Şimdi Ara

Saadet Partisinden mükemmel reklam.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Daha önce paylaşıldıysa kusra bakmayın.

• Saadet bu seçimin en kilit partisi olmuştur, kim ne derse desin.
  • Mevcut iktidarın en büyük korkusu Saadet Partisinin güçlenmesidir
  • Kayıp trilyon davası vardı ne oldu o davaya ? Daha düne kadar eski genel başkan Kamalak eşi türbanlı diye konusturmayan bu zihniyet ile kucaklaşması pek mantık işi degil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 19 Haziran 2018; 21:59:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekci35

Kayıp trilyon davası vardı ne oldu o davaya ? Daha düne kadar eski genel başkan Kamalak eşi türbanlı diye konusturmayan bu zihniyet ile kucaklaşması pek mantık işi degil
    tayyip erdogan necmettin erbakani aklamisti. o davami?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrlion83

tayyip erdogan necmettin erbakani aklamisti. o davami?

Alıntıları Göster
    Saadet partisine gönül veren arkadaşlara ve CHP seçmenine sormak lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: Vioman

Mevcut iktidarın en büyük korkusu Saadet Partisinin güçlenmesidir
    Bu vakitten sonra saadet partisi asla akp nin alternatifi olamaz.

Saadet Partisi kendi ayağına kurşun sıktı.

Olsa olsa muhalefetin oyuncağı olur

İktidarın tek alternatifi bence MHP

Hele Bahçeli nin star tv deki dünkü açıklamalarını çok beğendim. İzlemeyenlere tavsiye edebilirim

• quote:

Saadet partisine gönül veren arkadaşlara ve CHP seçmenine sormak lazim

Alıntıları Göster
    chp secmenine niye soruyon mubarek. akepenin hicmi sucu yok?

• O kadar HDP, İnce'ye oy atar mı ikinci turda diye tartıştık. Hiç Saadet'i konuşmadık. Eğer Saadet Partisi için işler yolunda giderse minimum %2 oy almasını bekliyoruz, olur da AKP'ye bu seçimde oy vermeyecek seçmenlerin alternatif kapısı olarak değerlendirdiğimizde bu oran sürpriz bir şekilde %4'e dahi ulaşabilir. Fakat asıl mevzu ikinci turda başlıyor, Saadet Partisi'ne oy vermiş vatandaşlar ikinci turda kime oy verecek? Gelin tartışalım, ben diyorum ki büyük bir kısmı Erdoğan'a oy verir, çok az kısmı sandığa gitmez. Siz ne diyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neutumn -- 19 Haziran 2018; 22:24:16 >
  • Saadet'e oy vermem, ama Türkiye'nin durum tespiti yanlış diyecek kimse var mı? Sonuna kadar haklı tespitlerdir. Durum bu, laga luga yok... Sorumlusuda ülkeyi 16 yıldan beri tek başına yöneten iktidardır.

• Valla süper bir reklam olmuş Türkiyenin özeti

• quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Saadet'e oy vermem, ama Türkiye'nin durum tespiti yanlış diyecek kimse var mı? Sonuna kadar haklı tespitlerdir. Durum bu, laga luga yok... Sorumlusuda ülkeyi 16 yıldan beri tek başına yöneten iktidardır.
    Oy verilmeyi bence hak ediyor yani 2. tura kalmaz ama kalırsa bende kesin veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

O kadar HDP, İnce'ye oy atar mı ikinci turda diye tartıştık. Hiç Saadet'i konuşmadık. Eğer Saadet Partisi için işler yolunda giderse minimum %2 oy almasını bekliyoruz, olur da AKP'ye bu seçimde oy vermeyecek seçmenlerin alternatif kapısı olarak değerlendirdiğimizde bu oran sürpriz bir şekilde %4'e dahi ulaşabilir. Fakat asıl mevzu ikinci turda başlıyor, Saadet Partisi'ne oy vermiş vatandaşlar ikinci turda kime oy verecek? Gelin tartışalım, ben diyorum ki büyük bir kısmı Erdoğan'a oy verir, çok az kısmı sandığa gitmez. Siz ne diyorsunuz?
    Eğer muhalafet vatandaşın beklentisine cevap verir de ikici turda el ele verirse olmaz denilen herşey olabilir. Düşün, Muharrem İnce'nin bir elinden Akşener, diğer elinden Temel reis tutup havaya kaldırıyor ve beraber miting yapıyorlar, televizyona beraber çıkıyorlar.

Bu ittifakı bozarsa hala akp'ye çalıştığını düşündüğüm Kılıçdaroğlu bozar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrlion83

chp secmenine niye soruyon mubarek. akepenin hicmi sucu yok?

Alıntıları Göster
    CHP seçmeni ve parti yönetimi saadet partisini parlatıyor ondan sormak gerek seçim videolarını paylaşıyorlar falan filan hatta o kadar hipnoz olmuşlarki pencereyi açsa ölmezlerdi dediği halde başlarını gömdüler kulaklarini kapadılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekci35 -- 19 Haziran 2018; 22:34:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BF8E9B238

Eğer muhalafet vatandaşın beklentisine cevap verir de ikici turda el ele verirse olmaz denilen herşey olabilir. Düşün, Muharrem İnce'nin bir elinden Akşener, diğer elinden Temel reis tutup havaya kaldırıyor ve beraber miting yapıyorlar, televizyona beraber çıkıyorlar.

Bu ittifakı bozarsa hala akp'ye çalıştığını düşündüğüm Kılıçdaroğlu bozar.

Alıntıları Göster
    Saadet Partisi çok geçirgen bir parti, ne kadar tanıdığım Saadet Partili varsa hepsi AKP'ye oy verdi. Bazen tartışmalar hararetlenince "Ben zaten SP'ye veriyorum oğlum" diyebiliyorlar fakat seçim sonrası AKP konvoyuna katılıyorlar. Burada sandığın gibi bir reaksiyon gösterirlerse seçimin kilit partilerinden biri olacaktır, hatta kıl payı kazananı belirleyecektir. Ben bir SPlinin, "Erdoğan mutlaka gitmelidir" diye can attığını sanmıyorum, milletvekili seçimlerinde oy vermezler AKP'ye ancak CB seçiminde İnce'ye gönül rahatlığıyla oy vermeleri güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neutumn -- 19 Haziran 2018; 22:39:0 >

• Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    Veren verir hocam :) onlar terörist diyecek halimiz yok :D

Bu bir seçim, herkes özgür, artık normalleşmeliyiz. Her oy saygıyı hakeder, çünkü her oy yurttaştır.

Bu arada İnci veya Akşener'in ikinci turda başkan yardımcısı Temel Karamollaoğlu olabilir ;)

• quote:

CHP seçmeni ve parti yönetimi saadet partisini parlatıyor ondan sormak gerek seçim videolarını paylaşıyorlar falan filan hatta o kadar hipnoz olmuşlarki pencereyi açsa ölmezlerdi dediği halde başlarını gömdüler kulaklarini kapadılar

Alıntıları Göster
    tayyip erdogan saadetin gomlek degistirmis versiyonu. ama chpliler hicbir zaman saadet bunyesinde bulunmadi.

bu soylediklerini tayyip erdogana soyleyebilirmisin?

• bizim mahalleden saadete sövenlere şaşırıyorum ben olmaz yumurtadan cıktı kabuğu beğenmiyor derler susun kendi partinize çalışın ama sessiz olun herkes nefret etmesin. bir belediye eskiside diyormuş terörist ya olur mu ya yle denirmi bu adamlar nasıl olmuş o makamlara gelmiş
  • halil altın H kullanıcısına yanıt
    Saadet Partisi ne dün ne de bugün akp nin alternatifi olmadı. Akp chp ne kadar zıtsa akp SP de o kadar zıttır. Oyuncak olmak istese cumhur ittifakında mhp gibi yer alırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vioman -- 19 Haziran 2018; 23:34:18 >
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    'Gerçek' bir Saadet Partilinin CB seçiminde Rte ye oy atması çok daha güçtür. Daha geçen Star TV de Partimizi küçümseyip düşük seviyeli sözler söylemişti. Üstüne Erbakan Hocamızın dedikleri aklımızdadır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.