Şimdi Ara

S CLASS, PORSCHE PANAMERA, BMW 7, AUDI A8, VW PHAETON, JAGUAR XJ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
2
Favori
19.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mercedes sever olarak S Class. Alman tankı iyidir.
  • bu sınıftaki araç konusu gördüğümde veya konusulduğunda gözümün önüne herzaman MERCEDES S-CLASS gelir.almayıda dusunsem direk mercedes bayii alır gelirim.aklımda tek o canlanıyor.e sınıfı desen hani bmw 5 daha iyi bana göre ama bu sınıfta merc akıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

bu segmente phateonu sokan arkadaşlara allah akıl fikir versin çok komik

Bu cümle daha komik olmuş. Segmenti bu aracın, cahil kalmayalım, öğrenelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: avensis42

bu segmente phateonu sokan arkadaşlara allah akıl fikir versin çok komik

Bu cümle daha komik olmuş. Segmenti bu aracın, cahil kalmayalım, öğrenelim.

bizde biliyoruz segmenti olduğunu ama lexusu tan bahsedilmeyip phaetondan bahsetmek ne derece doğrudur tartışılır...
    başlıktta geçen markaların hepsi premiumdur ama vw premium değildir. o yüzden bu listede yer alamaz

toyota avolonda f segmentinin aracı ama premium değildir.

phaeton bu segment te o kadar geriki bakınız Hyundai CENTENNIAL bile bin kat daha kaliteli ve üst segmenttir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avensis42 -- 10 Eylül 2012; 13:57:59 >
  • 35 yaşına kadar 7 kasa 35 yaştan sonra s class derim :)
  • benim için PORSCHE dışında hepsi yalannn

S CLASS, PORSCHE PANAMERA, BMW 7, AUDI A8, VW PHAETON, JAGUAR XJ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boeing* -- 10 Eylül 2012; 14:21:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -GOLDWİNG-

quote:

Orijinalden alıntı: WiZeNTe

Adam bu konuya mesaj atabilmek için üye olup konuyu hortlatmış şimdide mesajı onay bekliyor

BENDEN Mİ BAHSEDİYORSUN

çok komik
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamcom

Konu kapanmıştır dağılın...

Şaka bi yana bu sınıfta yok o sert bu şöyle o böyle v.s. diyorsunuz
    Konfor olarak ne S-Class ne de Phaeton sürücüsünü rahatsız eder ve üzer

Şu anki kasaların içinde en alınası olanı dizaynı ve özellikle iç tasarımıyla (binince dışarıyı görmüyorsunuz çünkü )
    JAGUAR XJ
    Yanına birde şehir içi için aynı vitese sahip evoque çakacaksın :)

Ha tabi W222 çıkınca hepsinin eline verek o ayrı... Zaten ABC süperdi Pre-Scan apayrı birşey

• s class
  • Kimse sözünü etmemiş ama.. Bu segmentte bir de bu araç var, tüm sözü geçenlerden daha özel ve seçkin..

• İstanbulda yasamiyor olsaydim kesinlikle panamera alirdim, ama malum İstanbulda panamera golften bile cok gordugumuz bir arac nerdeyse. XJ marjinal ve en prestijli arac olabilir ama konfor acisindan S, B7 ile yarisamaz. Bu iki arac salon gibidir, XJ cok daha sportiftir. WV listeye girmis, gulup geciyorum. A8 hic kullanmadim ama Audi cizgilerinden nefret ederim. Merso cok kalantor bir arac, tam bir makam araci o yuzden bana uymaz. 7 serisi cok basarili bir arac ama onunda cizgileri hosuma gitmiyor

Uzun lafin kisasi bu araclarin hic biri ilgimi cekmedi Ama illa sececek olsam Panamera olurdu secimim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık XJ'de bolca gözükür...
    vede çok güzel bir seçenek aslında benzinli motor çok büyükdü
    çok yakmasının yanında alırken satarken dert vergisi bile 17000 lira kaskosu ayrı v.s.
    2.0 litrelik motor 2.2 olsa aynı fiyatla bile baz modelinde 65.000 lira vergi avantajı sağlıyor.
    Aracın 0-100'ü 7.5 saniye oldukça yeterli
    XJ'i artık beğenmiyorum ender bulunurluğu azalabilir... :)
    aklı olan 200-250 bine e-5-a6 alacağına 50 daha koyar XJ alır :)

• lexus aşmış abi..... maybach bu segmentin kralıdır...her nekadar merso yu sevmesemde....tercih yaparsam bmw 7 yi alırım...ama gözüm xj de kalır...phaeton fena değil ama bir audi etmez....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsanttk

lexus aşmış abi..... maybach bu segmentin kralıdır...her nekadar merso yu sevmesemde....tercih yaparsam bmw 7 yi alırım...ama gözüm xj de kalır...phaeton fena değil ama bir audi etmez....

o nedir yahu
  • quote:

lexus aşmış abi..... maybach bu segmentin kralıdır...her nekadar merso yu sevmesemde....tercih yaparsam bmw 7 yi alırım...ama gözüm xj de kalır...phaeton fena değil ama bir audi etmez....

• quote:

Şiir gibi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 12 Ekim 2012; 12:58:12 >
  • her modelin kendine özgü güzellik ve ayrıcalıkları var...bende buna vurgu yapmak için bir harmanlama yaptım.... türkçesi: param olsada hepsinden birer tane alsam.....!!
  • harbiden paradox gibi olmuş ha..."tercih yaparsam bmw 7 yi alırım...ama gözüm xj de kalır...phaeton fena değil ama bir audi etmez...."
  • Yeni kasalara gore birazda bakalim olaya up

• 40 yaşa kadar panamerayı seçerim 40 yaş ve üstü için her türlü s class der geçerim

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.