Şimdi Ara

Saç Şekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

beyler yapmak istediğim saç modeli bu şekil şu an saçlar geriye tam olarak yatmıo hafif kabarık kalıo saçımın önleri şu an burnuma geliyor saçın tam olarak böyle rahat geriye yatması için ne kadar uzunluğa gelmesi gerekir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• up

• Saçın geriye dönmesi için çok uzaması gerekmez. Evet çok uzayınca geriye gider ama kısaykende geride durması sizin saç uzama şeklinize bağlı benim saçlarım 15 yaşıma kadar hep önüme geliyordu yukarı kalkmıyordu. Sürekli geriye tarayıp sürekli geriye fön çekerseniz saçınız geriye doğru yön alır.

• benim saçlar gür ve kalın telli olduğu için geriye tam yatmıo önler kabarık kalıo ben tam olarak resimdeki gibi pürüzsüz kabarmadan geriye yatmasını istiyorum birkaç ay daha uzamasını beklemem lazım galiba

• Guest8080 kullanıcısına yanıt

Aynen uzatmak da bir çözüm olabilir. Ama yönü direk arkaya olsun istiyosanız dediğim gibi geriye fön çekmelisiniz sürekli

• Ne diye bize soruyon hocam fotoya bak orda görüyorsun işte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o saçın uzunluğunu sordum reis

• eyvallah reis fön çekmeyide denedimde yinede tam olarak yatmıo saç

• O saç baya baya uzun, çenenin dört beş parmak altına geliyordur senin daha 8-9 ayın var

• yapma reis ne 8-9 ayı maksimum 2-3 aya ulaşırım gibi o saça bide benim saçlar baya hızlı uzar ayda 4-5 cm uzuo

Zaten bir anda yatmaya alışmaz saçın uzun süreç gerektirir

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest8080

o saçın uzunluğunu sordum reis

tamam işte hocam resme bakınca uzunluğunu görüyorsun

• tmm görüyorumda o adamın saçı ince telli ve kabarmıo direk yatmış benim ise kalın telli ve gür o yüzden benim daha geç yatıcak forumda saç uzatıpta tecrubeli birileri vardır die sordum ne kadar uzunluğa gelince yatar die ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest8080

yapma reis ne 8-9 ayı maksimum 2-3 aya ulaşırım gibi o saça bide benim saçlar baya hızlı uzar ayda 4-5 cm uzuo

Oha, normal insan evladının saçı ayda maks 1.5 cm uzar senin niye öyle, özel bir şey yapıyorsan ben de yapıyım

• saçı soğuk suyla yıkıyorum,2-3 günde bir duş alıyorum ki saç kendi yağıyla beslensin die,bakım kremi sürüyorum, şampuanlarken saçın diplerine 1-2 dakka masaj yapıyorum,boy ve uçlarına duştan sonra saç bakım yağı sürüyorum,benim saçlar sert olduğu için uçlar kırılıo 2-3 ayda bir gidip uçlardan aldırıyorum bide havlu aldım ekstradan yumuşak saçı kırmayan bütün yaptıklarım bunlar ama ekstradan saç uzasın die ekstra şeyler yapmıyorum genetikten benim saçlar baya hızlı uzuo ama uzamasına pek etki etmese bile saçın sağlığı için dediklerimi yapabilirsin

• 3 numara .

Ben uzattım tel taktigim halde öne düşüyor 2 aydır saçlarım fön cektigim halde arkaya yatmaya alışamadı en sert spreyden sıkıyorum zor tutuyor.

Bence sacini baglasan daha iyi bi ruzgar o saci darmadagin eder ellerinle surekli sacina goturemezsin virüs var bende bağlamayı düşünüyorum

• bağlamayı sevmiyorum ya bu saç şekli baya hoşuma gitti uzasın saçlar baktım olmuo başka bi model denerim bide senin saçlar ince telli mi ?

• saçların kaç cm ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.