Şimdi Ara

s4 mini kontrolümden çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar s4 mini telefonum bazen kontrolum dışında çalışıyor.örneğin touchwizdeyken dokunmadığım uygulamaları açma home tuşuna basmamama rağmen uygulamadan çıkma vs. Ayrıca telefon cebimdeyken birikerini arıyor ve dersteyim,çok sıkıldım,işteyim gibi mesajlar atıyor.sizce bu normalmi.telefonda sadece 3 uygulama kurulu ve virüs traması vs. yaptım.bu arada evde 3 tane s4 mini var sadece benimkinde bu sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oy verme -- 16 Haziran 2014; 15:50:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daha önce tamir gördümü ? arkadaşımdada vardı .telefonu suya düşmüştü s4 minisi kafayı yiyordu sonra tamir ettirmişti.
    İlk önce bir telefonu sıfırla olmazsa garantisi varsa garantiye gönder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömer_trap

daha önce tamir gördümü ? arkadaşımdada vardı .telefonu suya düşmüştü s4 minisi kafayı yiyordu sonra tamir ettirmişti.

Hiç tamir görmedi hocam.garanti yok çünkü telefon rootlu

• quote:

Orijinalden alıntı: oy verme

quote:

Orijinalden alıntı: ömer_trap

daha önce tamir gördümü ? arkadaşımdada vardı .telefonu suya düşmüştü s4 minisi kafayı yiyordu sonra tamir ettirmişti.

Hiç tamir görmedi hocam.garanti yok çünkü telefon rootlu

sammobile dan stock romu indir flaşla hiç bir şey yükleme 1 hafta öyle dene aynı problem devam ederse

ekranda veya dokunmatik panelde arıza var

o mesajlarında birinin senle kafa buldugunu sanıyorum virüs ise stock romu yüklerken gider

• Önce Wipeları yap. İşe yaramazsa son çıkan stock romu yükle. Yine olmazsa garantiye götür umarım knox sayacı S4 minide yoktur.

• stock rom işe yarar diye biliyorum
  • o zaman arkadaşların dediği gibi bir stock rom flaşla 1 hafta kullan aynısı olursa o azaman servise
  • Başlık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.