Şimdi Ara

S10E OYUNLARDA KASMA SORUNU VE TAKILMALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle iyi günler s10e cihazımdan çok memnunum ıphone 7 plustan geçtim ama bazı konularda beni hayalkırıklığına uğrattı özelliklede oyun performansı instagram hikayelerini izlerken çok ufakta olsa göze çarpan takılmalar ve fps düşmeleri,mesela örnek veriyim pubg ve mobile legends oynuyorum normalde,hiç bir akıcılık yok mobile legendste grafik ayarlarını ne yaparsam yapıyım hafif hafif ilerlerken takılmalar var performanslı değil nasıl desem daha önce asus zenfone 5z vardı bende snapdragon 845 vardı üstünde yağ gibiydi daha sonra 7 plus aldım oda aynı şekilde ama oyun konusunda çok pişmanım 2bin tl lik telefonlarda bile bu oyunları çok rahat oynuyorlar gerçekten s10 ailesinde böyle mi bu durum aydınlatırsanız sevinirim

• +
  • Samsung'un 2019 modelleri çöp tamamen çöp
    Note 8'de 6.3 inç 520 ppi piksel yoğunluğu var
    Yeni çıkan note 10'da 6.3 inç 401 ppi piksel yoğunluğu var
    2018 modelleri de vasat iyi sayılmaz bu devirde iPhone'den gerisi yalan
    İPhone x ile Samsung note 9 ile fortnite testi yapıldı geçen en geç açan telefon Samsung note 9 oldu Android'in son modelde bile kasmalar var çöp bir işletim sistemi aklı olan Android almaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobile legends note 8 dede kasıyor oyunda optimize sorunu var.pugb ise her hangi bir kasma yok sizin telefonda hiç kasmaması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pubg Mobile ve Mobile Legends'de optimize sorunu var kasmaları normal.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.