Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (56. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben sürekli kullanan biri olarak bir cildiyeci karar verebilir. BIOXCIN FORTE kullanıyorum. Memnunum kesinlikle saç dökülmesini önledi. Tavsiyem kullanmaya devam edebilirsiniz. Teşekkürler.

• Ben kullandığım saçma şampuanlar ve stresten dolayı saçlarım %70 civarı dökülmüştü. Genlerden gelen olay da var tabi hem anne tarafı hem baba tarafında saç yok yani :) yalnız geçenlerde bir şey fark ettim saç kökleri duruyor ama uzamıyor yani çok çok az büyüyor öyle kalıyor. bazı uzamayan köklerde 2-3 saç teli bile var.

• saç ekimi düşünüyorum ama çokta tırsıyorum bu işlemden be

• ne yapsam acaba cesaretlenmek için cidden ihtiyacımda var ekime

• TheDanışma kullanıcısına yanıt

Acıdan yana hiç endişe etme çok az uyuşturulurken yanma ağırlıklı birkaç dakka acı, ama operasyon sıkıcı yorucu sonraki süreçte 10 gün uyuyamıyorsun saçlar zarar görür diye.Ama iyi ellerde gerçekten değer rahat ol.Tabi donörün iyiyse çok daha iyi sonuç alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özel bir hastanede arkadaşlarım oldu iyi sonuçlar elde ettiklerini görüyorum ve düşünüyorum bende bir sonraki kışa doğru yaptırmayı planlıyorum

• TheDanışma kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Gelişen teknoloji sayesinde gerçekten süreç her geçen gün daha da kolay olmaya başladı. Ağrısız anestezi bu konuda gerçekten saç ekimi yaptıran hastalarımızın deneyimlerini büyük ölçüde olumlu etkiledi. Önceden kullanılan kanal açma teknikleri yerine kullanılan safir uçlu fue tekniği operasyon sonrası sürecin daha kolay atlatılmasını sağlıyor. Bunlarla ilgili mutlaka danışmanlarımızla görüşme yapmanızı öneririm. Saç dökülme sıklığı ve şekline göre kullanılabilecek teknikleri ve operasyon sonrası süreçle ilgili danışmanlarımız sizi bilgilendireceklerdir. Umarım bizi tercih etmenizi sağlayabiliriz. İyi günler.
  • Arkadaşlar merhaba, ben ekimden sonraki 26. günümdeyim. Ekim sonrası bakım seti, şampuan, serum, tablet ve sair tavsiye edebilecek var mı? Ekim yaptırdığım merkez Mossi'nin setini tavsiye etti ki aynı zamanda satış da yapıyorlar. Ancak bana fiyat olarak biraz uzak kaldı. Kullanan arkadaşlardan öneri rica ediyorum. Fayda/maliyet analizini de yaparak bu ürünleri mutlak surette kullanmak gerekir mi? Ekim sonrası süreçte vitamin desteği gibi dikkat edilmesi gereken başka hangi hususlar var? Teşekkürler.

• bir bıyık ekimi olayını sorduk konuda, kimse de elini yormamış

• cash-mkhitaryan kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bıyık ekiminde ağrısız anestezi bölgeden dolayı sadece donör alanında kullanılabilir. Danışmanlarımızla iletişim kurarak ağrısız anestezinin kullanılma şekli ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz
  • emphaire sorum sakın yanlış veya terbiyesizce anlaşılmasın uyarıyorum, ciddi sorucam bunu saça aralara sıksıklık katması için vücuttan kıl alınıyormu ben çok dikkat ettım kasık altı malum bölge ve anal bölge kılları çok sert kalın evet çok uzamıyor ama dolgunlukda katabilir hemde belli nizamda alınmasının önemi de yok ve az köküm var o kökler iyice dağıtılabilir düzenli ve sistemli ortadaki ve tepedeki boşluklara bu malum bölgelerden ekilebilirmi @Emphair

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi explosen -- 17 Şubat 2022; 23:2:2 >
  • Emphair kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• explosen kullanıcısına yanıt

Canından da mı korkmuyorsun bunu derken  

• canla ne alakası var bacaktan ve ön bölgeden alım yapan yerler var

• explosen kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Estağfurullah bu soru tahmin edeceğinizden çok daha fazla geliyor aslında. Bu konuda bilgimiz şu yönde: Donör olarak ense bölgesinin kullanılmasının sebebi saç dökülmesine sebep olan etkenlere karşı oradaki saç köklerinin dirençli olması. O yüzden ense bölgesi dışında alınan, alınacak kökler için ne yazık ki garanti belgesi veremiyoruz operasyon sonrasında. Bir de ense bölgesi dışında sadece sakal ve göğüs bölgesinden destek alındığı oldu. Umarım sorunuzu yanıtlayabilmişimdir. Fakat bu konuda danışmanlarımız ve uzmanlarımız sizlere çok daha detaylı bilgi verebilir isterseniz. İyi günler dilerim.
  • Emphair kullanıcısına yanıt

kök hücreli ekim yapıyormusunuz ?

• Baya fark olmuş cidden yakışmışta.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.