Er
07 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 92 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Evet beyler yaklaşık 6 ay önce çok gür ve kabaran saçlarıma ara makas attırdım bikaç kez ilk başlarda çok iyiydi saçlarımın kabarıklığı gitmişti ve çok güzel şekil alıyodu ama zamanla uzadıkça inanılmaz yıprandı ve inceldi tiftik tiftik oldu bu saçı 3 numaraya vursam uzadığında eski halini alır mı ekstra başka bişey yapmama gerek var mı ?
Evet beyler sizce bir erkek için hangisi daha önemlidir tipi hangisi daha çok değiştirir ?
evet beyler bu saç konusunu merak ediyorum günümüzde neden budar saç dökülme yaşayan erkek var dışarıda bakıyorum ön saç cizgisi dümdüz olanları nadir görüyorum çoğu kişinin şakaklar açık 30 dan sonra zaten önler gitmiş oluo genetikle alakalı bi konu ama çoğu kişinin saçlar bu sekilde 15-16 yaşında bile dökülme yaşayanlar var sizce neden bu kadar dökülme sorunu var ?
1)sakallarınız tam olarak kaç yaşında tamamlandı?

2)yaş 20 şu an yanaklarda tüylenme var geri kalan taraflar dolu bu yaştan sonra yanaklar dolar mı sizce ?
sakallar tam çıkmadığı için pek dert etmiodum bu konuyu ama baya dolmaya başladı sakallar 1-2 seneye tamamen dolar gibi o yüzden de soruyum dedim kamu kurumunda çalışıpta sakal bırakabilenler var mı veya bırakılıo mu yönetmelikte yasak ama bazı kurumlarda istediğin gibi takılabiliyosun duyumları aldım açıklık getirebilir misiniz bu konuya ?
önceden bunla alakalı konu açmıştım ama tam net bilgi alamadım. Benim önümüzdeki sene memur olma ihtimalim varda merak ettim şu saç meselesini yönetmeliği (Saçları, kulaklarını kapatmayacak biçimde ve normal duruşta enseden gömlek yakasını aşmayacak şekilde uzatılmalı ve temiz, bakımlı, taranmış olmalı,favoriler kulakların ortasını geçmemeli) okudum ama bana şu fotodaki gibi saçı izin vereceklerini sanmıyorum bilen birileri varsa açıklık getirebilir mi

beyler yapmak istediğim saç modeli bu şekil şu an saçlar geriye tam olarak yatmıo hafif kabarık kalıo saçımın önleri şu an burnuma geliyor saçın tam olarak böyle rahat geriye yatması için ne kadar uzunluğa gelmesi gerekir?
Beyler şu an kpssye hazırlanıyorum işler yolunda giderse memur olucam ama kafama takılan bir soru var.Memurlukta sakal yasak onu biliyorum da saçta ne kadar uzunluğa kadar serbest mesela ben kıvancın saçları kadar uzatabilir miyim sınır ne memur olanlarınız varsa cevaplarsa sevinirim
bazı kişiler mastürbasyonun saçı yıprattığı ve zamanla dökülmeye sebebiyet vereceğini söylüyor siz ne düşünüyorsunuz ?
Hakkında
Meslek: öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 590
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 818)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 426 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.