Şimdi Ara

SAATLERE SAAT KUTUSU GEREK,SİZ NEREDE SAKLIYORSUNUZ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
5
Favori
20.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kutu satmak ısteyen varsa alabılırım
  • ben masamın çekmecesinde kendi orjinal kutularında saklıyorum ama bir saat kutusu almak şart oldu :)
  • 45 lira bi saat kutusuna verecez artik ne yapalim, ortalik yerde duruyor saatler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatlerin orjinal kutularını satmaktayım. Sıfır, kullanılmamış, saat mağazamdan.

Markalarıyla birlikte isteklerinizi PM'den yazarsanız daha hızlı işlem yapabilirim.
  • İlla kutu şeklinde olsun demezseniz, şu mazgal tipi silindirik askılık benim hoşuma gitti. Fiyatı da makul; 45 TL.

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/silindir-bileklik-siyah-89859443

SAATLERE SAAT KUTUSU GEREK,SİZ NEREDE SAKLIYORSUNUZ?

Ne dersiniz?

•  SAATLERE SAAT KUTUSU GEREK,SİZ NEREDE SAKLIYORSUNUZ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MurderByDeath -- 1 Ekim 2013; 19:31:57 >

• 15'li kutulardan ben de almak isterim. Sirkeci'yi gitmek biraz zahmetli yok mudur satan.
  • Merhaba donanimhaber sakinleri,

Saat, gözlük,telefon, çakmak,ayakkabı, silah, kozmetik, kuyumcu ve hertürlü ürün standları, saat tamir malzemeleri, broşürlük ve föylükler, saat kutuları & çantaları ve daha fazlası...Ürünlerinizi değerli kılacak tüm teşhir ekipmanları Stand Markette.

www.standmarket.com.tr

Saat, gözlük,telefon, çakmak,ayakkabı, silah, kozmetik, kuyumcu ve hertürlü ürün standları, saat tamir malzemeleri, broşürlük ve föylükler, saat kutuları & çantaları ve daha fazlası...Ürünlerinizi değerli kılacak tüm teşhir ekipmanları Stand Markette.

Standmarket, eminonunde tahtakale caddesinin tam ortasinda, no:39/b kale dovizin yani, vakifhana girmeden sagda.

www.standmarket.com.tr online satis sitesi, kapidan odeme yada kredi karti odeme secenekleriyle.

www.standmarket.com.tr

• İyiymiş.
  • Yokmu çoklu saat kutusu satan
  • Bu siteden ben alışveriş yaptım kesinlikle tavsiye ederim. Normalde ürünlerde en az alım limiti olmasına ragmen
    hiçbir sorun çıkartmadılar ücretide direk bankaya EFT yaptım ertesi gün Aras Kargo ile koskoca kutu sadece 8 TL
    gibi bir ücretle teslim edildi. Ayrıca fiyatlar yurtdışı fiyatlarına kıyasla %50 daha uygun İlk başta acabalrım oldu ama riske girmeden birşey kazanılmıyor. Teşekkür ediyorum site yöneticilerine.

https://www.standmarket.com.tr/

Bunlarda aldığım ürünler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MurderByDeath -- 30 Ekim 2014; 23:42:46 >

• İzmir Kemeraltı çarşısında Karagöz saatçilik vardır..Kime sorsanız gösterirler..15'li kutuyu 70 TL'ye aldım.
  • Arkadaslar saat kutularıyla ılgılı bır sıte buldum sızınle de paylasayım ;http://saatkutusu.com.tr/
  • Hortlatıyım biraz.saatleri 3 tane yaptım kutu farz oldu . Bende ileriye düşünerek 9 lu bir kutu aldım.
     SAATLERE SAAT KUTUSU GEREK,SİZ NEREDE SAKLIYORSUNUZ? SAATLERE SAAT KUTUSU GEREK,SİZ NEREDE SAKLIYORSUNUZ? SAATLERE SAAT KUTUSU GEREK,SİZ NEREDE SAKLIYORSUNUZ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.