Şimdi Ara

Saat Kordonları ana paylaşım konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
4
Favori
25.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 11
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 gün 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Favoriye Eklediklerim 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Can-KSK (11 mesaj) eddy (6 mesaj) H. (6 mesaj) haydar. (3 mesaj) dkyLrn (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (14 mesaj) Mobil (6 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Saatler >> Genel Saat Sohbeti >> Saat Kordonları ana paylaşım konusu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    485 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dkyLrn

quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan96

Arkadaşlar saat kordonu ile ilgili her türlü işlem yapabileceğim (satın alma, renk çeşitleri, zevke göre tasarım) İstanbul'da bir yer biliyor musunuz?

Doğubank işhanı 1. kat (Baron) ve doğubank işhanı giriş kapısının tam solunda kalan pasaj içi (giriş katı ve -1. kat).

eyvallah hocam çok işime yarayacak.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar watchido sitesinden nato kayış almak istiyorum fakat site pek güncel değil gibi. Yakın bir zamanda alışveriş yapan oldu mu?
    |
    |

• Çavuş
    65 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Gekko

Arkadaşlar watchido sitesinden nato kayış almak istiyorum fakat site pek güncel değil gibi. Yakın bir zamanda alışveriş yapan oldu mu?

Alıntıları Göster
    Ben watchido dan 1 adet aldım çok da memnunum ölçüsünü kendin ölçeceksin saatin üzerinden tavsiye ederim.Kullandığım saat Nautica .silikon kayış koptu ve yenisi 80 tl. 6-7 aydır kullanıyorum watchido kayışı bir sorun yok.
    |
    |
  • Er
    7 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: H.

Ankara'da bunun gibi deri kayışları üreten bir abimiz var, biz yaptırıyoruz ve baya iyi işler çıkıyor. Fiyat olarak bunun üzerinde olabilir ama kesinlikle çok daha kaliteli oluyor. Herhangi bir fotoğraf veya çizim yaparsanız aynısını da üretiyor.

Örneklersem benim şu ana kadar aldığım 2 tanenin fotoğrafı aşağıda. 2 tane de yapılıyor şu an.

Şunlar da AxiAziz ve benim kayışların genel fotoğrafı

konunun üzerinden epey vakit geçmiş ama bir şey danışmak istiyorum. ben de ankarada yaşıyorum ve seiko saatim için bir deri kordon düşünüyorum. acaba sizin ankarada yaptırdığınız yer nerede paylaşabilir misiniz?

• Yarbay
    7930 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: leokan88

konunun üzerinden epey vakit geçmiş ama bir şey danışmak istiyorum. ben de ankarada yaşıyorum ve seiko saatim için bir deri kordon düşünüyorum. acaba sizin ankarada yaptırdığınız yer nerede paylaşabilir misiniz?

Ben Bahçelievler 3. cadde ışıklara yakın Organik'te yaptırıyorum kayışları. Ersin abi yardımcı olacaktır.
  • Er
    7 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: H.

quote:

Orijinalden alıntı: leokan88

Ben Bahçelievler 3. cadde ışıklara yakın Organik'te yaptırıyorum kayışları. Ersin abi yardımcı olacaktır.

çok teşekkürler en yakın zamanda uğrayacağım. sizin yukarıda saatteki kayışı ne kadara maletmiştiniz acaba?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    423 Mesaj
    quote:

Site İzmirdeymiş yeni farkettim.

Denemek lazım ama tek tek satış fiyatları 25 TL biraz fazla. 5'li alınca da nereye koyacaksın o kadar kordonu??

Sitede kayışların takılı olduğu saatin marka ve modeli nedir ?
  • Yarbay
    2288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Posey

quote:

Denemek lazım ama tek tek satış fiyatları 25 TL biraz fazla. 5'li alınca da nereye koyacaksın o kadar kordonu??

Seiko SKX007.
    |
    |

• Yüzbaşı
    423 Mesaj

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Posey

quote:

Seiko SKX007.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moretz -- 20 Mart 2014; 16:14:49 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Can-KSK

• Yarbay
    2288 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

quote:

Orijinalden alıntı: Moretz

Teşekkürler.
    |
    |
    Bahsedilenler: Tyler Posey
  • Arkadaslar Tissot pr 516 saat. 1970 lerern kalma ve kordonu yok. Bulsam da . Orjinal celik kordon kalin ve kaba geliyor. Bu saate uyumlu celik veya deri kordon arıyorum. Ozel siparis yapan da olur. Saat fasl calisiyir. Tabiiki otomayik ve manuel kurmali. Acikcadi satmayi da dusunuyorum.ama. Ilk etapta kordon. Istanbuldayim. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Tissot pr516

|
    |

• Yüzbaşı
    321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alfa romeo 146

Tissot pr516

Nato kayış arayan arkadaşlara önerim şu; Alibaba gibi sitelerden nato strap olarak aratın ve üreticilerini bulun. Nato kayışın tanesi 1 dolar dan bile çok daha ucuz!!! Ben bir kaç üreticiyle iletişime geçip NUMUNE istediğimi söyledim, istediğim renkleri belirttim ve ücretsiz olarak yollamalarını istedim ve HEPSİ KABUL ETTİ! sadece posta masrafını ödedim, o da 3-5 dolar birşey tuttu böylece elime 8-10 tane nato kayış geçti. renk renk takıyorum hepsini. siz de hiç internetteki satan yerli sitelere bakmayın çünkü inanılmaz FAHİŞ fiyatlar ile satış yapıyorlar, kesinlikle o fiyatlara değmez. oralara vereceğiniz paranın onda birine birsürü kayış getirtebilirsiniz.
    |
    |

• Yarbay
    2262 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sezat

Nato kayış arayan arkadaşlara önerim şu; Alibaba gibi sitelerden nato strap olarak aratın ve üreticilerini bulun. Nato kayışın tanesi 1 dolar dan bile çok daha ucuz!!! Ben bir kaç üreticiyle iletişime geçip NUMUNE istediğimi söyledim, istediğim renkleri belirttim ve ücretsiz olarak yollamalarını istedim ve HEPSİ KABUL ETTİ! sadece posta masrafını ödedim, o da 3-5 dolar birşey tuttu böylece elime 8-10 tane nato kayış geçti. renk renk takıyorum hepsini. siz de hiç internetteki satan yerli sitelere bakmayın çünkü inanılmaz FAHİŞ fiyatlar ile satış yapıyorlar, kesinlikle o fiyatlara değmez. oralara vereceğiniz paranın onda birine birsürü kayış getirtebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    arkadaşlar tissot prc200 saatim için deri kordon alacağım fakat internet üzerinden düzgün bir yer bulamadım sizin bir öneriniz varmı acaba nerden alabilirim?
    |
    |

• Yüzbaşı
    272 Mesaj
    Konu aktifmi bilmiyorum ama bende saatlerim icin istanbul ici deri nato kayis yaptirabilecegim yer ariyorum arkadaslar bilgisi olan varmi acaba ?

|
    |
  • Yüzbaşı
    305 Mesaj
    Armani Ar1451 42mm kayışı nerden bulabilirim yardım ..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: C_many

Armani Ar1451 42mm kayışı nerden bulabilirim yardım ..
    watchidoda stok yok, submariner için 20mm nato kayış nereden bulabilirim? eskişehirde 15-20 saatçi gezdim hiçbirinde yoktu
    |
    |
  • Yarbay
    8131 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

watchidoda stok yok, submariner için 20mm nato kayış nereden bulabilirim? eskişehirde 15-20 saatçi gezdim hiçbirinde yoktu

Alıntıları Göster
    seramik kayış nereden bulabiliriz , eşimin saati var beyaz deri kordon sürekli eskime yapıyor seramik düşünüyorum
    |
    |
  • Yarbay
    16926 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

seramik kayış nereden bulabiliriz , eşimin saati var beyaz deri kordon sürekli eskime yapıyor seramik düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Nato kayışların maalesef üst kısmı kısa oluyor. Bu da alttaki tokanın normal saat kordonlarından daha farklı bir noktaya taşıyor.

Umarım yakında saatin üst kısmına gelen yeri daha uzun kayışlar da üretilir.
    |
    |
  • Yarbay
    2490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Nato kayışların maalesef üst kısmı kısa oluyor. Bu da alttaki tokanın normal saat kordonlarından daha farklı bir noktaya taşıyor.

Umarım yakında saatin üst kısmına gelen yeri daha uzun kayışlar da üretilir.

Alıntıları Göster
    Nato kayış arayan arkadaşlar watchidodaki kayışlara boşuna 30 lira verip stok sıkıntısı yaşamayın, aşağıdaki satıcıdan 8 aralıkta sipariş verdim, bugün elime geçti, oldukça kaliteliler, biraz kötü kokuyorlar ancak düzelir diye düşünüyorum

http://tr.aliexpress.com/item/wholesale-10pcs-lot-20MM-nylon-watchband-steel-waterproof-Straps-sport-wrist-NATO-watch-band-91Color-optional/32346810105.html?detailNewVersion=2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ingrid -- 4 Ocak 2016; 23:11:29 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    818 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Nato kayış arayan arkadaşlar watchidodaki kayışlara boşuna 30 lira verip stok sıkıntısı yaşamayın, aşağıdaki satıcıdan 8 aralıkta sipariş verdim, bugün elime geçti, oldukça kaliteliler, biraz kötü kokuyorlar ancak düzelir diye düşünüyorum

http://tr.aliexpress.com/item/wholesale-10pcs-lot-20MM-nylon-watchband-steel-waterproof-Straps-sport-wrist-NATO-watch-band-91Color-optional/32346810105.html?detailNewVersion=2

Alıntıları Göster
    Eşimin kullandığı Casio SHE-5513 saat için beyaz renk seramik kordon arıyorum nereden bulabilirim.

Seramik birinci tercih, deri istemiyor, silikon olabilir
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Ekonomi
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.