Şimdi Ara

SAATLERE SAAT KUTUSU GEREK,SİZ NEREDE SAKLIYORSUNUZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
5
Favori
20.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar saatler için benim kutuya ihitiyacım var ama bulamıyorum buralarda,şöyle 10 lu güzel bir kutu nerden bulabilirim? ayrıca siz saatlerinizi nasıl saklıyorsunuz,daha iyi saklama yöntemleri varsa paylaşalım bizlerde ona göre saatlerimizi saklıyalım

• Biri kolumda,diğerini eve gidince takıyorum durmasın :) , 3.sü ise kendi kutusuna sok çıkar kutu eskimesin diye dandik bir kutuda.fakat 8li lipton çay kutusu adında satılan ham kutudan aldım.üzerinde çalışıyorum diğer saymadığım saatlerle hepsi bir arada olacak bitince.arkadanda saat kurma kutusu var ama uzun sürecek onu yapması kısmetse.

8 ila 10 lu kutular gittigidiyorda 70-90 tl arasında.daha pahalılarıda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rrauff -- 21 Şubat 2012; 10:06:16 >
  • bende düşündün kendim yapmayı fakat bu kez de saati koyacağım o saat yastıklarından nereden bulabilirim?
  • Kapalıçarşı Nuruosmaniye kapısından çıkınca sağ tarafta saat kutusu yapan bir yer gördüm geçen hafta. Bir bakmanızı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSur_TurK

bende düşündün kendim yapmayı fakat bu kez de saati koyacağım o saat yastıklarından nereden bulabilirim?

ben bunu cevapladım sanıyordum inşallah alakasız bir konuya cevaplamamışımdır.

içi dolu silindir süngerler var çocuklar havuzlarda kullanıyor renkli, onları yuvarlak dilimler halinde keserek kullanabilirsiniz ama mevsimden dolayı ortalıkta yok.

bu olmadı ise izelasyon için olanları var içleri boru geçecek şekilde delik.

buda olmadı, gri sünger kesilerek yapılabilir.

buda olmadı tsf de bir arkadaş boncuk elyaf almıştı 250gr kadar falan kumaştan küçük yastıklara bu doldurularak yapılabilir.kumaş seçiminde gözlük bezi kullanılabilir buda terzilik istiyor haliyle.

budamı olmadı, tahtakalede yada hangi şehirdeyseniz benzer yerlerde saat ve saat ile alakalı çeşitli ucuz ürünlerin satıldığı yerlerde 1-3 tl arasında pazardaki saatlerin satıldığı kutular var onların hazır yastıklarından da faydalanabilirsiniz.

• Ankara'da var mı bildiğiniz bi' yer ?

Sahibinden gibi sitelerde satılanlar pek kaliteli durmuy, e yurtdışından almak da saçma olacak ebatından dolayı.

Şöyle minimum 10'lu bi kutu arıyorum ama du bakalım...
  • mudo city de 6lı 56 8li 81 tl camlı kilitli deri görünümlü kutular mevcut (indirimde).mağazalarda şansınız varsa bulabilirsiniz.
  • Peeeh, ben aldığımda 6lı olanı 80e aldım Mudo'dan (Bilmiyorum aynısı mı gerçi ama)
  • Tahtakale'de bunların direkt üreticileri var. Adamlar 12'li, 15'li kutu satıyorlar. Mısır çarşısının arka kapısından çıkınca Eminönü Türk Telekom'un sokağında sağ tarafta bir pasajın içinde (PİR HAN) kutucu var. Akgül'dü galiba dükkanın adı. Ben eylülde 15'liyi 60 TL'ye almıştım. Yastıkları seçme imkanıda var hem.
  • arkadaşlar ankarada olanlar için güzel haberlerim var kızılayda zafer çarşısına doğru giderken büyük çarşı var merdivenlerden inince soldaki son dükkanda 12 li kutu peşin parayla 45 tl daha bugün aldım (çarşının ismi yanlış olabilir saatçi ibrahimin olduğu değil de bir sonraki çarşı) umarım alacak olan arkadaşlara yardımı olmuştur ben de çok aradım nette güvenip alamamıştım.
  • Ankara'da oturanlar için bu bilginin olması iyi oldu, görmeyen kalmasın.
  • @barbekü, peki üst tarafı camekan mı, malzemesi nedir, biraz detay alabilir miyiz? Duruma göre bi koşu gidip alabilirim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Tahtakale'de bunların direkt üreticileri var. Adamlar 12'li, 15'li kutu satıyorlar. Mısır çarşısının arka kapısından çıkınca Eminönü Türk Telekom'un sokağında sağ tarafta bir pasajın içinde (PİR HAN) kutucu var. Akgül'dü galiba dükkanın adı. Ben eylülde 15'liyi 60 TL'ye almıştım. Yastıkları seçme imkanıda var hem.

Biz İstanbul'da oturuyoruz sözümona. Bir Eminönü'ne gitmişsin heryeri öğrenmişsin Maşallah.

Özellikle buluşmalarda saat kutusu eksikliğini ben de çok hissediyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: kyle007

@barbekü, peki üst tarafı camekan mı, malzemesi nedir, biraz detay alabilir miyiz? Duruma göre bi koşu gidip alabilirim. :)

evet üzeri cam -siyah deri kaplama -yastıklar ve iç döşeme beyaz, muhteşem kaliteli diyemem ama benim için çok iyi oldu saatler toparlandı :) 45 tl ise çok uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbekü -- 9 Mart 2012; 0:28:15 >
  • Peki bu Pir Han'daki kutularda bir estetik mevcut mu? gittigidiyor'daki gibi kutulardansa hiç bakmaya değmez. Alanlar resim eklerse çok iyi olur.
  • Benim kutu. 15 Eylül tarihli mesajımdan alıntıladım.

quote:

• Ben saat kutusu kullandım. Ancak saatin kordonunun içine geçireceğim yastık çok büyüktü bende zorladım. sabah kalktım ve bir kaç saat sonra metal kayış vardı pin i çıktı ve saat kolumdan uçtu. ben bir daha saat kutusunda saklamam
  • Arkadaşlar bende de saat hastalğı var hlie ilede düzenli saklamak için 2tn kutu aldım nerelere baktım anlatamam size ama saydamdekor istanbul internet üzerinden 15li saat kutusu hemde deri ahşap camlı içi yastıklı 55TL ye aldım internet siteleride varwww.kuyumcukutulari.net kesinlikle tavsiye ederim hatta kargo aresimi yanlış vermişim kendileri bizzat aradılar ilgilendil.er Çok memnun kaldığımı için sizinle paylaşmak istedim.
  • Sonunda bi saat kutumuz oldu :) Bir arkadaşım hediye olarak aldı Mudo City'den.

Kalite olarak gerçekten çok iyi, fiyatı galiba 80TL idi. Biraz tuzlu olabilir ama kalite olarak değdiğini düşünüyorum.

barbekü arkadaşın dediği 45TL'lik kutuyu da gidip inceledim ama kalitesi iyi gözükmedi gözüme. Fiyat/performans olarak düşünülebilir.

* Sadece Seiko'yu deri kayışı esnek olmadığı için zarar görmesin diye yastıksız koydum. Onun dışında 10 numara oldu. Şimdi sıra geldi o boşlukları doldurmakta

• quote:

Orijinalden alıntı: kyle007

Sonunda bi saat kutumuz oldu :) Bir arkadaşım hediye olarak aldı Mudo City'den.

Kalite olarak gerçekten çok iyi, fiyatı galiba 80TL idi. Biraz tuzlu olabilir ama kalite olarak değdiğini düşünüyorum.

barbekü arkadaşın dediği 45TL'lik kutuyu da gidip inceledim ama kalitesi iyi gözükmedi gözüme. Fiyat/performans olarak düşünülebilir.

* Sadece Seiko'yu deri kayışı esnek olmadığı için zarar görmesin diye yastıksız koydum. Onun dışında 10 numara oldu. Şimdi sıra geldi o boşlukları doldurmakta

Hayırlı olsun, güzel gözüküyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.