Şimdi Ara

S6 Kullanıcılarının Görüşleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhahaba arkadaşlar yakın zamanda S6 almayı düşünüyorum kullananlar telefondan memnunmular,nasıl iyimi yazarsanız sevinirim.

• Ben kullandım sattım ancak 6 aylık izlenimlerim dogrultusunda :

+TW duzelmis vaziyette gayet iyi durumda
    +Kasa ve cam oldukca saglam parkede takla atmasina ragmen bisey olmadi
    +Kamera oldukca guzel çekiyor ve pil perf olarak da sabit 4-5s ekran 1 gun genel sure normal kullanimda
    +Ses kalitesi oldukca iyi

-Home tusu her 5 kisiden 2sinde oynuyor ve ses cikartiyor
    -Parmak izi okuyucu stabil calismiyor
    -Kamera cizilmeye oldukca musait

Gözlemlerim bu yonde, home tusunu benim gibi takinti edip kafanizi bozmayacaksa enfes bir cihaz :)
  • Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
  • Ustteki arkadasa katiliyorum ancak ben aceleden aldim s6'yi.
    Z6 nasil olacak merak ediyorum bence onu bekleyin cok guzel olacak gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerristaN

Ben kullandım sattım ancak 6 aylık izlenimlerim dogrultusunda :

+TW duzelmis vaziyette gayet iyi durumda
    +Kasa ve cam oldukca saglam parkede takla atmasina ragmen bisey olmadi
    +Kamera oldukca guzel çekiyor ve pil perf olarak da sabit 4-5s ekran 1 gun genel sure normal kullanimda
    +Ses kalitesi oldukca iyi

-Home tusu her 5 kisiden 2sinde oynuyor ve ses cikartiyor
    -Parmak izi okuyucu stabil calismiyor
    -Kamera cizilmeye oldukca musait

Gözlemlerim bu yonde, home tusunu benim gibi takinti edip kafanizi bozmayacaksa enfes bir cihaz :)

Bu arkadasimizin soyledikleri ustune; Ben halen TW nin kotu oldugunu dusnuyorum. Stock android arayuzu olan google now launcher kullaniyorum. Fakat ben kameranin kolayca cixilebilecegini dusunmuyorum sonucta ordada gg 4 kullanilmis. Ve evet tus sorunu neyseki bende yok fakat 4 arkadasimin 2 sinin telefonundaki home tusu fazlasiyla ses cikariyor. Fotograflar cok guzel. Ekran herzamanki samsung kalitesi muthis. Parmak izi 3 denemenin 1 inde calisiyor cogu zaman. NFC sensiru cok gucsuz ultra thin kapla dahi calismiyor. Pil konusunda ne kadar zorlasamda 1 gunu cikariyor.

Kisaca, telefon iyi, fakat imkaniniz varsa edge+ versiyonunu tercih edin derim sadece

• think impossible T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın arka kamera camı kırık o kadar da sağlam değil 30cm den düştü ve kırıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

Arkadaşın arka kamera camı kırık o kadar da sağlam değil 30cm den düştü ve kırıldı

Düşme açısı önemli, iki metreden düşünce bile burnu kanamadan atlatabildiği gibi 30cm den düştüğünde tuz olanı da var. Cihaz 1.5-2K arasında alınabilecek en iyi ürünlerden biri lakin dediğim gibi home tuşu öyle ki maksimum seviyede rahatsız etti beni dolayısıyla sattım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FerristaN

quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

Düşme açısı önemli, iki metreden düşünce bile burnu kanamadan atlatabildiği gibi 30cm den düştüğünde tuz olanı da var. Cihaz 1.5-2K arasında alınabilecek en iyi ürünlerden biri lakin dediğim gibi home tuşu öyle ki maksimum seviyede rahatsız etti beni dolayısıyla sattım.

Tabi ki de öyle de arka kamera camı çatlama olasılığı gömülü bir tele göre yüzde 50 fazla ayrıca masaya koyunca kötü duruyor sıkıntılı.
  • Zaten kırılmayan cam alacağım. Arkali önlü.

• Merhaba,

Bende 5 aydır s6 kullanıyorum, yorumlarım yukarıda yazılanlara muhalefet olsun diye değil öncelikle onu belirteyim.

TW arayüzü gayet akıcı ve hızlı çalışıyor bende.
    Home tuşu problemi benim cihazımda yok
    Parmak izi okuyucu sorunları birazda kullanmaya alışmakla alakalı, bende il başlarda biraz sıkıntı çektim ve düzgün çalışmadığını düşünmeye başlamıştım. Ama farkettim ki home tuşuna baskı yapmadan parmağınızı üzerinde tutarsanız daha verimli çalışıyor. Benim cihazımda sorun yok. Burda bi nokta daha belirteyim, kilidi açarken ekranıda açmak için home tuşuna basarak açarsanız hemen okuyor ama önce yandaki kilit tuşuna basıp ekranı açarsanız biraz daha geç okuyor.
    NFC bende gayet iyi çalışıyor, hergün ykb cüzdan uygulamasını kullanarak marketten alışveriş yapıyorum bir kere sorun yaşadım o da benden kaynaklıymış, sim kartımı değiştirmiştim bankadan yenisini aktive etmediğim için çalışmamış ki bu zaten nfc sorunu değil.
    Kamera bencede çizilmeye müsait gibi duruyor ancak benim gibi hor kullanan biri bile 5 ayda çizemedim. Önceki telefonum s3'tü onda da aynı şekilde çizilmeye müsait gibiydi ama 3 yıl boyunca çizilmedi.

Ben şahsen tavsiye ederim.
    Androidin Türkiyedeki sorunu malesef en can alıcı servislerinin çalışmıyor olması. Google now, Google Play music, Samsung Music vs.

• kullandığınız için bir şey sormak istiyorum s6 mı yoksa a710 mu alayım pazar günü alacağımda ikisinden birini karar veremedim.
  • tarhunzas T kullanıcısına yanıt
    Bence S6 al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanfb69

Bence S6 al.

teşekkür ederim.
  • tarhunzas T kullanıcısına yanıt
    Önemli değil bende bugün S6 Black Sapphire sipariş ettim hadi bakalım hayırlısı.
  • S6 aldın mı? Aldıysan memnun musun?
  • Telefonun malzeme kalitesi olarak ve şarj açısından bariz sıkıntıları var.Ben şuan 2,5-3saat ekran süresi ancak alabiliyorum.Malzeme sıkıntısı olarak , home tuşu sallanıyor aşırı ucuz bir hissi var , telefonu sallayınca yakından kameranın lıkır lıkır sallanma sesi duyuluyor.Kameraya toz girme problemi var.Ayrıca şarj kablosu dandik
  • kararsızkullanıcıı kullanıcısına yanıt
    Aldım ben memnunum şarj çabuk gidiyor 3-4 saat aralıksız kullanım veriyor. Oyun internette dolaşım tek bir sıkıntı telefonu sallayınca kameradan ses geliyor. Onun zararı yok ama rahatsız edici.
  • Ben de aldım baya önce, mennunum şarjı dışında

• Batarya sorunu tek bende mi var? Şarj ederken 25 den başlıyor bazen 20 de kapatıyor kendini bi servise gidiyim mi? Yeni güncellemeyi kurdum belki düzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tomris01 -- 28 Temmuz 2017; 10:48:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.