Şimdi Ara

SAÇ YIKAMA VE ŞEKİLLENDİRME REHBERİ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
729
Cevap
22
Favori
27.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikiside sls iceriyor ikiside masum degil :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    Hanz de fukoda iki çeşit sulfat var biri goldwell yani tüm şampuanlarda bulunan orta seviyede tehlikeli sulfat, diğer sulfat ise çok zararlıdır.İstersen codecheck.info'dan da bakabilirsin
  • deepfear7 kullanıcısına yanıt
    bana kalsa hicbirini kullanmayip nopoo yu deneyecegim ama vakit bulunmuyor sonucunun bende nasil yansiyacagini kestiremedigim icin pek el atasim yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Markus Schulz kullanıcısına yanıt
    No poo'yu ben de destekliyorum ama erkek tipi saç dökülmesini engellemek lazım
  • Slikhaardan sipariş veren arkadaşlar

100 dolar üzeri siparişlerniz geçti mi ? posta kutusu gibi yolladıkları için geçer diye düşünüyorum da takılan oldu mu acaba ?
  • nhasbek N kullanıcısına yanıt
    Byvilain içinde geçerlimi aynı şey ?
  • Antalyada yasayan varsa alanya da granada otelde emil vilain i gorebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrUstndd

Antalyada yasayan varsa alanya da granada otelde emil vilain i gorebilir

Merhaba hocam. Saçımın ince veya kalın telli olduğunu nasıl anlayabilirm?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

Görmek lazım :D
    quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

Görmek lazım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4Numara -- 4 Mayıs 2015; 15:49:31 >
    :D Hanz de fuko aldım bir tane Quicksand bir tanede şu sample pack diye ufak ufak her üründen olan var ya onları deniyorum :) en beğendiğim sponge wax ama çokta gerekli değil bence osisin flex waxıda benim işimi görüyordu. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurt551

:D Hanz de fuko aldım bir tane Quicksand bir tanede şu sample pack diye ufak ufak her üründen olan var ya onları deniyorum :) en beğendiğim sponge wax ama çokta gerekli değil bence osisin flex waxıda benim işimi görüyordu. :D

Osis Flexwax'tan memnunsun yani
  • quote:

quote:

Osis Flexwax'tan memnunsun yani

aynen tek sorun uzun süre sabitlenmemesi ki o sorun sponge waxta da var o sorunu Osis Session Ekstra sprey ile biraz daha erteleyebiliyorum ancak bu spreyide çok sıkarsanız ve daha sonra saçınıza dokunursanız kepek benzeri beyazlıklar oluşuyor. şimdi gözüm mess up ta ilk fırsatta onu deniycem ama üzerinde yazan rakama bakarsak onun tutuculuğu flex waxtan daha az diye düşünüyorum

aynen tek sorun uzun süre sabitlenmemesi ki o sorun sponge waxta da var o sorunu Osis Session Ekstra sprey ile biraz daha erteleyebiliyorum ancak bu spreyide çok sıkarsanız ve daha sonra saçınıza dokunursanız kepek benzeri beyazlıklar oluşuyor. şimdi gözüm mess up ta ilk fırsatta onu deniycem ama üzerinde yazan rakama bakarsak onun tutuculuğu flex waxtan daha az diye düşünüyorum
  • quote:

Evet daha az whipped waxa bakabilirsin

onuda deneriz hocam yavaş yavaş :)
    Schwarzkopf Osis+ 4-Play - Şekillendirici Hamur bunun için ne diyorsun hocam var mı kullanmışlığın
  • quote:

Schwarzkopf Osis+ 4-Play - Şekillendirici Hamur bunun için ne diyorsun hocam var mı kullanmışlığın

Arkadaş yeni aldı ona sorabilirsin

• quote:

quote:

Arkadaş yeni aldı ona sorabilirsin

eyvallah
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.