Şimdi Ara

Saç Spreyi Ve Saç köpüğünün saça ne gibi zararları var? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
76
Cevap
0
Favori
79.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadasim bunu bir suru kisi kullaniyordu o yuzden guncelliyorum ogrenmem gerek
  • Up
  • Up
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion
    Tamam tesekkurler aliyim ondan bende bir sey soruca. Aklima takildi bu bioblas balsamda sacinizi durulayin balsami uygulayip sacinizi yeniden durulayin diyor aklima takilan bu Ben sampuan la yikadiktan sonra Islak Saca surup yeniden suyla yikiyordum kullanan arkadas fln varsa anlatabilirmi bana

Up
  • quote:

quote:

Tamam tesekkurler aliyim ondan bende bir sey soruca. Aklima takildi bu bioblas balsamda sacinizi durulayin balsami uygulayip sacinizi yeniden durulayin diyor aklima takilan bu Ben sampuan la yikadiktan sonra Islak Saca surup yeniden suyla yikiyordum kullanan arkadas fln varsa anlatabilirmi bana

Up

Ya sunu bilen yokmu
  • Up
  • arkadasım sen suraya bir fotonu koy ben saçına göre uzun uzun yorum yapıcam söz
  • Ya dh de bu foto isine guvenmiyorum acikcasi
  • Up
  • uP
  • Up
  • bukadar takıntı yaparsan kozmetik ürünlerden önce stresten dökersin saçlarını belkide dökmüşssündür bırak kendi haline bu arada kozmetik ürünler zararsızdır tabi saçlarına sürdükten sonra yatmadan yıkıyosan aksi halde saçı güçsüzleştirir ve dolayısıyla dökülme sürecini tetikler
  • Kardeşim azı çoğu olmaz bunun.Bu tür ürünler saçlarını inceltiyor ve haliyle döküyor.Lisedeyken ben de sürüyordum köpük, sprey saçlarımda epey bi açılma olmustu yaklasık 4 yıldır sürmüyorum ve yavaş yavaş kapanmaya başladı.Bana kalırsa hiç bulaşma derim.
  • Kaliteli bir markanın wax'ını alırsanız saçınıza zarar vermez. Özellikle osis tavsiye ederim. Saç köklerine gelmedikçe saça zarar vermez. Bu tür ürünleri kullanmayı bilmek lazım. Wax zaten fazla sürülmüyor. Tırnağınızın ucuyla bile alsanız saçınıza gayet güzel şekil veriyor. Saçınız ince telliyse zaten her türlü waxla halledersiniz. Wax'ın fiyatı diğerlerine göre pahalı o ayrı konu ancak apaçi gibi saçlarınız parlamaz ve yapışık durmaz waxla.

• Adam çoktan halletmiştir bence sorununu.
  • linke bakıp gelmeyin la :D
  • arkadaşlar 4 senedir uzun saçlarım okul felan yok hergünde spreyliyorm ve fönlüyorm . kazık gibi oluyor set duruyor ama saçı düz fönlüyorm uçmaması için spreyliyorm saçlarımda açılma yok fakat inanın bi eski saçımı görün bi şuanki saçımı görün anlarsınız spreyi kullanmayın benden size tavsiy kendi başıma geldi size gelmesin saç bu değerini bilmemişiz :) ben gerçi çok abartmıştım saç spreyi saçın anasını ağlatıyor
  • Köpük nerelerde satılır arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuriBoyaka

joleyle waxla saç dökülseydi ronaldo keltoştu adamın jolesiz çıktığı maç yok

senin aldığın 5 liralık jöle ile onunki bir mi?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.