Şimdi Ara

s4 active arama yaparken ses gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • başlıkta açıkça belirttiğim gibi arama yaparken karşıdakinin sesi gelmiyor ama müzik ve video açarken problem çıkmıyor,yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler ^^

• quote:

Orijinalden alıntı: zebani adam

başlıkta açıkça belirttiğim gibi arama yaparken karşıdakinin sesi gelmiyor ama müzik ve video açarken problem çıkmıyor,yardımcı olabilirseniz sevinirim teşekkürler ^^

Ön tarafta Samsung logosunun üzerindeki kısım aramalar sırasında karşıdan gelen sesi duymanızı sağlayan kısımdır. Arka tarafta yer alan kısım ise Zil sesi, Müzik ve Video seslerini duymanızı sağlayan kısımdır.

Bu açıdan bakarsak sizin ön tarafta yer alan ses çıkışı bozulmuş. Telefon Garantisi devam ediyorsa mecbur servise vermeniz gerekecek ama garantisi bitmişse bir telefoncuya götürüp durumu anlatın büyük olasılıkla parça değişimi derler. Bizim şehirde parça değişimi olduğunda aynı gün içerisinde yapıp veriyorlar ama sizin oraları bilemem.

Bu arada götüreceğiniz güvenilir bir telefoncu olmalı eğer bildiğiniz bir yer yoksa bu konuda foruma danışın derim.

Son olarak telefon ayarlarından farkında olmadan ses ayarları kısmından aramalarla ilgili sesleri kısıp kısmadığını önce kontrol et ondan sonra ona göre hareket et derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 8 Temmuz 2016; 19:26:17 >

• zebani adam kullanıcısına yanıt
    ben de s4 te ayni sorunu yasadim karsidakinin sesi kesintili geliyordu. fakat ben parca değiştirmeden çözdüm. sarj soketinin orada 2 tane vida var. onlardan sagdakini cikardim su an hicbir sorun yok. denemeni oneririm olmazsa parça degisimi büyük ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vitriyol -- 9 Temmuz 2016; 14:38:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • facebook'un messenger uygulamasını ve teamspeak3 apk'sını silince problem halloldu,sorunu yaşayan olursa diye not düşeyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.