Şimdi Ara

SAÇ YIKAMA VE ŞEKİLLENDİRME REHBERİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
728
Cevap
22
Favori
27.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kurt551 K kullanıcısına yanıt
    Orta tutus parlak ve mat arasi dogal parlaklik var saclarim kisa oldugu icin volume tutuculaha da acikcasi pek ihtiyac olmadiginda uzun sac icin yorum yapamayacagim ama bende gayet superdi cok hosuma gitti kokusu sun falan iyiydi. Birde osis thrill aldim ama onu daha kullanmadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sindirgi -- 6 Mayıs 2015; 23:24:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sindirgi

Orta tutus parlak ve mat arasi dogal parlaklik var saclarim kisa oldugu icin volume tutuculaha da acikcasi pek ihtiyac olmadiginda uzun sac icin yorum yapamayacagim ama bende gayet superdi cok hosuma gitti kokusu sun falan iyiydi. Birde osis thrill aldim ama onu daha kullanmadim.

teşekkürler yorum için benim ön taraf uzun arkaya doğru yatırdığımda biraz tutuculuk gerekiyor bu ürün onu pek sağlayamayacak galiba en iyisi Flex waxa devam :)
  • Hocam deepfear arkadasin onerdegi baska bir urun vardi 3D men moulding wax onu alabilirsin n11 den ben n11 le ugrasmak istemedigim icin kuaforlere gittim bulamadim mecbur muadili 4 play moulding cream aldim diger yuksek tutusa yakindir 4 play orta tutus demisti satan malesef bulamadim ama netde var bakabilirsin.

http://m.n11.com/schwarzkopf-3dmension-molding-wax-100ml-yeni-seri-P49143105

• quote:

Hocam deepfear arkadasin onerdegi baska bir urun vardi 3D men moulding wax onu alabilirsin n11 den ben n11 le ugrasmak istemedigim icin kuaforlere gittim bulamadim mecbur muadili 4 play moulding cream aldim diger yuksek tutusa yakindir 4 play orta tutus demisti satan malesef bulamadim ama netde var bakabilirsin.

eyvallah hocam zaten hanz de fuko ya kadar denedim artık yurt dışı olayına girmem pek yavaş yavaş bu schwarzkopf ürünlerini deniycem

• quote:

Orijinalden alıntı: kurt551

quote:

Hocam deepfear arkadasin onerdegi baska bir urun vardi 3D men moulding wax onu alabilirsin n11 den ben n11 le ugrasmak istemedigim icin kuaforlere gittim bulamadim mecbur muadili 4 play moulding cream aldim diger yuksek tutusa yakindir 4 play orta tutus demisti satan malesef bulamadim ama netde var bakabilirsin.

eyvallah hocam zaten hanz de fuko ya kadar denedim artık yurt dışı olayına girmem pek yavaş yavaş bu schwarzkopf ürünlerini deniycem

Alman malları kaliteli oluyor

• Bi efsane daha yalan oldu.her alan satmaya çalışıyor. Hanz de fuko ve by vilain abartılmış balon ürünler

• quote:

Orijinalden alıntı: galatakontu

Bi efsane daha yalan oldu.her alan satmaya çalışıyor. Hanz de fuko ve by vilain abartılmış balon ürünler

Aynen herkese osis öneriyorum, alan herkes memnun kalıyor ürünlerden

• Evet güzelde ama tüm gün sabit tutamiyor onlarda malesef. :(

• quote:

Evet güzelde ama tüm gün sabit tutamiyor onlarda malesef. :(

Senin saçı tutan ürün yok bence

• quote:

Bi efsane daha yalan oldu.her alan satmaya çalışıyor. Hanz de fuko ve by vilain abartılmış balon ürünler

hanz de fuko ürünleri de gayet iyi ama osisin üzerine pek çıkamadığı için Amerkadan bi dünya kargo ücreti vererek yok gümrükten geçecek mi falan diye düşünerek uğraşmaya değmiyor
  • quote:

Evet güzelde ama tüm gün sabit tutamiyor onlarda malesef. :(

sabitleme süresini biraz daha arttırmak için bunu kullanabilirsin Schwarzkopf Osis Session Ekstra Tutucu Sprey
    fakat kuruduktan sonra pek dokunmamak gerekiyor beyaz beyaz oluyor çünkü
  • Benim saç aşırı düz ve yumuşak. Kafayı yiycem artık gerçekten :(

• quote:

Benim saç aşırı düz ve yumuşak. Kafayı yiycem artık gerçekten :(

Mess up ile dağınık şekil ver hocam

• Aslında mantıklı,yarın bi denesem bakalım nasıl bişey olacak. Bi çok kere mess up denemelerim oldu ve hep düşüp yapıştı saç kafama

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Hocam bu konularda bayağı bilgilisin sanırım. O yüzden birkaç soru sormak istiyorum sana. Ben yumuşak, ince ve düz saç teline sahibim. Genelde orta uzunlukta kestiriyorum ve şekil için fön + John Frieda Luxurious Volume Hacimlendirici Saç Spreyi kullanıyorum. Bunu kullanma sebebim hacim özelliği. Saçlarım ince ve alnım geniş olduğu için diğer spreylerle çok açık duruyor alın bölgesi. Sana sorum şu: Bu sprey hacimlendirici olduğu için saçıma çok zarar veriyor mudur? Haftada max. birkaç defa saç yaparım. Veya ne kullanmamı önerirsin? Wax olur, sprey olur. Hangisini önerirsin? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

quote:

quote:

Hocam bu konularda bayağı bilgilisin sanırım. O yüzden birkaç soru sormak istiyorum sana. Ben yumuşak, ince ve düz saç teline sahibim. Genelde orta uzunlukta kestiriyorum ve şekil için fön + John Frieda Luxurious Volume Hacimlendirici Saç Spreyi kullanıyorum. Bunu kullanma sebebim hacim özelliği. Saçlarım ince ve alnım geniş olduğu için diğer spreylerle çok açık duruyor alın bölgesi. Sana sorum şu: Bu sprey hacimlendirici olduğu için saçıma çok zarar veriyor mudur? Haftada max. birkaç defa saç yaparım. Veya ne kullanmamı önerirsin? Wax olur, sprey olur. Hangisini önerirsin? Teşekkürler

Hacim köpüğü almanı tavsiye ederim

• Hocam osis+ wax alacağım Ankaradaki satış yerlerini öğrenmem için scwarzkopf un numarasını verebilirmisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 17 Mayıs 2015; 0:24:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

Hocam osis+ wax alacağım Ankaradaki satış yerlerini öğrenmem için scwarzkopf un numarasını verebilirmisiniz ?

Pmden mesaj at vereyim burdan yanlış olur

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gunner92fb

quote:

quote:

Hacim köpüğü almanı tavsiye ederim

Hangi markanın hocam?

• by vilain i bilemem ama hdf hicte balon degil hocam insanlarin sac tipine gore degil caninin istedigini aliyorlar sonra sonuc husran.Su bilgilendirme konusunu komple bir elden gecirecegim forum ahaliside artik kendi belirleyebilecek hangi urunleri alacagini.
    @galatakontu

Sponge Wax adi ustunde gun icin oynanabilen bir urun tutuculuk icin claymation almaliydiniz, quick ile sponge in karisimi.
    @kurt551

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.