Şimdi Ara

Saç Spreyi Ve Saç köpüğünün saça ne gibi zararları var? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
75
Cevap
0
Favori
79.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Up
  • Guncel
  • Guncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Speed_Passion

Guncel
    Pardon geldim

Krem olarak Schwarzkopf Gliss kullanıyorum ben.Sıvı saç kremi,durulama gerektirmiyo
  • Ne ise yariyor surdukte sonra nasil oluyor sekil Verme bakimindan fln nereden temin edebilirim acarmisin biraz?
  • quote:

Ne ise yariyor surdukte sonra nasil oluyor sekil Verme bakimindan fln nereden temin edebilirim acarmisin biraz?
    eskiden saçım baya dökülürdü, şimdi taft köpük kullanıyorum çokta memnunum yanında da loreal jole saç dökülmesi yok denecek kadar az.
  • quote:

Ne ise yariyor surdukte sonra nasil oluyor sekil Verme bakimindan fln nereden temin edebilirim acarmisin biraz?
    Herhangi bi kozmetikçiden ya da marketlerin kozmetik reyonundan alabilirsin.Bikaç çeşit olanları var,bende onarıcı bakım isimli olan var.
    Saçları yıkadıktan sonra ıslak veya kuru iken saç uçlarına uygulayacaksın.Belli bi süre kullandıktan sonra saçların daha canlı görünüyo.Sürdükten sonra tarama kolaylığı sağlıyo.
    Fazla uzun saçın yoksa kullanmana gerek yok.Benim omuza dökülen yerdeki kısımda çok kırık oluyodu,onun için denedim bi.Faydasını da gördüm zaten.İşe yarıyo yani...Şekil falan hakkında bilgim yok da zaten saç kreminin saça şekil vermeyle alakası yok ki

• Tamam tesekkurler aliyim ondan bende bir sey soruca. Aklima takildi bu bioblas balsamda sacinizi durulayin balsami uygulayip sacinizi yeniden durulayin diyor aklima takilan bu Ben sampuan la yikadiktan sonra Islak Saca surup yeniden suyla yikiyordum kullanan arkadas fln varsa anlatabilirmi bana
  • quote:

Tamam tesekkurler aliyim ondan bende bir sey soruca. Aklima takildi bu bioblas balsamda sacinizi durulayin balsami uygulayip sacinizi yeniden durulayin diyor aklima takilan bu Ben sampuan la yikadiktan sonra Islak Saca surup yeniden suyla yikiyordum kullanan arkadas fln varsa anlatabilirmi bana

?
  • quote:

quote:

Tamam tesekkurler aliyim ondan bende bir sey soruca. Aklima takildi bu bioblas balsamda sacinizi durulayin balsami uygulayip sacinizi yeniden durulayin diyor aklima takilan bu Ben sampuan la yikadiktan sonra Islak Saca surup yeniden suyla yikiyordum kullanan arkadas fln varsa anlatabilirmi bana

?

Alıntıları Göster
    Up
  • Up
  • quote:

Up
    saçına kozmetik ürün kullanma özellikle taftınkiler berbat ben eskiden kullanırdım saçı inceltip güçsüzleştiriyor bu da dökülmesine neden oluyor. kesilikle önermem.
  • quote:

O zamanda her gun yika yika hasta olurum Taft berbat diyorsunda en pahalisida Taft
  • Up
  • quote:

Up
    Bioblas hakkında bilgim yok malesef
  • Bilen yokmu hic
  • Up
  • Up
  • quote:

Up
    yok işte kimse bilmiyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.