Şimdi Ara

s3 sürekli restart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • telefon sürekli restart atıyor, recovery mode da ise o android i görüyorrum ve tekrar restartlıyor orası bile açılmıyor?

ne yapabilirim bu konuda.

bataryayı cıkarıp 3-4 saat bekledım ama nafile halen aynı.

• 1 cevap bile yok yahu, adamlar resmen fanatik. bok sürmemek için yazmıyorlar resmen.

bu arada volume up home ve acma tuşuna basıyorum, recovery mode a da gırmıyor. ekranda o android gözüküp hemen kayboluyor.
  • Deli333 D kullanıcısına yanıt
    Recovery mod açılmıyorsa telefon ayarlarından fabrika ayarlarına geri yükleyemeyi deneyin.
  • bataryanda sorun olabilir mi? benim bataryam şişti, telefonu 10dk kurcalasam kapanıyor açılıyor kendi kafasına göre
  • recovery mod a hiç giremiyoruö.

telefon hiç bir türlü acılmıyor, o android resmi gelse dahi tekrar restart atıyor.

yani telefon ayarlarına dahi dönemiyorumki.
  • Şarja takılıyken bir deneyin yada Download moda girmeye çalışın.Odinden yeni rom yükleyin.
  • odinden yeni rom yüklemek sanırım çözüm olacak, telefon sürekli restart atarken odinden rom yükleyebilir miyim peki?
  • odinle yapmaya calısıyoruım, telefon sürkeli restart attığından dolayı, bir şey değişmedi.
  • telefona başka batarya taktım , açıldı.

sonra benım bataryayı vurdum 1-2 kere. onlada acıldı. 3-5 ay daha idare etsin yeter ya
    Sizin sorun büyük ihtimalle bataryada, garantisi varsa verin bataryayı değiştirsinler. Garantisi yoksa da 40-50 TL'ye orijinal batarya satılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 18 Eylül 2013; 0:17:22 >
  • garantisi var ama istanbulda.

sadece bataryayı mı kargolayım? öyle yapsam olur mu?

@kemalboran
    Bence telefonla birlikte kargolayın, sorunu da batarya sorunu olarak değil de sürekli reset atıyor olarak belirtin, başka bir yerden kaynaklanıyorsa ona da bakarlar. Telefonu göndermek istemiyorsanız da yetkili servisle konuşun sadece bataryayı göndererek değişim yapıyorlarsa sadece bataryayı da gönderebilirsiniz.
  • teşekkürler @kemalboran
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.