Şimdi Ara

S4 orjinal batarya 60 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.548
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Turkcell magazalarinda diger moddellere bakamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıcağa benzemiyor

• Vatan mediamark vb sitelerde 90 100 arasi bunun disindaki siteler orjinalik konusunda guven vermiyor

• simex batarya kullanın orjinal gibi bataryadır orjinal alacağınıza bundan 2 tane alabilirsiniz
    http://www.pdateknoloji.com/samsung-i9500-galaxy-s4-batarya-simex-marka_44663.html

not : siteyle bir ilgim yoktur simex yetkili satıcısı olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 18 Ağustos 2017; 21:17:6 >
  • Ben servisten 75 tl ye aldım 2 hafta oldu

• Deji de orjinal ayarında tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

simex batarya kullanın orjinal gibi bataryadır orjinal alacağınıza bundan 2 tane alabilirsiniz
    http://www.pdateknoloji.com/samsung-i9500-galaxy-s4-batarya-simex-marka_44663.html

not : siteyle bir ilgim yoktur simex yetkili satıcısı olması lazım

Nfc çalışmassa ortada kalırız..samsungda 75 lira orijinali. Sismeye karsi 6 ay garantili

• ifcoskun kullanıcısına yanıt
    performansı nasıl ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makelonur kullanıcısına yanıt
    nfc kullanmadığımdan ötürü
  • yarın bakayım belki note 4 için bulurum 3. yıla giriyorum batarya iyiden iyiye cozuttu
  • yahu neresi sicak.Turkcell magazasida olsa sahte olma ihtimali yuksek. ben daha gecen ay ankara basari yetkili servisten note 4 orjinal bataryayi 70tl ye aldim. gidip turkcell bayisinden muhtemel sahte urun alacam diye bogusmayin bile..

• Vallaha ne guzel iş....ben note 3 kullanıyorum bataryası ömrü epey azaldı. Bi sorayım sesim orjinali 110 tl Samsun yetkili servisinde...Teknosa da 109 tl....diğerleri de orjinal diye çakma batarya satıyorlar 70 tl ye....sizinki orjinali 70 tl ise çok iyi bence...

• bugün türkcell bayiine gittim. ürünü 10 lira pazarlıkla 50 liraya aldım. kendime almadım . baldıza aldım. orjinalliğini zaman gösterecek. yalnız ürünün ambalajında belki 1500 tane orjinal yazısı var. açıkcası işkillendim. bi ara internette adam bal satıyor markası kara -kovan. yemin etse başı ağrımaz. millet de kara-kovan balı diye alıyor.inşallah bizim ki de ona dönmez...
  • Vay be s4 ne telefondu

• Turkcell gibi mağazalardan alırken çok dikkat edin üretim tarihine rafta bekleye bekleye çürüyor artık batarya.

• Yahu tarih oldu telefon. Hala daha bataryasini kactan veriyorlar. O bataryalar bitmiştir ayrica

• nihatxy1 N kullanıcısına yanıt
    cooper.com.tr'den zamanın birinde orijinal batarya siparişi vermiştim. Fiyatı da servisin sattığı bataryadan sadece 10 lira kadar ucuz olduğu için şüphelenmedim bile. Gele gele sözde markası "orjinal" olan bir batarya geldi. Daha da sitelerine uğramadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.