Şimdi Ara

S CLASS, PORSCHE PANAMERA, BMW 7, AUDI A8, VW PHAETON, JAGUAR XJ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
2
Favori
19.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: playumb

Hiç biri bir Pheaton değil.
    Pheaton'da ki sürüş kalitesi, iç mekan kalitesi, konfor, sportiflik en üst düzeyde.
    Ayrıca bu araç 55 derece sıcaklıkta 290 km hızla içerisini bir depo boyunca 22 derece sıcaklığında tutabiliyor.

Hadi açıklayın başka hangi araç bunu yapabilir.

peki sence 290 la giderken kim sıcaklıgı düşünür ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silenthill41

quote:

Pheaton'da ki sürüş kalitesi, iç mekan kalitesi, konfor, sportiflik en üst düzeyde.
    Ayrıca bu araç 55 derece sıcaklıkta 290 km hızla içerisini bir depo boyunca 22 derece sıcaklığında tutabiliyor.

Niye kardeş? kan ter içinde kalmazsın işte.

• o değil de phaetonun bu karşılaştırmada ne işi var golften bozma bir aracı utanmadan karşılaştırmaya koymuşlar herhalde çeşit olsun diye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silenthill41

quote:

Niye kardeş? kan ter içinde kalmazsın işte.

290 la gitmenin gerektirdiği dikkat ve heyacanla zaten kan ter içinde kalacan zaten

• unutmadan eklemem lazım konuya şunu

S CLASS, PORSCHE PANAMERA, BMW 7, AUDI A8, VW PHAETON, JAGUAR XJ
  • quote:

iç mekan kalitesini ve konforu geçelim bu segmentteki tüm araçlar birbirine çok yakın kalite ve konforda piyasaya sunulurlar

sürüş kalitesinden kastınız nedir onu anlamadım tüm araçların performanslı modelleri mevcut
    kabini içerisine sesi daha az yada daha çok alma bakımından diyorsanız o konuda yorum yapamam bilmiyorum zira

ancak iş sportifliğe gelince dikkat etmek lazım
    sportifliği etkileyen motor aktarma ve dış görünüş oluyor motor ve aktarma sistemleri yine karşılaştırılabilir kendi içlerinde çok büyük farklar oluşmaz aralarında

ancak dış görünüş açısından (özellikle sportiflik olarak bakarsak) açık ara en vasat olan araç Pheaton bu segmentte

diğerlerinden daha oturaklı duran S class bile sportif bir çizgi barındırıyor
    ancak Phaeton ancak (çok benzediği) B6 kasa Passat kadar sportif görünüyor

ayrıca dediğiniz işi bu segmentte ki tüm araçlar yapar bu bir marifet değil

• Şu iyidir bu kötüdür muhabbetine girmeden tamamen kendi zevkime göre söylüyorum: XJ alırdım. Fakat 7 serisini de seviyorum, aklım biraz da onda kalırdı. S serisini yeni modeli çıktığı zaman değerlendirmek lazım, XJ ve 7 varken şu anki modelini almazdım kesinlikle. A8, Phaeton, Panamera bunlara sahip olmayı arzulamam bile, kötü değiller ama beni heyecanlandırmıyorlar.
  • Kimse Jaguar XJ'yi canlı görmedi sanırım :)
    Sokağımızda anlam veremediğim bir şekilde Jaguar XJ parkediyor, otomobil demeye bin şahit gerek.
    Tasarım harikası, işçililik abidesi bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnginAKB -- 8 Eylül 2012; 19:35:39 >
  • Kesinlikle XJ. Bir dakika bile düşünmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: newmonarch

Jaguar XJ Supercharged.

İç mekan kalitesi ve dizaynı tartışılmaz, dış mekandaki ince detayları katmıyorum bile. Çok hoşuma gidiyor XJ, gerçektede binme fırsatım oldu ( süremedim gerçi ama ), gerçekten çok çok iyi.

+1 zaten içlerinde jaguar dışında hepsinden yollarda sebille var.Bu arada istanbul da xj sadece 16 tane var acaba aynı xj mi bindik?

• quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Bu segmentin tartışmasız kralı yeni 7 Serisi'dir. Yoksa dünya liderleri tek tek S'i bırakmazdı. Tayyip bile 760Li'yi çekti altına Mercedes'ten vazgeçip.

dostum dünya lideri demişsin ama korsan çıktı.

• TAMAMI İÇİN.

Top Gear season 16 episode 6

• bu segmentin abd de 12 yıldır kralı lexus ls neden listede yok acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avensis42 -- 9 Eylül 2012; 2:35:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Orijinalden alıntı: Faux Carnival

Bu segmentin tartışmasız kralı yeni 7 Serisi'dir. Yoksa dünya liderleri tek tek S'i bırakmazdı. Tayyip bile 760Li'yi çekti altına Mercedes'ten vazgeçip.

Tartışmasız kral? Hem de tartışmasız.

Neden her şeyi takım tutar gibi tutuyoruz acaba

Biri kralsa, digeri padişah, bir digeri imparator, öbürü han vb vb. Hepsi üst seviye artık, alabilen beğendiğini alıyor iste...

Yalnız s80 aralarında biraz kaymakam, vali gibi kalmış, o da ayrı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: LiveForSpeed

çok güzel cevaptı abi

• BİLMİYORU AMA S CLASS DAHA BİR ÇEKİCİ VE PRESTİJLİ DURUYOR BEN KESİNLİKLLE S CLASS DERDİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceviz ağacı

quote:

Orijinalden alıntı: newmonarch

Jaguar XJ Supercharged.

İç mekan kalitesi ve dizaynı tartışılmaz, dış mekandaki ince detayları katmıyorum bile. Çok hoşuma gidiyor XJ, gerçektede binme fırsatım oldu ( süremedim gerçi ama ), gerçekten çok çok iyi.

+1 zaten içlerinde jaguar dışında hepsinden yollarda sebille var.Bu arada istanbul da xj sadece 16 tane var acaba aynı xj mi bindik?

Ben 2010 yılında Autoshow'da binmiştim. Kılıf kıyafeti biraz düzgün tutarsanız görevliler çok iyi şekilde ilgileniyorlar zaten.

•  S CLASS, PORSCHE PANAMERA, BMW 7, AUDI A8, VW PHAETON, JAGUAR XJ

• quote:

Orijinalden alıntı: afas03

BİLMİYORU AMA S CLASS DAHA BİR ÇEKİCİ VE PRESTİJLİ DURUYOR BEN KESİNLİKLLE S CLASS DERDİM

w220 s 320 çok kullandım.. hatta geçen kaza yaptık resimlerini paylaştım... yine w221 s 500 ile birkaç kez yolculuk yapma imkanı buldum...güzel araçlar hertürlü konfor düşünülmüş ama lexus kadar dolu ve konforlu bir araç değil.. lexus kullanmadım ama rahatlık ve konfor için herşey düşünülmüş.. bu segmente phateonu sokan arkadaşlara allah akıl fikir versin çok komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avensis42 -- 9 Eylül 2012; 20:15:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiZeNTe

Adam bu konuya mesaj atabilmek için üye olup konuyu hortlatmış şimdide mesajı onay bekliyor

BENDEN Mİ BAHSEDİYORSUN
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.