Şimdi Ara

SABİHA GÖKÇEN OTOPARK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
13.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mayıs ayı içerisinde yurtdışına çıkışı Sabiha Gökçen'den yapacağım. aracımı 1 haftalığına bırakabileceğim güvenilir/ekonomik bir otopark tavsiyesinde bulunabilecek arkadaş var mı acaba?

• sabiha gökçen otoparkı 1 haftalık abonman kartı ile bırakabilirsin ama fiyatı en son 150tl civarındaydı. güvenilir ama ekonomik olduğu söylenemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonusum

sabiha gökçen otoparkı 1 haftalık abonman kartı ile bırakabilirsin ama fiyatı en son 150tl civarındaydı. güvenilir ama ekonomik olduğu söylenemez.

teşekkürler cevap için,

pegasusun "ekopark" ı nispeten ucuz görünüyor. ancak kapasitesi daha düşük. daha önce faydalanan arkadaş oldu mu acaba? araca yer bulma konusunda sıkıntı çıkar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turpcubilal

quote:

Orijinalden alıntı: bonusum

sabiha gökçen otoparkı 1 haftalık abonman kartı ile bırakabilirsin ama fiyatı en son 150tl civarındaydı. güvenilir ama ekonomik olduğu söylenemez.

teşekkürler cevap için,

pegasusun "ekopark" ı nispeten ucuz görünüyor. ancak kapasitesi daha düşük. daha önce faydalanan arkadaş oldu mu acaba? araca yer bulma konusunda sıkıntı çıkar mı?

Hiç sıkıntı çıkmaz, kesinlikle Pegasus Eco Park iyidir.

Ancak İspark - THY ortaklığı olan (hemen karşısında) daha iyi ve ucuzdur. Hazır 1 hafta gibi uzun bir süre ise kullanımınız bunu tercih edin.

Yanılmıyorsam PGS günlük 10 TL
    THY - İspark 7 TL. Ayrıca uçuşunuz THY, Anadolu Jet veya Sun Express ise üzerine bir de indirimli.

Her ikisinden de sürekli ücretsiz servis var.

• 1 hafta uzun bir süre
    araçla havaalanına gelmeyıp evınızın onunde kalsa.
    havaalanına ya transferle yada es dost bıraksa.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

1 hafta uzun bir süre

Aslında en mantıklısı söylediğiniz. Ancak hem gidişim hem gelişim mesai içerisinde olacak, meşgulliyet vermiş olurum. hem de geleceğim yer Çanakkale.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turpcubilal kullanıcısına yanıt
    anladım hocam
    amam havaalanı cıvarı otopark ucretı baya fazla
    bence genede altarnatıf çözümler bulunmalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: turpcubilal

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

1 hafta uzun bir süre

Aslında en mantıklısı söylediğiniz. Ancak hem gidişim hem gelişim mesai içerisinde olacak, meşgulliyet vermiş olurum. hem de geleceğim yer Çanakkale.

Çanakkaleye seferler başladı mı hocam? Hangi havayolu gidiyor?
  • Yok hocam ben Çanakkale'den araçla geleceğim. Onun için otopark sordum

• Sabiha Gökçen'e Beylikdüzü'nden nasıl ulaşılır? Taksime gidip HAVAS gibi bir otobüs ile mi? Bilgisi olan varsa yardım lütfen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: parapono_87

Sabiha Gökçen'e Beylikdüzü'nden nasıl ulaşılır? Taksime gidip HAVAS gibi bir otobüs ile mi? Bilgisi olan varsa yardım lütfen...

Beylikduzu‘nde metrobuse bin, aktarma ile Anadolu Yakasi‘nda ki Uzuncayir duraginda in.İndikten sonra 16S otobusunu goreceksin, ona bin son duragi Sabiha Gokcen‘dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: C.M46

quote:

Sabiha Gökçen'e Beylikdüzü'nden nasıl ulaşılır? Taksime gidip HAVAS gibi bir otobüs ile mi? Bilgisi olan varsa yardım lütfen...

Beylikduzu‘nde metrobuse bin, aktarma ile Anadolu Yakasi‘nda ki Uzuncayir duraginda in.İndikten sonra 16S otobusunu goreceksin, ona bin son duragi Sabiha Gokcen‘dir.

Çok teşekkürler. İyi oldu bu bilgi ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C.M46

quote:

Çok teşekkürler. İyi oldu bu bilgi ;)

rica ederim,Taksim Havas yaparsan hem fazla para vereceksin, hem de uzun surecek.Hic gerek yok ona :)

• Sabiha Gökçen den uçacağım, aracımı otoparka bırakacağım. En uygun ne şekilde gerçekleştirebilirim?
  • nyyankees kullanıcısına yanıt
    Bende araştırıyorum bugünlerde.
  • arkadaşlar bu konuda bilgisi olan yokmu acaba ?

bende aracımı 5 günlük park etmek zorundayım 5 kişi uçuyoruz. o yüzden havataş taksi vs masraflı oluyor.
    kullanan bile n birisi yardımcı olursa çok sevinirim.
  • Ben de kullanacağım , İspark en uygunu günlük 7 tl ...Uçak bileti 60 tl , otoparka da 40-50 tl veremem
  • quote:

Orijinalden alıntı: reaper11

MERHABA ARKADAŞLAR, BEN SABİHA GÖKÇENE YAKIN BİR OTOPARKI KULLANDIM. VİAPORTUN YANINDA 5 YILDIZLI CROWNE PLAZANIN ALTINDA, ÜSTÜ KAPALI OTOPARK, GÜVENLİKLİ. GERÇEKTEN ŞAHANEYDİ. HERKESE TAVSİYE EDERİM. İNTERNET ÜZERİNDEN REZERVASYON İLE GİTTİM. GİTTİĞİMDE VIP WOLSWAGEN CARAVELLA ARAÇLARI İLE BENİ KARŞILADILAR DAHA SONRA HAVAALANINA ÜCRETSİZ OLARAK TRANSFERİMİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SAĞLADILAR. HERKESE TAVİSYE EDERİM FİYATI DA ÇOK UYGUNDU.

24 SAATE KADAR 9 TL....

DAHA ÖNCE PEGASUS VE İSPARK KULLANDIM ONLARDAN KAT KAT KALİTELİ BİR YER. İNSANLAR GÜLER YÜZLÜ VE VALİZLERİNİZİ ALIP ARACA YÜKLÜYORLAR..

www eotopark com diye adresleri var inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle konuyu uzun zaman sonra hortlattığım için özür dilerim fakat yaşadığım deneyimi paylaşırsam benden sonra bu mesajı okuyanlar için faydalı olur düşüncesindeyim. Kısa zaman önce yukarıda ki arkadaşın bahsettiği otoparka rezervasyon yaparak gecenin bir vakti için gittim. Girişteki arkadaş hoş olmayan bir üslupla girer girmez anahtarı bırakmazsanız hemen geri çıkabilirsiniz gibi bir cümle kurdu. Bende sitede böyle bir bilginin bulunmadığını söyledim fakat arkadaş işine gelirse gibilerinden bir tavırla umursamaz davrandı.Tabi uçağa yetişmemiz gerektiğinden içime sinmeye sinmeye kabul ettim. Sonrasında otopark giriş fişi alınan makinede kağıt sıkışması oldu ve bana fiş veremedi. Makineyi açmak için anahtarı istediğinde de diğer arkadaş anahtarı atarken arabamın camına düştü. Cama bişey olmadı fakat ben sinirlenerek arabayı bırakmak istemedim ve çıktım. Bu sırada anahtarı cama atan arkadaş iyi bişey yapmış gibi gülüyordu ve bir özür bile dilemediler. (Arabama gözümün önünde böyle davranan adamlar ben gittikten sonra neler yapar düşünemiyorum.) Daha sonra ne yapacam diye düşünürken aklıma ispark geldi ve oraya gittim. Son bir kaç araçlık yerleri kalmışken park ettim. Servisleri de varmış hemen binip rahat bir şekilde havalimanına gittik. İlk gittiğimiz otoparka göre ispark personeli melek gibi geldi bana :)
    Sonuç olarak yaşadığım tecrübeden dolayı yukarıda adı geçen otoparkı kesinlikle önermiyorum. Otoparkı forum aracılığıyla bulduğum için yazma ihtiyacı duydum.

Hoşçakalın.

• Merhaba ben aracimi 5 gün en uygun ve güvenli nasıl birakabilirim

• eyuphanfirat E kullanıcısına yanıt
    World Atlantis AVM nin kapalı otoparkına bırak günlük 10 lira VW minibüsle servis yapıyorlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.