Şimdi Ara

Sabit ip Ücreti 24.90 TL Oldu! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
23.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ErrorVerenHesapMakinası kullanıcısına yanıt
    CGNAT'tan geçmiyor asus ddns. Güzei bir hizmet. Neticede modemi alırken özelliği de satın alıyoruz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

CGNAT'tan haberiniz yok herhalde. Bizde dinamik ip yok. Herkes tek ip den çıkıyor...

valla bilgimiz yok aydınlatırsanız seviniriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkazweb

quote:

Orijinalden alıntı: NITRO

CGNAT'tan haberiniz yok herhalde. Bizde dinamik ip yok. Herkes tek ip den çıkıyor...

valla bilgimiz yok aydınlatırsanız seviniriz..

Blogumda TTnet'in CGN uygulamasıyla ilgili BTK'ya şikayetim ve sonucu var. CGN ile ilgili bilgi almak istersen okuyabilirsin. port sorunu bende de vardı.

Link = https://bilisimveinsan.blogspot.com.tr/2017/06/ttnet-ve-cgncarrier-grade-nat-ile.html

• Zam geldi...1 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Statik IP hizmetinin fiyatı vergiler dahil aylık 16 TL'dir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SysEdit

Zam geldi...1 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Statik IP hizmetinin fiyatı vergiler dahil aylık 16 TL'dir.

Hocam duyuru sayfasında yazmıyor. Link atabilirseniz sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

quote:

Orijinalden alıntı: SysEdit

Zam geldi...1 Ocak 2018 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Statik IP hizmetinin fiyatı vergiler dahil aylık 16 TL'dir.

Hocam duyuru sayfasında yazmıyor. Link atabilirseniz sevinirim.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/servisler/sayfalar/turk-telekom-statik-ip.aspx

• ŞUAN PORT AÇMIŞTIM OKUYUNCA HEMEN SİLDİM SIKINTI OLUR MU ?
  • MustafaBey50 kullanıcısına yanıt
    Modem üzerinden yaptığın birşey etkilemez etkilese zaten hemen silsende değişen birşey olmaz :)
  • Konuyu ilk açtığımda sabit ip ücreti 2 TL idi... Her yıl fahiş zamlarla bugünkü 16 liraya kadar geldi...Şimdi de insanları sabit ip almaya zorlamak için CGN NAT uygulaması ile sanal ip vermeye başladılar... Evde kamera server filan kullanmak için gerçek ip şart olduğundan mecbur 16 lira bayılıp sabit almak zorunda kalıyorsunuz... Yazıklar olsun başka birşey demiyorum insanlar parasını verdiği hizmeti bile ayıpsız alamıyor...
  • SysEdit kullanıcısına yanıt
    Bu ulkede ne normalki anasini satiyim araba fiyatlari gibi turk telekomda.

• Konuyu güncellenmiş fiyatla güncelleyelim;

Kasım faturası ile sabit ip 19.90TL, bakın 20 değil dikkatinizi çekerim.

Edit: Faturanın sağ üst köşesindeki AKN Sonrası Hız satırını da kaldırmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 6 Aralık 2018; 19:12:54 >
  • Yakında sabit ip ücreti internetin ücretini geçecek bu gidişle :)) Editlemeye yetişemiyorum mesajımı....
  • 25 oldu 1 ocaktan itibaren. Dolardan daha çok arttı statik ip şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/servisler/sayfalar/turk-telekom-statik-ip.aspx

24.90
    Teşekkürler fiyatı güncelledim ...
  • Fiyat uçmuş.. Yıllar önce 2 TL gibi bir fiyata statik IP aldığım zamanları hatırlıyorum. CS 1.6 dedicated server için almıştım. Daha sonra saldırılar sonucunda iptal etmiştim.
  • BTK'nın sansür dışında başka bir derdi olmadığı için, herkes istediği gibi at koşturuyor.

Tüketiciyi düşünen yok...
  • Kokuyu aldılar ondan. Bazı mesleklerde sabit ip mecburiyeti var.
    Sigorta acenteleri, eczaneler gibi.
    Bindikçe biniyorlar.
    Btk nın el atması lazım ama nerdee.

• Resmen ahlaksızlık bu. Hiç bir ek yük getirmeyen hizmet için aylık 25 lira ek ücret istemek soygun.

• Enflasyonu statik ip fiyatından hesaplasalar sıçtık resmen. Arkadaş hadi dinamik ip verdin ulan CGNAT arkasına almada ddns le falan işimizi çözelim.. Ama olurmu.. Kaldırmışlar oturacak müşteri hazır nasıl olsa..

21 Şubat 2013 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Statik IP hizmetinin mevcut fiyatı aylık vergiler dahil 5 TL dir. Mevcut aboneler kulanmakta oldukları tarifeden devam edeceklerdır. Yeni tarife sadece bu hizmeti yeni alacak aboneler için geçerlidir.

04 Nisan 2014 tarihi itibariyle Statik IP hizmeti satışımız teknik iyileştirmeler sebebiyle bir süreliğine durdurulmuştur.

20 Mayıs 2014 tarihi itibarıyla yeni Statik IP hizmeti talep eden müşterilerimize aylık tüm vergiler dahil 9 TL ücret uygulanacaktır.

1 Temmuz 2014 tarihi itibarıyla Aylık Statik IP Bedeli bireysel müşteriler için tüm vergiler dahil 9 TL olarak faturalandırılacaktır.

1 Aralık 2017 tarihi itibarıyla Aylık Statik IP Bedeli bireysel ve kurumsal tüm müşteriler için tüm vergiler dahil 14,9 TL olarak faturalandırılacaktır.

​1 Ocak 2019 tarihi itibarıyla Aylık Statik IP Bedeli bireysel ve kurumsal tüm müşteriler için tüm vergiler dahil 24,9 TL olarak faturalandırılacaktır.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.