Şimdi Ara

S2 DEN 4S e GEÇMEK ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ax

şimdi ekranı sorun etmeyeceksen geçebilirsin sorun yok.ben note kullanıyorum ve s3 e bile geçemiyorum ekran küçük geliyor...

• S2 den 4S e geçmek çok mantıksız. Hani 5 i bekleyeceğim desen anlarım da çok mantıksız bir hareket olur. Kendiniz diyorsunuz appstore için diye. Yani android de olmayan ama iphone da olan çok mu eksik uygulama var ki bu kararı veriyorsunuz. Hani kullanamıyorum alışamadım deseniz daha mantıklı gelirdi kulağa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

quote:

Orijinalden alıntı: Riobolt

quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

ferrariden inip eşeğe binmek

Haberi duydun mu?! surekli ferrari'ye binip daglari bayirlari gezen. Hani karsimizda ovunuyorsunuz ya yok flash var yok telefonumuzda bu var falan diye. Haberin olsun Adobe androit icin flash destegini kaldiriyormus.

Esek diyor ya. Plastik ferrarici seni.

flash gider başkası gelir

ahahaha +1

• S2 den 4s e gecersen;

Cihazi ilk eline aldigin 5 saniye " vay be şık aletmiş " diyeceksin 15 dk bi hışımla kurcaladiktan sonra forumun ikinci el bolumune girip s3 ile takaslik 4s diye ilan acacaksin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @engurlu +1

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrazam18

tesekkür ederim ip5 ve s3 arasndaym ip5 i beklicem eger tatmn etmezse s3 e alırız :)

şunlara bir kez daha göz atın bence...

1- HALEN FLAŞ .
    2- sınırsız bluetooth. apple kullanırken 90.000 liraya aldığım arabanın bluetooth setini kullanamyordum. saçmalığa bakar mısınız?
    3- NFC (nexus kullanıyroum)
    5- microUSB ile tüm dünya ile uyumluluk
    6- dosya format sorunum yok. istedğim dosyayı atıyorum makineye. hem bellek olarak kullanıyorum, hemde diğer dosya formatları ile uyumlu programlarda dosyalarıma erişebiliyroum.
    7- 10 liralık data kablosu orijinal de 10 lira. 89 lira değil.
    8- telefonu özelleştirmek.
    9- arkasında google var. güncel ve gelecekteki ihtiyaçlarıma uygun bir gelişimi var.
    10- sadece samsung değil dünyadaki tüm android telefonlar ile uyumlu yaşıyorsun.
    11- uygulama yazmak için mac bir bilgisayara ihtiyaç yok.
    12- ITUNES denen saçmalık yok. dünyadaki her bilgisayara takarım telefonumu ihtiyaçlarımı karşılarım.
    13- farklı kabiliyetlerde romlar , launcher lar, widgetlardan bahsetmiyorum bile...

• hayatinin hatasini yaparsin s3 al

• quote:

Orijinalden alıntı: YourSouLisMine

hayatinin hatasini yaparsin s3 al

4.3" lik ekrandan 3.5" ekrana geçmek ne kadar akıl karı sizce
    Ama illaki telefon değiştireceğim diyorsanız S3 alın, kafanızda soru işareti kalmasın

Yukarıdaki yoruma +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .BURAK. -- 1 Temmuz 2012; 21:40:35 >

• Kısıtlamalar , tercihler ( duvar kagıdı , temalar efektler ) , ve sinemadaymış gibi film izlemeyi çok özlersin. Ayrıca aytunz aykılağd üyeliği falan baş belası. S2 de kal derim :)

He illa değiştirireceğim diyorsan S2 , One X , Note falan bak. elmaya geçip pişman olma derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadrazam18

s2 den 4s e gececegim.. kararsız kaldım 4s e geçersem s2 yi ararmıym? geçen arkadaşlar herhangi bir sıkıntı cektimi?

yardımcı olursanız sevinirim..

4s ve s2 yi bi sure kullandim 4s yaninda kral hic durma gec 4s sattim note aldim note 4s den de iyi.s2 sirket teli o yuzden kullaniyorum iphone bambaska s2 yaninda.s2 yi cok abartiyolar bence

• geç. sonra jb yap. ve kaliteyi yaşa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

S2 den 4s e gecersen;

Cihazi ilk eline aldigin 5 saniye " vay be şık aletmiş " diyeceksin 15 dk bi hışımla kurcaladiktan sonra forumun ikinci el bolumune girip s3 ile takaslik 4s diye ilan acacaksin..

Aynen arkadaşın yazdığı gibi olur emin ol.

Ayrıca S2 ile 4s n kıyası bile mümkün değil en başta ekrandan afallar kalırsın sonrasında özelleştirememe (launcher - widget vs vs) ve sonrasında hız - kamera vs vs gibi uzar gider.

Eğer değişim düşünüyorsan s3 yada note u düşün derim...
  • attan inip birak eşek kaplumbağa'ya binmek gibi birsey bu... Not: s2 at | 4s kaplumbaga

• Annemde var 4S .. Elime aldığımda oyuncak gibi geliyor :) 3.5 inç yetersiz gibi bence bu problem olmaz ise başka problemin olmaz :)
  • geçsende senin için iyi olur, geçmesende...
  • bende s2 var.şahsen iphone 5 ı beklerdim ama pek umudum yok.zihniyet değişmedikten sonra..
  • s2 kraldırrr

4s mört s nin yanında adı okunamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: 'Kıtmir'

s2 kraldırrr

• quote:

Orijinalden alıntı: EvrenCCC

quote:

Orijinalden alıntı: 'Kıtmir'

s2 kraldırrr

fail var

anlatmak istedigimi yanlis anlatmisim ikinci cumlede

• Android telefon+iPad bir arada kullanmani tavsiye ederim. Boylece iki sistemden de faydalanmis olursun.

Benim su an yaptigim gibi.

Bu mesaji New iPad ile yaziyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 3 Temmuz 2012; 15:23:29 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.