Şimdi Ara

Saat Kordonları ana paylaşım konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
25.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 gün 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Can-KSK (11 mesaj) eddy (6 mesaj) H. (6 mesaj) haydar. (3 mesaj) dkyLrn (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (6 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Saatler >> Genel Saat Sohbeti >> Saat Kordonları ana paylaşım konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    188 Mesaj
    Kordonlar çok güzelmiş yapanların ellerine sağlık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1234 Mesaj
    Puma Pu103631002 modele uygun aynısı olursa tercihim silikon kordon arıyorum arkadaşlar yardım eder misiniz ?
    |
    |
  • Yarbay
    3875 Mesaj
    Arkadaşlar Tommy Hilfiger 1790862 model saatimin kordonu koptu. Orjinal kordonunu bulabileceğim ya da tamir ettirebileceğim bir yer var mı? Eğer orjinal parçasını bulamıyorsam aynı renk başka bir silikon kordonda taktırabilirim.

Savran Saat'e sordum orjinal kordona 150 tl fiyat verdi saat zaten 300 tl.
    |
    |

• Yüzbaşı
    379 Mesaj
    arkadaşlar metal kordon varmıdır kendi saatime uygun daha doğrusu benim saatin normal kordonu silikondu kopunca metale döndürmek istedim..puma türkiye distribütöru hiçbir şekilde dönüş yapmıyor...şimdi ben bu saatime uygun çelik ya da metal kordon nasıl uydurabilirim...normalde silikon kordon tam olarak saatin yan cidarını dolduruyordu...normal bi çelik kordon alsam boş kalıyor görüntüsü çirkin oluyor...metal kordoncu var mıdır bu işleri yapabilen...???
    |
    |
  • Yarbay
    2013 Mesaj
    Arkadaşlar "Seiko 5 Sport SKZ" serisi için Bez kordon arıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

|
    |

• Arkadaşlar benim de Esprit Es106351004 model saatimin deri kordonu tam ortasından koptu yedek parçasını bulabileceğim bir yer var mıdır? Saatin linkini de şöyle bırakayımhttps://www.hepsiburada.com/esprit-es106351004-erkek-kol-saati-p-SAKSVES106351004 . Teşekkür ederim.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.