu anlayınca umutları söndü sinirden küfretmeye basladılar

Yanlış anlamayın hocam ben yapılanı savunmuyorum. Yapılan terbiyesizliktir.

Zaten otobüste falan otururken, dışarıda arkada taraftan gelip yüzüme bakanlar oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: YoungScientist

Tamam herseyi anlarim memleket keko dolu onada eyvallah fakat 2016-17 Turkiyesi kismini anlamadim bu kekolar 2015te 2014te 2013te 12de falan hep vardi ki zaten.

Anlatmak istediğim: Yıl olmuş 2017; hâlâ bunlar yapılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLoser1

Uzun saç mı olurmuş karı gibi... Korkak seni

Sen hz.muhammede nasil kari dersin lan

• quote:

quote:

quote:

Sen iyi niyetlisin ama dışardakiler öyle değil ve sen bir şekilde kendini savundun uzaklaşmayı tercih ettin.Aynısını başka birine yaptıklarında belki o arkadaşa saldırcaklar ve o arkadaş kendini savunamayacak.O yüzden birkaçına ders vermek lazım, kafalarına vura vura öğretmek lazım.

Her şekilde dezavantajlıyım. Onların şehri. Bugün kârlı çıktığımızı varsaysak, yarın bizim için iyi olmaz. Küçücük şehir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikki Sixx -- 24 Kasım 2016; 10:20:53 >

• quote:

quote:

Tamam herseyi anlarim memleket keko dolu onada eyvallah fakat 2016-17 Turkiyesi kismini anlamadim bu kekolar 2015te 2014te 2013te 12de falan hep vardi ki zaten.

Yil 2057de olsa bunlar yapilacak kardesim cokta bisey beklememek lazim bunlardan kurtulmak icin ulkeye bir update lazim

• quote:

quote:

quote:

Yil 2057de olsa bunlar yapilacak kardesim cokta bisey beklememek lazim bunlardan kurtulmak icin ulkeye bir update lazim

Türkiye, desteği kesilmiş Android cep telefonu gibi. O update hiçbir zaman gelmez bence.

• Snow shield açıp nuke yi çakmak lazımdı hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Türkiye, desteği kesilmiş Android cep telefonu gibi. O update hiçbir zaman gelmez bence.

Google reis belki bir security upgrade atar nerden bilebiliriz ki :D ama soyle soyleyeyim 2 yildir ingilterede yasayan biri olarak buranin kekolarida farksiz yani ulkeye bakmiyor bence

• sen yoluna bak, iyi bir iş sahibi ol, öyle köpekleri altında çalıştır ez. hak ettikleri yer orası.
  • İyi yapmışsınız hocam. 3-5 sokak köpeği için moralinizi bozmasaydınız keşke bütün gün boyunca :(

• Kardeşim kafana takmaya değmez,benimde saçlarım seninkiler kadar uzun şuan muhattap olmaman en iyisi olmuş çomarlarla uğraşmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flopyy

Snow shield açıp nuke yi çakmak lazımdı hocam

Nuke iyi olur, evet. Yanındakilere de sıçrar.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.