Şimdi Ara

S.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
19
Favori
9.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyun ortalığı yakacak...S.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] 

• Yanlış yorumlamadıysam Stalker 2, UE5 motoru ile gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hort ama

https://youtu.be/cfmhfDvOyP0

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ekran Görüntüleri:

S.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 9 Aralık 2021; 13:29:32 >

• Şu son görüntülerle acayip Metro Exodus'u andırdı. Hoş, zaten tarz olarak benziyorlar diyebiliriz sanıyorum.

Eğer batırmazlarsa çok güzel olacak, merakla bekliyoruz, inşallah son dönemde Cyberpunk, GTA Trilogy gibi oyunların akıbetine uğramadan adam gibi çıkar da oynarız.

Bu arada Gamepass'e de çıktığı gün eklenecek yanılmıyorsam, haberiniz olsun S.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] 

• Bu konuya yazacakken yanlışlıkla xbox konusuna yazmışım, yapıştırayım bari buraya S.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] 

Bu Ruslar en indie oyunlarında bile 'çok güzel'e yakın grafiklerde oyun çıkartıyorlar. Büyük yapımlarında ise Metro gibi - hele ki metro exodus enhanced versiyonunda - oyunlarında görseller mükemmel.

Fakat adamların beceremediği bir animasyon sorunları var ki hangi Rus oyununa baksam aynı sorun. Mimik vs zaten hiç yokta karakter animasyonları, hareketleri, tepkileri vs. çok robot. En basitiyle karakterimiz silah değil de bir karton tutuyormuş havası var her oyunlarında. Metro Exodus bu konuda en iyileri olmasına rağmen yine de NPCler de o kütüklük var.

Stalker 2 nin bu grafiklerine bakınca da aynı şeyi hissettim nedense S.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] Önceki gameplay videolarında da aynı silah tutma olayını filanda hissettim ama zaten çok erken. Öyle çıksa bile sorun değil benim için bu oyunu çok bekliyorum yeri çok eşsiz benim için. Yani malum oyundan bitik halde çıksa bile zorlar yine oynarım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noir06 -- 9 Aralık 2021; 18:53:44 >

• Resimlerden atmosferi ilk oyunlardaki gibi korumuşlar gibi gözüküyor. Zamanında her oynayanın başından farklı şeyler yaşayıp anlatırdık. Umarım yanıltmazlarda özlediğimiz oyunu doya doya oynarızS.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] 

• Oyunun satış fiyatı Türkiye'ye için avrupanın üçte bir fiyatına, umarım kur farkı sebebi ile fiyatı artmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 11 Aralık 2021; 14:31:21 >
  • Aseuz kullanıcısına yanıt

Yanlış hatırlamıyorsam gamepass ile oynanabilecek yazıyordu oyun çıktığında.

• EnergyHill kullanıcısına yanıt

Hadi ya almış olduk S.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 14 Aralık 2021; 9:40:33 >
  • Kütüphane fetişin yoksa hocam iptal et, gamepass ile oynarsın. O parayla sisteme eklenmeyecek başka oyun alırsın. İleride illa arşive atıyorum diyorsan çok sonra alırsın ben öyle yapıyorum genelde.

2022'de Gamepass'e ilk günden eklenecekler; STALKER 2, A Plague Tale: Requiem, Scorn, Atomic Heart, Starfield ve Hellblade 2 vs.

• Bu oyun serisi en sevdiklerimden kütüphanemde olsun isterim zaten hediye geldi. DLC vs için kütüphane de olması da iyi olur sanırım.

@Han So Hee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 14 Aralık 2021; 18:21:37 >
  • Unreal engine 5'i kullanacak diyorlar, görsellik ve atmosfer olarak çok güzel oyun olacak. Bu arada oyun içinde, oyuncuların NPC formunda NFT alarak metahuman olarak oyunda yer alabileceği haberi yapılmıştı, bunu uygulamakdan vazgeçmişler ve yerinde bir karar olmuş. Game pass'a ilk günden eklenecek olması da iyi haber, aylık ücretle oynar bitiririz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 17 Aralık 2021; 21:43:12 >
  • Metro 2034

• Türkçe desteği ile geliyormuş sevindim.

• S.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU]
    S.T.A.L.K.E.R. 2 (Duyuruldu) [ANA KONU]steamcommunity.com
    Steam :: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl :: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl — new release date
    https://steamcommunity.com/games/1643320/announcements/detail/3124935722846597679

8 Aralık 2022 tarihine ertelenmiş. Ayrıca oyunun mağaza sayfasında ve resmi sitesinde Türkçe dil desteği görünmüyor. Bunuda ek bilgi olarak belirtelim.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Aralığa ertelenmesi demek, 2023 den önce çıkmaz demek. Doğru düzgün gameplay gösterilmemesinden belliydi. Yine de ben sonbahar 2022 beklemiştim. Neyse Umarım starfield ertelenmez, bunun acelesi yok.

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

2022'nin ilk erteleme haberi geldi.Bakalım daha neler ertelenecek.Sorunlu çıkmasındansa ertelenmesi iyidir.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.