Şimdi Ara

Sabit ip Ücreti 24.90 TL Oldu! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
23.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet modem almak daha mantıklı boşuna heryıl sabit ip parası vermektense...
  • hakkaten haksız ve fahiş bi ucretlendirme..sonu son banada bi asus modem aldıracaklar..
  • Hocam ip değiştiğinde size e posta atacak şekilde ayarlasanız?
  • Ben iptal ettirdim Sabit IP'yi beyler. Şiddetle tavsiye ederim.
  • Sabit IP'li modemler daha hızlı açılıyor, modemlerin açılması 60 saniye kadar sürerken, aynı modemde sabit IP'ye geçtiğimde 2 kat hızlandı modemin açılma süresi, birde IPv6 gelse 10 SN'de açılacak demekki.
  • 1 Temmuz 2016 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Statik IP hizmetinin fiyatı vergiler dahil aylık 12,90 TL'dir.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/servisler/sayfalar/turk-telekom-statik-ip.aspx

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler konu başlığını güncelliyeyim...
  • Gözleri doysun.
  • Adamlar artık nereden para kazanacaklarını şaşırdılar.Küçük firmalar ip kalmadı diye sanal ip yaparken.Belkide Türkiye'nin en fazla ipsi bulunan kurum bile sanal ip olayına girişti.Sırf milleti sabit ip sattırabilmek için.Akamainin geçen günlerde ülkelerin ortalama internet hızlarını yayınladı.Orda ülkelerin ipv6 geçiş oranlarıda yayınlandı.Türkiyenin ipv6 kullanım oranı %0.Bunun üstüne pekte söylenecek birşey yok
  • müstehak arkadaş.
    Akk haberine bakın facebookta adamlar ne yorumlar yapmış. Vallahi müstehak.
  • Asus modem kullanırsak sabit ip ücretinden kurtulabiliyormuyuz.
  • Tam zamanında iptal ettirmişiz statik Ip'yi. Resmen soygun. Beter olsun şu Telekom.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Nisan 2017 tarihinden itibaren tekli Sabit IP ücreti aylık 15 lira oluyor.

vay ben nerelere gidem resmen soygun. bedava olması gereken bir hizmet.
  • Nasıl kurtulabiliriz bu Sabit IP ücretinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahir2023

1 Nisan 2017 tarihinden itibaren tekli Sabit IP ücreti aylık 15 lira oluyor.

vay ben nerelere gidem resmen soygun. bedava olması gereken bir hizmet.

Gidilecek pek bir alternatif bırakmıyorlar.Bunlar fiyat artırıp sürekli yasak getirdikçe insanları illegale teşvik ediyorlar.Sonra sızlanıyorlar vatandaşlar neden illegal korsan olan şeylere bu kadar meraklı diye
  • tahir2023 kullanıcısına yanıt
    AKK hızı arttıkça geçirecek yer arıyorlar.

• asus modem olayı hâla çalışıyor mu?

• oha be 15 tl nedir ya yuh diyorum başkada bir şey demiyorum mecbur kullanacağız ama

dünyanın her yerinde sabit ip 1$ bizde 15 tl

bu asus modem olayı nedir banada anlatın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j700 -- 29 Nisan 2017; 8:35:46 >
  • changeip.com a uye olup ücretsiz host ve domain aldım,bunu modem arayüzüne tanımladım artık kafam rahat ayda 15tl veremem ttnet kusura bakma enayi yazmıyo alnımızda.
  • enkazweb kullanıcısına yanıt
    CGNAT'tan haberiniz yok herhalde. Bizde dinamik ip yok. Herkes tek ip den çıkıyor...

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.