Şimdi Ara

saç ekimimi ? Prtoez saçmı ? gölgelendirmemi(saç dövmesi) ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba daha önce konu açmıştım saç dökülmesiyle ilgili benim lise yıllarında ciddi saçlarım döküldü şuan için durmuş durumda normal bir dökülme var ama saçlarım çok seyrekleşti özellikle ön tarfı şakaklarda birazda tepe bölgesinde açıklar var ciddi özgüneven kaybettim şimdi bir tedavi önerbilirmisiniz yaklaşık 1000 tl kadar bir bütcem var belki birazdaha zorlarım lütfen yardımcı olun tavsiyeleriniz nelerdir

Saç ekimi biraz sancılı bir sürec gibi geldi

Saç protezi tam anlamadım onun hakkında hala araştırma yapıyorum

saç gölgelendirmesi çok basit duruyo ama 5 yıl sürüyo en fazla sonra boya çıkıyo birde ona vereceğim paraya saç ekime veririrm diye düşündüm en azından saçım kalıcı olur

tavsiyelerinizi bekliyorum

• birader 1000tl lik bütce ile hic birşey olmaz ...olsada devamini getiremessin...
    sac ekimi...arastırmısındır,en az 5000tl lik bütce ne lazım acık alan cok ise daha fazla...
    protez için yıllık en az 1500tl lik bütce lazım artı bakım masrafları..maddi durumun yıllık 1500tl vermeye imkanın varmi..
    saç gölgenmesi...valla bunu bende yeni duydum buraya acılan konudan iyice inceledim.ne bu yaa..kellikten tazlaklıga geciyorsun...para vererek 100 metre uzaktan dahi belli olur sacında birşeylerin olduğu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizmat46

birader 1000tl lik bütce ile hic birşey olmaz ...olsada devamini getiremessin...
    sac ekimi...arastırmısındır,en az 5000tl lik bütce ne lazım acık alan cok ise daha fazla...
    protez için yıllık en az 1500tl lik bütce lazım artı bakım masrafları..maddi durumun yıllık 1500tl vermeye imkanın varmi..
    saç gölgenmesi...valla bunu bende yeni duydum buraya acılan konudan iyice inceledim.ne bu yaa..kellikten tazlaklıga geciyorsun...para vererek 100 metre uzaktan dahi belli olur sacında birşeylerin olduğu.

cevap için teşekküerlde ne öneriyosun kardeşim varmı bilgin ?
  • valla kardes sacın cok dökülmemiş ise.. toppik gibi yöntemlerle idare et.....toppikte alma diger ucuzlarından al...birde toppik al ön tarafa toppik dök arkalarada diger ucuz olanları var bunların hsr fixplant mı onlardan al kullan..cok dökülme yok ise bunlarla idare et....
    ben 5 yıl ilac kullandım erkek tipi sac dökülmesi ise... ilaclarında hic bir anlamı yok...
  • hepsi birbirinden rezalet ne illet bi şey bu saç dökülmesi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.