Şimdi Ara

saatim nasıl SS'li

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
4.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adam akıllı ilk saatimi satın almada dieselden yana kullandım.Tarzımı oldukça yansıtan saat.

• 10 nümero 5 yıldız kardeşim hayırlı olsun . güzel
  • Güzel bence de.
  • hocam atin 6dk geri sanirim

ama guzel bir secim yapmisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar verdin ?

iyimiş cidden.
  • sade ve şık
  •  saatim nasıl SS'li

Benim ki nasil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle dandik quartz mekanizmalı saatlere neden para verirsiniz anlayamadım ömrüm boyunca. bu fiyata otomatik bir seiko yada citizen alınabilirdi. 2 tane g-shock kullanıyom adamlar harbiden yapmış
  • Kardeş buram buram çin kokuyor, ki zaten çin malı ama zevkler ve renkler meselesi.
  • diesel neyin tarzını yaratacal sorması ayıp. sokakta her 5 kişiden 3ünde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: LordxSauron

hocam atin 6dk geri sanirim

ama guzel bir secim yapmisin.

resmi çekip siteye atana kadar geçmiştir o kadar süre
  • quote:

Orijinalden alıntı: benimadimkuntakinte

diesel neyin tarzını yaratacal sorması ayıp. sokakta her 5 kişiden 3ünde var

aynen çok fazla çakmasıda var ayrıca piyasadaki biraz iyi diye lanse edilen ferrucci ween daniel bilmemne gibi saatlerle benzer mekanizmaya sahip yani 50 liralık saatin üzerine diesel yazıp 500 600 liraya satıyolar birileride yokk tarzım yok büyük seviyorum şu bu :D diyerek alıyor bunları. Yukarıda arkadaş yazmış o fiyata çok güzel otomatik bi saat alınaiblirdi seiko diver yada orient mako modelleri alınaiblirdi diye düşünüyorum
  • swatch
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceWave

saatim nasıl SS'li
    adam akıllı ilk saatimi satın almada dieselden yana kullandım.Tarzımı oldukça yansıtan saat.

Ben beğenmedim

• Saat alacaksanız saat'i yapanlardan alın. Diesel'e para vereceğinize Casio alın. Swatch alın. En azından işleri o. Armani saat alan var. Sanki saat'te çok iyilermiş gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infection

Saat alacaksanız saat'i yapanlardan alın. Diesel'e para vereceğinize Casio alın. Swatch alın. En azından işleri o. Armani saat alan var. Sanki saat'te çok iyilermiş gibi.

Kardeşim saat bu ne olacak tık tık ilerliyo saati gösteriyorsa alınır yani o alınmaz bu alınmaz diye bişey yok bence hoşuna hangisi gidiyorsa o alınmalı
  • Hayırlı olsun.Güle güle kullan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NasılYaniYa

quote:

saatim nasıl SS'li

Ben beğenmedim

+1

• quote:

saatim nasıl SS'li

Hayırlı olsun çok güzel bir saat tercih etmişsin beğendim. Bende yakın zamanda birtane alıcam şu nasıl sizce ?

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/cat-ni159-multifs-tarih-gun-ay-10atm-benzeri-yok-79632947

saatim nasıl SS'li

• quote:

Orijinalden alıntı: SoapGhost

şöyle dandik quartz mekanizmalı saatlere neden para verirsiniz anlayamadım ömrüm boyunca. bu fiyata otomatik bir seiko yada citizen alınabilirdi. 2 tane g-shock kullanıyom adamlar harbiden yapmış

G-SHOCK serisini gerçekten merak ediyorum bende Edifice serisinden bir ürün var 2 yıldır falan kullanıyorum o da çok güzel
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.