Şimdi Ara

Sabahlari nasil dinc kalkabilirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
4
Favori
6.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende bu dertteyim ya bazen çok az uyumama rağmen uykumu alırım bazen de 12-13 saat uyusam bile kalkınca oram buram ağrıyor
    zaten uyanınca %100 boynum ağrıyor nedendir bilmiyorum

uyanamayanlara öneri alarm müziğini nyan cat yapın
  • 15 kişiye saldırdım vurdum vurdum saymadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Two Stroke -- 20 Nisan 2012; 21:16:35 >
  • Sorun uyanamamak degil,uyandiktan sonraki o 1 saat iskence gibi.her yerim agriyor,gozumu tam acamiyorum
  • Yattigin odayi havalandir.yatagin rahat olsun
    Kulak tikaci ve uyku gozlugu kullan yatmadan once kemik kas esnetme hareketleri yap bir kase yogurt ya da ilik sut ic uyku suren 6 saate inmezse gel beni banlat
  • quote:

Orijinalden alıntı: ung00dz1

quote:

Orijinalden alıntı: mow_

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

valla uyuyacağın yerde bol oksijen olması lazım, uyandığında daha enerjik olursun

oksijen kafa yapar

Fight Club terk :D

Bende ilk fight Club te öğrenmiştim bu bilgiyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.YEKE -- 20 Nisan 2012; 21:38:55 >
  • dusunmeden dırek kalkıcan laap dıye bak bakalım dınclık mınclık oluyor mu olmuyor mu

buz gıbı suyu yuzune attıgında bak bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanozugenc

quote:

Orijinalden alıntı: Hücre 215

quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Banada lazım böyle birşey.En az 10-13 saat uyumazsam uykumu alamıyorum.Ama 4-5 saat uyuduğumda, 7-8 saat uyuduğuma göre uykulu olmuyorum.Bende böyle bir gariplik var.

Uykunun evreleri sanırım bende de böyle oluyo. 6-7 saat yerine 3-4 saat uyuduğumda daha kolay kalkıyorum.

ya benim şu kalkış işi sorunlu. yoksa 1 2 saatte uyusam 10 saatte uyusam gün içinde uykum gelmiyor. fakat az uyuduğumda uyanırken alarm falan etkilemiyor hiç. bi devre yapıcam en sonunda kafama falan su dökücek alarm çaldığında anca öyle

kurcan düzenin aynısı benim de aklıma telefonu ipin üstüne koycan kovayı üste titreşince istersen kalkma:D

• Benim telefonda her sabah horoz ötüyor direkmen kaldırıyor. Arka arkaya ötünce insan sinir oluyor bide telefon uzakta bir kenarda olmalı... :D
  • bence de psikolojik yöne de var olayın baya bi yani gezmeye eğlenceye falan gideceksen dinç oluyorsun direk kalkıyorsun ama okul iş vs uyuşuk oluyorsun birde çok uyuyunca da mayışık oluyorsun az uyuyunca da en iyisi 8 saat
  • takip takip takip takip.......................... ah o uyku yok mu uyku 23 saat uyuduğumu biirim
  • her sabah soğuk su ile duş alıyorum, çok rahat oluyor.
  • en tatlı sabahlar çokokremle değil sabah namazıyla başlar beyler

• hala sabah dogru duzgun uyanamiyorum.sinirli oluyorum cok her uyandigimda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.