Şimdi Ara

s3 minideki interneti bilgisayarda kullanma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler pttcell aldım sınırsız internet var. Bizim evdede internet yok onu windows xp bilgisayarımda telefondaki interneti nasıl kullanabilirim?

• wifi alanını kullanarak rahatlıkla paylaşabilirsin internetini cihaz ile fakat masaüstü ise bilgisayarın, küçük bir wifi alıcısı satın alman gerekebilir... nasıl yapılacağını google da "s3 mini wifi alanı" diye arat detaylı açıklamalar göreceksin...
  • pcde wifi varsa telefondaki ayarlardan yapabilrsin
  • Arkadaşlar s3 minide wifi alanı falan yapıyorum yalnız ben kablolu olarak kullanmak istiyorum yani wifi alıcısı olmadan yapamazmıyım. Abim n95 i vardı yapıyorduda önceden.
  • Kullandığınız işletim Sistemi Windows Xp ise:
    Kablolu Bağlantı Kullanarak Android işletim Sistemli Telefonunuzdan internet'e Bağlanmak için:
    1.Telefonunuzun Menü Bölümüne Giriniz.
    (Menu)

2.Ayarlar Bölümüne giriniz.
    (Settings)

3. Kablosuz Özelliği Ve Ağlar Bölümüne Giriniz.
    (Wireless Properties And Network)

4. Mobil Ağlar Bölümüne Giriniz.
    (Mobile Network)

5. Veri Etkin Seçeneğini Seçiniz
    (Data Active)

6. Daha Sonra 3. Menüye Dönüp Doğrudan Bağlantı Ve Taşınabilir Bağlantı Bölümüne Giriniz.
    (Direct Connection. And Move Connection)

7. USB Bağlantısı Seçeneğini Seçiniz.
    (USB Connections)

Bu Aşamalar Tamamlandığında Bilgisayarınız Torres isimli Modem Driverının Kurulumu Yapacaktır.
    Driver Kurulumu Tamamlandığında internet Bağlantınız Telefonunuz Üzerinden USB Kablo Yardımıyla
    Yapılandırılmış Olacaktır.

ALINTIDIR :http://forum.donanimhaber.com/m_67825348/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minkara -- 1 Şubat 2014; 20:57:41 >

• Ya beyler 7. aşamaya kadar yapıyorum ama şu torres modem driver yazılımını link atacak varmı ? Bir türlü bulamadım yapılandırmıyor vede bağlanmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.