Şimdi Ara

SAATLER (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.530
Cevap
104
Favori
3.880.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: imdat çekici

quote:

Orjinalden alıntı: imdat çekici

arkadaşlar aşağıdaki saatin markası hakkında bir fikriniz var mı? bi türlü bulamadım.lütfen pm atın

SAATLER

SAATLER

arkadaşlar hiç bir fikriniz yok mu bu saat hakkında. lütfen, yardımlarınızı bekliyorum. şu klipte oğuzhan koç takıyor.

http://www.video-klipleri.org/gulben-ergen/giden-gunlerim-oldu-klibi_70d3469f9.html

Taktğının saat olduğu bile belli değilken sen nesini beğendin ki ısrarla bunun ne olduğunu soruyorsun??
    Ben klipten dijital mi analog mu onu bile anlamadım senin ne gördüğünü çok merak ettim.
    Saatin ne olduğu konusunda fikri olan lütfen belirtsin, acaba ben mi yanlış görüyorum ?

• bence saat benzeri bir şeye benziyor.
  • sanırım açılan fotoların ikiside aynı.

quote:

Orjinalden alıntı: teng

[simage]http://img200.imageshack.us/img200/8344/7750k.jpg
    http://img200.imageshack.us/img200/5492/akma7750.jpg[/simage]
    Biri replika diğeri hakiki 7750[simage]http://img200.imageshack.us/img200/8344/7750k.jpg
    http://img200.imageshack.us/img200/5492/akma7750.jpg[/simage]
    gene olmadı başka türlü yapmak lazım, 2 resim birden olmuyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: de-ka

bence saat benzeri bir şeye benziyor.

• bugun hamiltonunda replicasını gördüm.quartz chronoluydu.rose gold ve çelik renkli olmak üzere 2 model vardı.
  • @teng

ayrıntı gözükmüyormuş gibi görünüyor ama saatin ayrıntısı yok zaten...yuvarlak,tamamen simsiyah ve dış cam biraz parlak. yani saat çok sade göründüğü gibi..tamamen siyah, dış cam parlak kaç tane saat olabilir ki....anolog ya da dijital ne farkeder.

neyse bana böyle tamamen siyah(ya da başka bir renk),metal gibi görünmeyen bir saat önerebilir misiniz? mesela aşağıda verdiğim nasıl? bu saat türkiyede satılmıyor galiba...bulabileceğim bir yer var mı?

http://www.besportier.com/archives/wenger-commando-src-chronograph-watch.jpg

düzeltme:aşağıda bi'sey vermemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiçbiri -- 20 Haziran 2009; 2:56:03 >

• türkiyede aramıyorsanız verebilirim bir kaç öneri..
  • önerilerinizi paylaşırsanız minnettar olurum....bu wengerin saati çok güzelmiş ya...
  • sinn´dir abi senin markan. bak biraz internette modellerine sade dikkat çekmeyen ama çok güzel saatler yapıyor. benim çok beğendiğim bir sürü modeli var. ama alamaıyorum haliyle pahlılar.. sinn modellerini tükettikten sonra bir kaç öneri daha söyleyim size.
  • illa chrono istiyorsanız sinn 756 var misal ona bir bakın.. swiss wengerden daha güzel bence.
  • iwc top gun saati var misal ama o daha bi komplike karışık dial falan. tabi bunlar abuk fiyatlı otomatik saatler.

sizin olayınız o full siyah görünüş ise seikoda da var muadilleri diğer markalarda da. kaplama yüzünden öyle gözüküyor. değişik firmalar değişik isimlendiriyor pvd diyor tinc diyor, ion diyor bişiler bişiler.. seikoda bir kaç model var pvd kaplamalı uygun fiyatlı. hele seikonun bir tane sinn çakması modeli var ki yeme yanında yat. pilli quartz ama chronolu ve pvd kaplama heryer siyah sevdiğiniz gibi. çok güzel onu önerebilirim almak istiyorsanız. ben de kovalıyordum bir ara bunu alacaktım nerdeyse. sonra bunu gördüm
     SAATLER
    aldım hemen. tuşlar ve titanyum olması bir de otomatik makinaymış gibi saniye akıcığılı kandırdı beni.

herneyse sizin saatiniz SNDA65 dur bence..

http://forums.watchuseek.com/showthread.php?t=186267

SAATLER

edit resimler, bişiler bişler ekledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafil arn -- 20 Haziran 2009; 3:45:23 >

• hocam ben bu işte biraz acemiyim. mesela bana böyle markaların modellerinden bir kaçının daha adını verebilirmisin. kordonu bez olması şart değil...
  • verdim markanı modelini bak biraz beğenmezsen başka söyleyim sana. makul fiyatlı birşeyler arıyorsun ve otomatik ya da pilli olması sizin için önemli değil anladığım kadarıyla.. kayışa da hiç takılmayın istediğiniz gibi istediğiniz tip kayışla istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. sadece metal kayışlı versiyonu varsa saati metal kayışla alın mümkünse çünkü çok çok ucuza gelir metal kayışlar saat ile birlikte alırsanız. sonradan pahalıya çıkar.
  • peki çok teşekkür ederim iyi geceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiçbiri -- 20 Haziran 2009; 4:09:52 >
  • SNDA65 nın alarmı da var. çok dakik bir makinası, güzel fosforlu ibreleri/numaraları da var. ve 42mm boyutludur. çok ince bileklerinz varsa büyük gelebilir. ekleyeyim istedim. sevmediysen başka marka model verelim ama bütcenizi belirtirseniz iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafil arn -- 20 Haziran 2009; 4:05:09 >
  •  SAATLER

SAATLER

SAATLER

Bu tarz saat çeşitlerini Türkiyede bulma imkanımız varmı ... İlki bayan için sanırsam diğerlerini bilmiyorum belki kola bile takılmıyodur ama hoş durcağını düşünüyorum =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zer0. -- 20 Haziran 2009; 4:07:23 >

• quote:

Bu tarz saat yada bu tarz baþka saat çeþitlerini Türkiyede bulma imkanımız varmı ... Biraz feminen ama hoş durcağını düşünüyorum =)

evet haklısınız birazcık makyajla hallolmayacak sorun değilmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafil arn -- 20 Haziran 2009; 4:13:44 >
  • Seiko Spirit SBPP007 e de bakabilirsin. onun kristali safirdir ama saat daha pahalı..
  • evet hocam başka önerilerinizi de yazarsanız sevinirim. fiyat türkiye fiyatlarına göre 500 600..çok beğernirsem alırım işte ya..

ben aslında biraz daha sportif görünümlü istiyorum yukarıda linklediğim gibi..seiko biraz ağır gibi..bide evet bileklerim ince...

bi de şey hocam yukarıda verdiğim saat sence nasıl? illa ki seiko mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hiçbiri -- 20 Haziran 2009; 4:16:46 >
  • yoo illaki seiko değil tabiki ben seviyorum diye sana empoze ediyorum hepsi bu :) birsürü markanın var ion kaplama saati bakabilrsin. hatta her markanın vardır bir kaç tane eminim. seikolara çok çalıştım ben oyüzden önerip sevip sevmedğine bakıyordum. alternatif seiko modeller çıkarabilirdim. sinnleri ben çok seviyorum ama dediğim gibi pahlılar 500 600den de pahlılar.. onun için mekanizma kasa ve işciliği kaliteli olduğunu düşündüğüm hesaplı ion kaplama güzel seikolardan örneklere gittim. sizin wenger de pekala güzel içinde ne var bilmiyorum o ayrı. bakın biraz ion kaplama saatlere beğendiklerinizi burada sorun. boyutuna dikkat edin ama. bir de ekstra istediğiniz özellik varsa onları da göz önünde bulundurun. ne bileyim hafif olsun istersiniz en az 300-500 metre su geçirmez dalgıç saati istersiniz gün göstergesi istersiniz kocaman olsun istersiniz alarm istersiniz illaki metal kayışlı olsun ya da fiyatı süper olsun istersiniz bilmioyorum ne isteyebileceğinizi. dikkat edin bunlara da saatelere bakanırken. önceliklerinizi ve kesinlikle sevemeyeceğiniz şeyleri belirleyin. mesela ben chronolardan hiç hazetmiyorum. saniye kolu chrono çalışmadan hareket etmiyor alttan yandan falan saniye kolu eklerler choronolara. öyle bir bakışta saat çalışıo mu durmuş mu doğru mu gösterio acaba anlayamazsınız. nefret ediyorum resmen 12de sabit saniyeden. e cihaz pilli de olunca chorono yiyor bitiriyor pili saniye kolu için kullanmaya da gelmiyor. bir de kayış bağlantı yeri standart dışı olur bazı kasa saatlerde kafanıza göre kayış değiştiremezseniz. citizen çok yapıyor bunu mesela o da itici bir durum. ne bileyim bakın yani ne seviyosanız ne sevmiyorsanız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafil arn -- 20 Haziran 2009; 4:32:04 >

• 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.