Şimdi Ara

SAÇ EKİMİ SONUÇLARI (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
87
Favori
447.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dermatit var ense kısmında alım yapılan yerde, başka yerde ekim yaptırdım herhangi bir sorun olmayacağını söylediler alım yapılan yerde 1 aydır tek kepek çıkmadı. Bildiğiniz birşey mi acaba dermatit ve ekimle ilgili acaba ?

• Kamece kullanıcısına yanıt
    Birçok kişide Ekim sonrası seboreik dermatitin keskin şekilde azaldığı belirtiliyor... Bunu bende yaşadım Dr söylediğimde bunun normal oldupunu saçın yağ dengesinin değiştiğini söylemişti...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cant Let Go kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle aman aman ağrı sızı yok... İlk 3 5 gün şu Ekim kanallarından Ekim için enjekte edilen sıvılar var onun akması süreci biraz sıkıntı olabilir... Ödem,, şişkinlik vs

• Aynen hocam bende zararı var diyeceksiniz sandım. Benim alım bölgemde çok fazlaydı ekimden sonra tam alınan bölgelerde hiç dermatitim kalmadı, alım yapılmayan bölgelerde ise hala var.

Ekim üzerinden 7.5 ay geçti şuan için bende de seboreik dermatit yok... İnşallah böyle devam eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawministration -- 28 Ocak 2022; 16:53:51 >
  • maşallah hocam benim 20. günüm alım ve ekim yapılmayan yerlerde başladı maalesef, işin kötüsü işe yarayan şampuanı kullanmamada izin vermiyorlar kaşınıp duruyorum :)

Bana tek bir şampuan etki etmişti o da head and shoulders clinical strength....bunum dışında hiçbirinden fayda görmedim

• Hocam bende dercos diye bir şampuan işe yaradı ama ekim merkezi verdikleri hariç hiç bir ürünü kullanamazsın diyorlar, o yüzden işe yarayanı kullanamıyorum acaba ne alakası var bilmiyorum da kullansam nolur acaba

Bu tarz şampuanların kullanımı için Bir müddet bekle 5 6 ay geçsin ondan sonra çok sık olmamakla beraber kullanabilirsin.... Saç ekimi sonrası yapay kimyasal şampuanlar tercih edilmez saç kökleri daha sağlıklı gelişim gösterebilsin diye...

• Ekim yaptıktan sonra 1 ay boyunca siyahlık basimizda oluyorsa berbat oluyor ondan yapmak istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • piyasada o kadar farklı haberler de duyuyoruz ki misal şu gurbetçinin kalp krizi geçirmesi gibi... Doğal olarak aslında basit bir sünnet yada ne bileyim piercing taktırma işlemi opersayonu gibi geliyor ama haberler korkutuyor. Biraz daha kel kalınabilinir belkide :)

• korkmaya gerek yok dostlar deneyimli kurumsal bir yerde yaptırın sonra iyi ki ektirmişim dersiniz...

• Cant Let Go kullanıcısına yanıt

benim arkadaşımın kafasına iğneleri yapılırken neredeyse koltuktan kalkıyormuş şaç ekiminde konfor '''0''' bu yüzden bende vazgeçtim şimdi uyutarak yapıyorlarmış ondada yurdışından gelen biri öldü iyiçe tırstım..

• ekrem.kolu kullanıcısına yanıt

hocam samimi olarak söylüyorum abartılacak bir acı ağrı yok

• seçtiğiniz saç ekim merkezi kurumsal olsun ekim ekibi iyi olsun deneyimli olsun yaptığı işe sahip çıksın yeter

• Bıyık ekimi de acısız şekilde yapılabiliyor mu acaba

• ameliyat kolay da asıl süreç sonra ki 10 gün

• Yemeyiz yemeyiz :):D

• bende önlere bin cıcaeı ektirmeyi düşünüyorum, normalde her zaman,saçlarım dökülüyor ama saç kaybım yok. bioxcin forte ile dökülme yüzde 90 azaldı ki bu biraz endişe verici bir losyonun bunu yapması ilginç geldi bana. acaba bioxcin'in içinde ki hafif yapışkan saçların arasına girip dökğlmesini mi engelliyor bilemedim. bu arada sanırım mesut reis istanbul da ektirdi tabi ben elazığdayım, bakalım eğer çok öneri gelirse istanbulada gelebilirim..

• Ekimden sonra ki 4. 5. yılda tekrar dökülmeler oluyor efsanesi doğru mu acaba ?

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.