Şimdi Ara

SAÇ YIKAMA VE ŞEKİLLENDİRME REHBERİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
729
Cevap
22
Favori
27.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

*Her kafanın yapısı farklıdır, saç şeklinizin başkası gibi olmasını beklemeyin, kuaförünüzden kafa şeklinize göre saç kesimi isteyin.

*Kuaför seçimi çok önemlidir, her yerde şubesi olan yerlere gitmeyin, kendi kuaförünü işleten veya kuaför sahibine kesim yaptırmayı tercih edin.

*Kesimlerde makas kalitesi çok önemlidir, genelde pahalı makas kullanan (Kasho, Matsuzaki vb...) kuaförler saç traşını pahalıya yaparlar.Sadece ürünlere para harcamayın, sağlam bir kuaför seçin.

*Saçını üçe vurdutmak istiyorsanız kuaförünüzün makineyle değil makasla saçınızı kesmesini isteyin böylece kafa şekliniz ortaya çıkmaz.

*Genelde kuaförlüğü çok bilmeyen kişiler saçları sadece ara makasla keserler, eğer saçınızı baştan sona ara makasla kesiyorsa bir daha o kuaförden uzak durun.

*Uçlara ustura vurmak saçı inceltir.

*Sertifika almış kuaförleri tercih etmeye çalışın, sertifika almış kuaförler eğitim almış ve sonradan eğitim vermiş kuaförlerdir.

ŞAMPUANINIZI İYİ SEÇİN

*Şampuan seçimi çok önemlidir, özellikle ince telli saçlar için.Şekillendirici kullanacaksanız mutlaka ince telli saçlar için hafif şampuanlar seçmelisiniz.Piyasadaki Hacim(Volume) şampuanlarını tercih edebilirsiniz.

*Her markanın şampuanını kullanmayın, bu alanda uzmanlaşmış markaları tercih edin.Mesela Loreal, Schwarzkopf, Sebastian, Wella, Goldwell vs vs.

DOĞRU FÖN

*Düşük ısıda kurutmak her zaman saç sağlığınız açısından daha iyidir.

*Saçı tek yöne fönlemenin sayesinde, elektriklenme yaşamazsınız.

*Kafanızı eğip alttan fön vurmak, en iyi hacim verme yöntemidir.

*Hacim vermek için tarak yerine, ellerinizle saç diplerini kaldırın.

ISI KORUYUCU TERCİHİM

UNDERCUT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 4 Mart 2016; 12:05:18 >

• Kozmoya'nin yaptigi tamamen sacmalik 18$ lik american crew fiber 30 liradan satiliyorsa HdF 40 liradan satilsin ne olacak ki? Piyasadaki en iyi sac sekillendiricilere HdF sahiptir.Hem organik hem de saca zarar vermeyen tek markadir.Urunleri su bazli oldugundan sacta hicbir kalinti kalmaz hergun saci yikayarak sacinizi yipratmaniza gerek kalmaz.Alabiliyorsaniz HdF alin ister 70 ister 100 olsun buldugunuzde kapin bir tane.Ya da ucuz yollu sachane getirsin.İsteyenler mail atsin ki sesimizi duyuralim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 5 Nisan 2016; 10:30:41 >
  • bende atacağım.
  • yukari tasiyoruz beyler gidipte hobby, axe falan almiyoruz paramizi biriktirip dogru duzgun seyler aliyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • katılıyorum
  • aynen katılıyorumda by vilain waxları tanesi 20$ bunu getirip 50-60 tlden satsa yine alınacak bir fiyat sebastian craft getiriyorlarda bunu nasıl getiremiyorlar onu hiç anlamadım. Bu arada bu ayın sonuna kadar slikhaarda kargo ücretsiz sipariş verdim bende alıcaksan kaçırma hocam
  • Gold digger aldım beğenmedim fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fertorres

Gold digger aldım beğenmedim fazla

Neden hocam biraz acarmisin tamamlamadim daha siparişi

• blackdread kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 5 Nisan 2016; 10:30:14 >
  • quote:

İnce telli saçlarım var hdf daha iyi volume verdi

Benimde ince telli ve orta uzunlukta zor şekil veriyorum hdf hangisini kullaniyorsun

• Quicksand belki by vilain satabilirim

• quote:

Quicksand belki by vilain satabilirim

Suan 3x2 2 tane gold digger 1 tane silver fox düşünüyorum daha iyi dediniz hdfmi alsam acaba

• Herkesin saç yapısına göre değişiyor yani tam bişey diyemem

• 2 tane gold digger 1 tane quicksand yada claymation alicam sagol hocam önerilerin icin

• Geçen Quicksand elime ulaştı, gerçekten çok iyi volume veriyor saça.
  • kaç haftada geldi hocam
  • Forumdaki bir arkadaştan aldım

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepfear7 -- 5 Nisan 2016; 10:28:36 >
  • Merhaba,

Öneriniz satın alma departmanına iletilmiştir. Ürün ve marka seçimi esnasında muhakkak dikkate alınacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.
    Saygılarımızla,
    Sachane.com
    diye cevap geldi banada by vilain ve hanz de fuko gelsin ya sachaneye ikiside en iyi waxlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan1026 -- 26 Kasım 2014; 13:57:27 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.