Şimdi Ara

SAATLER (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.880.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ChnGT/GTS tak koluna gör saati değil ufak mufak değil süper saat o işte tam senin kalem al beğendin ne güzel. 36 37mm ufak sayılır ince bilekli değilseniz 39 40 42ye kadar normal insan için gerisi çok ufak ya da çok büyük sınırı benim için. al gitsin sen onu hiç kurcalama daha :)
  • biraz daha uğraştım saatimle 1 saattir süper gidiyor hiç şaşmadı bakalım 12 saat 24 saat içinde sapmaları çok aşırı değilse ince ayar ile kendim regüle etmeyi deneyeceğim gene. çok keyifli yaa hehe
    hani abi atmadın saatci adresi bana? beceremezsem bugün yarın götüreyim bir ayar versinler çalışacak bu helal olsun seikoya o kadar mıncıkladım gene de çalışıyor. yalnız içindeki toz zerreciklerinin hepsini temizleyemedim güzel hava pompam yok kıytırık birşeyle denedim olmadı. ne yapsam ki kulak pamuğunu nemlendirip almayı düşünüyorum tozları. var mı önerisi olan?

----------------------------------------------
    en düşük ayarda bile çok hızlı gidiyor evet saatci yolu gözüktü güzel bir bakım onarım ayar yıkama yağlama için işin ehli bir insana vereyim en güzeli layıkını bulsun saat. olacak gibi değil kendi başıma yapamıyorum.

edit: son durum eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafil arn -- 18 Haziran 2009; 17:33:06 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kafil arn

biraz daha uğraştım saatimle 1 saattir süper gidiyor hiç şaşmadı bakalım 12 saat 24 saat içinde sapmaları çok aşırı değilse ince ayar ile kendim regüle etmeyi deneyeceğim gene. çok keyifli yaa hehe
    hani abi atmadın saatci adresi bana? beceremezsem bugün yarın götüreyim bir ayar versinler çalışacak bu helal olsun seikoya o kadar mıncıkladım gene de çalışıyor. yalnız içindeki toz zerreciklerinin hepsini temizleyemedim güzel hava pompam yok kıytırık birşeyle denedim olmadı. ne yapsam ki kulak pamuğunu nemlendirip almayı düşünüyorum tozları. var mı önerisi olan?

----------------------------------------------
    en düşük ayarda bile çok hızlı gidiyor evet saatci yolu gözüktü güzel bir bakım onarım ayar yıkama yağlama için işin ehli bir insana vereyim en güzeli layıkını bulsun saat. olacak gibi değil kendi başıma yapamıyorum.

edit: son durum eklendi

Yıkama yağlama yaptıracaksan Emniyet handaki yere git. Selamımı söylersin.

• quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

39MM BİR SAAT İÇİN KÜÇÜK MÜ?

Ne küçük ne büyük gelir tam ortadadır (bence)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ChnGT/GTS

39MM BİR SAAT İÇİN KÜÇÜK MÜ?

Bileklerin kalınsa küçük durabilir.Ama dediğin Swatch'u alıcaksın o saat gerçekte büyük duruyor , bileğinde küçük kalma bir durum olmaz.
  • Cevaplar için teşekkürler. Yarın kesin o saati alıyorum.
  • arkadaşlar aşağıdaki saatin markası hakkında bir fikriniz var mı? bi türlü bulamadım.lütfen pm atın

SAATLER

SAATLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiçbiri -- 18 Haziran 2009; 23:36:28 >
  •  SAATLER

Natural textures meet modern design. Industrial white dial is framed by a light stainless steel case and features sleek black accents. Genuine leather cuff strap fits snugly and comfortably.

* Buckle clasp
    * 49mm
    * 3-hand quartz chronograph movement
    * Water resistant up to 5 ATM
    * 11-year limited warranty
    * Imported

Ne dusunuyorsunuz??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disast3r -- 18 Haziran 2009; 23:23:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: imdat çekici

arkadaşlar aşağıdaki saatin markası hakkında bir fikriniz var mı? bi türlü bulamadım.lütfen pm atın

SAATLER

SAATLER

arkadaşlar bana lütfen yardım edin.

• Arkadaşlar şu içindeki hareket eden parçaları gözüken saatlerin fiyatları nelerdir 150 250 arası bulabilirmiyim sağlam bişey önerileriniz nedir çok klas saatler ya
  • Arkadaşlar şu TACYMATER olayını anlayamadım yav. kafil arn anlatmış ama ben anlamadım sanırım. Basit bir şekilde anlatıcak var mı?

Mesela saniye yi durdurup takimetreyi çalıştırdığımda saatin üstündeki 60 a gelirse bu araba 60km hızla gidiyor demek değil mi?

quote:

Orjinalden alıntı: Z3U5

Arkadaşlar şu içindeki hareket eden parçaları gözüken saatlerin fiyatları nelerdir 150 250 arası bulabilirmiyim sağlam bişey önerileriniz nedir çok klas saatler ya

Otomatik saat oluyor onlar. 400 den aşağı bulamazsın.He bulursanda dandik bulursun.
  • Meraba arkadaşlar bugün Seiko Premier serisi bir saat gördüm. Sanırım yurtdışından gelme sıfır kutusu falan mevcut. Peşin fiyatı 700tl dediler işe yarar bi saat mi? Saat bu

SAATLER
  • quote:

Orjinalden alıntı: disast3r

SAATLER

Natural textures meet modern design. Industrial white dial is framed by a light stainless steel case and features sleek black accents. Genuine leather cuff strap fits snugly and comfortably.

* Buckle clasp
    * 49mm
    * 3-hand quartz chronograph movement
    * Water resistant up to 5 ATM
    * 11-year limited warranty
    * Imported

Ne dusunuyorsunuz??

Yaz ayında bu saati kullanmak pek doğru değil komple bileğini kapatacak hava almasını engelleyecek bir tasarıma sahip terleme yaptığında çekilmez bir hal alır.

• Seiko Premier hakkında yorum yapabilecek yok mu?
  • Dostlar merhaba :)
    Okulum 1 yıl daha uzadı, moralim çok bozuk, bir de üzerine 20 günlük Tissot V8'imin sağ üst kısmındaki (sanırım decimals kısmı) sıfırlanmıyor. Nasıl sıfırlayabilirim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mukavem@

Dostlar merhaba :)
    Okulum 1 yıl daha uzadı, moralim çok bozuk, bir de üzerine 20 günlük Tissot V8'imin sağ üst kısmındaki (sanırım decimals kısmı) sıfırlanmıyor. Nasıl sıfırlayabilirim ?

Saatte sorun olabilir, aldığın yere göster.
  • quartz saatlerde böyle durumlar olabiliyor ve büyük saniyeyi "0" lama yöntemi var, ama şu an hatırlayamıyorum,kurma kolunu saat ayar moduna getirip alttaki krono tuşuna tek tek basarak düzenleniyordu galiba ama dediğim gibi şu an elimde uygun bir saat olmadığı için netleştiremiyorum.

quote:

• Yarın 1. İstanbul Saat Zirvesi günü,

Son bir duyuru daha yapalım,

yürüyüşe alışkın olmayanlar rahat bir ayakkabı giysin lütfen

kargomuz sağlam olsun yanımıza su almayı unutmayalım

böyle deyince sanki hep sokaklarda gezeceğiz gibi gelmesin

Yapı Kredi Kültür Merkezi'ndeki Vedat Nedim Tör Müzesi'ndeki

geçici sergiyi "Zamanın görünen yüzü: Saatler" sergisini gezeceğiz

Arkadaşlar sabah 10:00-10:30 gibi

Kapalıçarşı içindeki Şark Kahvesi'nde buluşacağız

şark kahvesi neresi diyenler için,

en kolay yöntem bir yerden kapalıçarşı'ya girmek ve sormak ;)

ama ben kendi yolumu bulurum, sağlam olsun diyenler varsa

işte adres ve telefon:

Yaglikcilar Cad. 134 Isbank yani Kapalicarsi TEL: (212) 512 11 44

benim telefonumu isteyenler ve başka sorusu olanlar pm atsın lütfen

• quote:

Orjinalden alıntı: de-ka

quartz saatlerde böyle durumlar olabiliyor ve büyük saniyeyi "0" lama yöntemi var, ama şu an hatırlayamıyorum,kurma kolunu saat ayar moduna getirip alttaki krono tuşuna tek tek basarak düzenleniyordu galiba ama dediğim gibi şu an elimde uygun bir saat olmadığı için netleştiremiyorum.

quote:

Krono saniyesinin düzeltilmesi aynen dediğin gibi, ancak benim hatırladığım üstteki krono tusuna tek tek basarak idi. Ama sıfırlanmayan saniye kolu değil milisaniye kolu. Belki de onun için bir tuş daha vardır.

• ya arkadaşlar bir saat daha aldım ama ustalardan yorumları bekliyorumm..

SAATLER

SAATLER

SAATLER

SAATLER

özellikler
    100% AUTHENTIC AND BRAND NEW SEIKO MENS AUTOMATIC DIVER'S SCUBA WATCH SKX779K2.

100% AUTHENTIC AND BRAND NEW SEIKO MENS SCUBA WATCH, TRUE DIVER'S WATCH WITH SCUBA ABILITY, JAPAN MOVEMENT 7S26, CASE DIAMETER 42MM, THICKNESS 12 MM, AUTOMATIC MOVEMENT, 200M WR, SCUBA ABILITY, DAY-DATE CALENDAR, THREE FOLD CLASP WITH SECURE LOCK, SEIKO STEEL BRACELET, ROTATING BEZEL, STRONG LUMI HANDS AND BIG MARKERS, NO BOX AND MANUAL.

THIS WATCH IS VERY BIG AND SOLID. SUITABLE FOR MENS WITH WRIST OF 8 INCH OR SMALLER.

BUYER RESPONSIBLE FOR ANY CUSTOM TAX PAYABLE. PLEASE CHECK YOUR COUNTRY CUSTOM TAX
    BEFORE BIDDING. THANK YOU.

saat hakkında yorum yaparsanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.