Şimdi Ara

Sabahlari nasil dinc kalkabilirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
4
Favori
6.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mow_

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

valla uyuyacağın yerde bol oksijen olması lazım, uyandığında daha enerjik olursun

oksijen kafa yapar

aç karınla almayın oksijen :)
  • öncelikle beslenmeye dikkat edip kötü alışkanlıklardan vazgecmek lazım.

yatağa nasıl girerseniz öyle kalkarsınız. Yatağa iyi şeyler düşünerek sahip olduğunuz şeyleri düşünüp mutlu yatarsanız sabah mutlu kalkarsınız.

tam tersi borçları düşünüp yarın iş var şunu şöyle yapıcam gibi düşüncelerle uyursanız uyanınca yorgun kalkarsınız.
  • 9 da yat kendin kalkıyorsun erkenden.
  • İyi beslenme + sigaradan uzak durmak + yetmezse Pharmaton
  • quote:

Orijinalden alıntı: mow_

quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

valla uyuyacağın yerde bol oksijen olması lazım, uyandığında daha enerjik olursun

oksijen kafa yapar

Fight Club terk :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uppidik
  • Up beyler Up
  • ışıkları kapatıp uyu
    yatmadan öncede bişey yeme
  • 5 saat uyusam yetiyor 10 saat uyusam yetmiiyor
  • Öncelikle uyku düzenin olmalı. Her gün aynı saatte yatmalısın. Bol bol su iç. Fazla uyumak da insanı uykulu yapar. 7 saat ideal bence.
  • I-Doser.
  • supradin içebilirsiniz beyler güzel bir vitamin fiyatıda makul 30lu kutusu 11,5tl olması lazım
  • Temiz hava olması çok önemli Ankaranın yeşillik dolu köylerinde 4 saat uyumama rağmen sabah öyle bir dinç kalkmıştım ki ben bile şaşırdım. Bebek olsam dahi o kadar dinç uyanmazdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogulcanozugenc

kendim için söyleyeyim, evde tek olsam ses sistemine bağlar zıplatırım kendimide alarmıda çok açamıyorum şuan benim telefonda bi program var matematik sorusu çözdürüyo alarmı kapatmak için. onu bile hafif uyanıp, çözüp yatıyorum tekrar enteresanım gerçekten

Hocam bende de aynı program var androidde, adı da Alarm Clock Plus. Kırmızı bi ikonu var. Herhalde aynı programla uyanıyoruz

• çok basit alarmını güneş doğmadan önceye kur .
  • Antalya'da yaşıyorum yeşillik yok burda hiç,bol su içiyorum,erken yatıyorum yinede her uyandığımda her yerim ağrıyor topuğumun üstüne basamıyorum.Kendime gelmem 1 saatimi alıyor,ruh gibi oluyorum
  • evde tek kalıyorum sabah kalkmak çok zor oluyor.Gece 12 -1 'den asagıda uyuyamam her sabah kendıme gelmek için duş alıyorum eğer başka önerisi olan varsada paylaşşın
  • Fazla mastürbasyon yapıp uykusuz kalmayın birde 6 da kalkın bu çok önemli tüyo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: WOTN.*

Güne Amon Amarth la başlamak da bir çözüm olabilir..

Sabah namazi kıl
  • Sabah uyandığında tuzunu soğuk su ile yıka özellikle gözlerini açarak su at.alarm sesin cırtlak bir ses olmasın akşamdan kıyafetlerini uyumadan önce hazırla uyandığında aramakla uğraşma.ısınma hareketleri yap kaslarını esmer.güzelcene ka halktı nı yap. dışarıda sevdiğin şarkıları yada radyo programını dinle
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.