Teğmen
27 Ağustos 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
.
Selamlar herkese. Bazen çok basit tasarımlı tişörtler görüyorum fiyatı çok uçuk olabiliyor benim de aklıma aynını veya benzerini tasarlama fikri geliyor. İnternette 50 lira civarına yapılabiliyor bu. Ama kalitesiz olur falan filan olaylarından korkuyorum. Önerebileceğiniz bir site veya tecrübeleriniz var mıdır?
.
.
Ben hukuk okuyorum ama ankarada okumak hep istemişimdir. Hele odtü hep hayalimdi, olmadı. Odtüde sosyolojiye puanım yetiyor. Diyorum ki merkezi yerleştirme puanımla bölümlerarası yatay geçiş yapayım 1 sene odtüde okuduktan sonra geri kendi üniversiteme döneyim böylece hayalimi 1 sene de olsa yaşamış olurum. Böyle bi düşüncem var, aydınlatırsanız sevinirim oluru nedir?
Ben hukuk okuyorum ama ankarada okumak hep istemişimdir. Hele odtü hep hayalimdi, olmadı. Odtüde sosyolojiye puanım yetiyor. Diyorum ki merkezi yerleştirme puanımla bölümlerarası yatay geçiş yapayım 1 sene odtüde okuduktan sonra geri kendi üniversiteme döneyim böylece hayalimi 1 sene de olsa yaşamış olurum. Böyle bi düşüncem var, aydınlatırsanız sevinirim oluru nedir?
silinsin.
Selamlar herkese, ben hukuk 1.sınıf öğrencisiyim. Yıllardır tiyatro yapıyorum ve bu işin eğitimini almak çok istiyorum. Bildiğim kadarıyla çap yaparken üniversitenin izin verdiği bölümler arasında yapabiliyoruz sadece ama benim istediğim bölüm özel yetenek sınavıyla aldığı için daha farklı bir uygulaması olur mu? Yani sınavı kazandığım takdirde 2 bölümü bir arada okuyabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.
Bugün ders kayıt yaptırıyordum , zorunluları seçtim hayvan gibi kredi arttı. İlgim de olduğu için bi tek psikolojiyi seçtim seçmelilerden. Bir sürü kredim artmış oldu. Acaba tüm kredilerimi harcamam mı gerekiyodu dedim tüm seçmelileri seçtim krediler denk düşmedi 4 kredilik yer kaldı benim 2 kredim vardı. Seçmelileri hiç seçmesem bile sıkıntı olmaz mı acaba? Seçmelilerde psikoloji, türk yargı sistemi, iktisat, uygarlık tarihi, sosyal bilimler var. Hangisini seçmemi önerirsiniz?
Bugün ders kayıt yaptırıyordum , zorunluları seçtim hayvan gibi kredi arttı. İlgim de olduğu için bi tek psikolojiyi seçtim seçmelilerden. Bissürü kredim artmış oldu. Ders programını açtım baya rahat. Acaba tüm kredilerimi harcamam mı gerekiyodu dedim tüm seçmelileri seçtim krediler denk düşmedi 4 kredilik yer kaldı benim 2 kredim vardı. Seçmelileri hiç seçmesem bile sıkıntı olmaz mı acaba? Ne yapsam akıl verin kardeşinize.
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.445
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 14.724 (Bu ay: 71)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 392 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.