Şimdi Ara

S.S. Lazio Taraftarları| (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
3.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deli__Divane

quote:

Orijinalden alıntı: Germanic

quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Lazio Taraftarları diyorsunda imzada Milan amblemi var

Kusura bakma cezam vardı,cevap veremedim.Barça maçı için iddiaya girdik forumdan biriyle,ben kaybettim, o yüzden geçici olarak kullandım o imzayı.

Konuya, Real Madrid-Man.Utd maçında biriyle girdiğim polemil yüzünden aldığım 4 günlük ceza yüzünden giremedim.

Hafta içi Stuttgart'ı deplasmanda 2-0 yendik.Çok önemli bir avantaj yakaladık.Kupayı neden kazanmayalım?Biizm neyimiz eksik.Çok umut vaat ediyor takım ilerisi için.
    Bugün akşam Fiorentina ile maçımız var.Umarım kazanırız yoksa Şampiyonlar Ligi yarışı için çok geride kalacaz.

Yeni Lazio taraftarlarını konumuza bekliyoruz.

FORZA S.S LAZIO.

Listeye eklediğin için eyvallah RENKDAŞ

bu arada uefa kupası için de Fenerbahçe - Lazio finali olamsını ve tabiki Fenerbahçe'min 3-2 kazanmasını istiyorum...

SS LAZIO

Tekrar hoşgeldin aramıza.

Lazio-Fenerbahçe gibi finalin olması muhteşem olur.İnşallah dediğin gibi gerçekleşir.
  • deplasmanda 0-2 yendiğimiz Stutgart'ı bu akşam Kozak'ın hattrick yaptıı maçta 3-1 yenerek uefa avrupa liginde çeyrek finale kaldık...

Geelll, tothenam, geell...

Başarılar SS LAZIO
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deli__Divane

deplasmanda 0-2 yendiğimiz Stutgart'ı bu akşam Kozak'ın hattrick yaptıı maçta 3-1 yenerek uefa avrupa liginde çeyrek finale kaldık...

Geelll, tothenam, geell...

Başarılar SS LAZIO

Hayy dilimi eşşek arısı soksun

Lann birisi kamerayı göstersin

Basarılar Fenerbahçem
  • Fenerbahçe geldi, vay be.

Güzel maçlar çıkar umarım.Olaysız ve akıllarda kalan bir çeyrek final olur umarım.
  • Üzgünüm, eleneceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Üzgünüm, eleneceksiniz
    Çok ilginç bir eşleşme olmuş gerçekten.
    Bütün takımlar içerisinde Fenerbahçe'nin dişine göre bir takım denk gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian -- 15 Mart 2013; 14:21:14 >
  • Umarım FB eler.
  • Velkam tu helll velkam tu hell Zevkli bir maç olur umarım.
  • maç başlamadan muhtemel rakip takımlarının logosunun linkini not defterıne kopyaladım

bakam bi aksilik çıkmasın deneyem dedim hepsi saglam sadece lazio'nun ki çıkmadı.

tv de 8 takımın bi trailerini gösterirken tam içeri girdim lazio takımınıı gösteriyorlardı.

zaten 13 martta bu konuya nedense 2 smiley resmi atıp çıkmışım.

garip . . .
  •  S.S. Lazio Taraftarları|

Ekle hocam.
  • ERKEN NAL

• Tokatlayan tokatlayana. Takimda inanilmaz bir form düşüklüğü var. Yenilen kirmizi kart da tuzu biberi oldu ve Torino'ya da kaybettik.
    Sampiyonlar ligi diyorduk, uefa bile riske gireek neredeyse.Allah'tan Tim Cup'da finaldeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan namussuz takım öyle yada böyle insanı sevdiriyor kendine.Taraftar profilinden mi desem.Armasından mı desem.O ateşli stad atmosferinden mi desem bilemiyorum ama her insan da azda olsa bi sempati yaratmıştır Lazio takımı.
  • çekilin önümüzden
  • Lazio'ya fb karşısında başarılar.
  • Lazio zor bir fikstürde hafta sonu da her zamanki gibi bol olaylı Roma Derbisi var.Bakalım bugünü nasıl atlatacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük gün geldi,çattı. Bakalım Lazio'muz ligdeki başarısız sonuçlardan sonra, UEFA Europa League'de Fenerbahçe karşısında nasıl bir sonuç alacak?

Başarılar.

FORZA LAZIO!!
  • Başarılar SS LAZIO !
  • Lazio için kolay maç olacak.
  • Sonuna kadar LAZIO
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.