Şimdi Ara

S2 DEN 4S e GEÇMEK ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 40
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sadrazam18 (8 mesaj) Pulstar (3 mesaj) engurlu (3 mesaj) 'Kıtmir' (3 mesaj) WOWOZANGE (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (9 mesaj) Mobil (23 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> S2 DEN 4S e GEÇMEK ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    182 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    s2 den 4s e gececegim.. kararsız kaldım 4s e geçersem s2 yi ararmıym? geçen arkadaşlar herhangi bir sıkıntı cektimi?

yardımcı olursanız sevinirim..

|
    |
  • Yarbay
    13471 Mesaj
    bence geçebilrisin memnun kalırsın diye düşünüyorum sonuçta 2side süper telefonalr.
    |
    |
  • Binbaşı
    1773 Mesaj
    Android in sinirsiz dunyasindan ios un sinirlari seni zorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2754 Mesaj
    ferrariden inip eşeğe binmek

• Binbaşı
    1477 Mesaj
    Daha akıcı bir cihaz ayrıca uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız yazılım desteğini s2 ye göre daha fazla alacağı kesin. Ekran boyutu daha küçük olabilir ama daha kaliteli. Appstore market olarak daha iyidir.

Sıkıntı yaşayacaginiz konu iTunes olabilir ilk aşamada. Ayrıca bluetooth kısıtlı ama jailbreak ile hallediliyor. Widget ve tema mantığı yok launcher gibi uygulamaları yok. Kotulenen çoğu engeli jailbreak ile aşıp cihazı daha kullanışlı yapabilirsiniz.

|
    |
  • Yarbay
    3936 Mesaj
    Ben yeni iphone 4 den galaxy s3 e gectim.
    Su an gectigime cok memnunum belki de degisiklik iyi geldi 3-4 senedir iphone kullaniyordum.
    Android den sıkıldıysan gec, pisman olursan satar tekrar donersin maddi imkanin varsa ve istiyorsan gec derim.

|
    |
  • Yarbay
    20679 Mesaj
    Donanımların değil yazılımların ölçüsünü yap senin için hangi yazılım ağır basıyorsa onu seç derim,kısaca İOS mu Android mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirTemel -- 29 Haziran 2012; 21:39:26 >
    |
    |
  • Teğmen
    182 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    app store için gececektm malum google play de cok gereksiz uygulama var

yeni ıpad alacagım telefonuda s3 e gecerim de ıpad için uygulamalar gene aynımıdır?

4S ekran olarak küçük acıkcası sizce ne yapmalym?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    499 Mesaj
    Telefondan ne istediğine bağlı. Orada 4S ile S3 e geçmek gibi birşey olsaydı şöyle derdim. Telefonun ekranı büyük olsun , film izlerim, sitelerdeki flash videoları izlerim dersen S3. Bunları yapmam benim için önemli olan mesaj yazmak, kamera, kullanılabilirlik, uygulama dersen tabiki 4S...
    |
    |
  • Binbaşı
    1263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Talk2MyHand

Haberi duydun mu?! surekli ferrari'ye binip daglari bayirlari gezen. Hani karsimizda ovunuyorsunuz ya yok flash var yok telefonumuzda bu var falan diye. Haberin olsun Adobe androit icin flash destegini kaldiriyormus.

Esek diyor ya. Plastik ferrarici seni.

• Teğmen
    162 Mesaj
    madem öyle bi düşüncen var iphone 5i bekle derim
    |
    |
  • Yarbay
    5240 Mesaj
    şimdi ekranı sorun etmeyeceksen geçebilirsin sorun yok.ben note kullanıyorum ve s3 e bile geçemiyorum ekran küçük geliyor...
  • Yüzbaşı
    500 Mesaj
    quote:

+1
    Ios herkeze göre değil bence. Ben kullanamam. En genel nedeni ise kapalı kutu olması. Tabi sen bilirsin ikisi de güzel telefon.

|
    |
  • Yarbay
    3481 Mesaj
    benim görüsüm gecme derim ama illa telefon degistiricem dersen note 2 ve iphone 5 i bekle ona göre kararını ver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 30 Haziran 2012; 2:38:02 >
    |
    |
  • Yarbay
    2122 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sadrazam18

s2 den 4s e gececegim.. kararsız kaldım 4s e geçersem s2 yi ararmıym? geçen arkadaşlar herhangi bir sıkıntı cektimi?

yardımcı olursanız sevinirim..

Bir tane kredi kartı al derim uygulamaların işe yarayanları genelde ücretli, Jailbreak yaparım dersen de İOS özelliği bitiyor. Stabilite gidiyor ve batarya deli gibi sömürüyor. Kredi kartım var ücretli uygulama yükleme de sorun olmaz dersen geçebilirsin. 2 cihazda (S2 ve 4S) sağlam aletlerdir. Şimdiden seçiminin hayırlı olmasını dilerim
    |
    |

• Yüzbaşı
    995 Mesaj
    Uzun süre galaxy s2 kullanımından sonra iPhone 4'e gecmiştim inanılmaz rahatlamistim. 4S sana ilaç gibi gelecektir.

|
    |
  • Binbaşı
    1062 Mesaj
    Ben 3gs kullanıyorum. Dun s2 yi inceledim , ekranın büyük olması çok hoşuma gitti. 4s te ekranın ufak olması, seni sıkıntıya sokar diye düşünüyorum. Ama iOS u tek gecerim. Bu yüzden bence iphOne 5 bekle.

|
    |
  • Yarbay
    2754 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Riobolt

quote:

Haberi duydun mu?! surekli ferrari'ye binip daglari bayirlari gezen. Hani karsimizda ovunuyorsunuz ya yok flash var yok telefonumuzda bu var falan diye. Haberin olsun Adobe androit icin flash destegini kaldiriyormus.

Esek diyor ya. Plastik ferrarici seni.

flash gider başkası gelir

• Yarbay
    2151 Mesaj
    4S çok akıcı ve güzel. ama iOS'ta kişiselleştirme sıfır. Android'de binlerce launcher var. Yeni romlar var. Yani iOS'tan çok daha özgür bir işletim sistemi. Bence s2'de kal derim.
    |
    |
  • Teğmen
    182 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    tesekkür ederim ip5 ve s3 arasndaym ip5 i beklicem eger tatmn etmezse s3 e alırız :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
kripto para haberleri
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.