Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sdkshn

Arkadaslar cok kararsizim. Acer swift 3 ram yukseltmeme yuzunden almak istemitorum. Yazilim ve 3d modelling icin alicam. O yuzden yetmez gibi geliyor. i5 1035g1 li 16 gb ramli pcler 6.000 den yukari.
    Acer oyun bikgisayarini mi alsam diyorum. 8500 liraya deger mi? 4800h li model.
    Ryzen 7 4800h
    16gb ram 3200mhz
    512 ssd
    1650ti
    Bu 60hz ekrana sahip sanırım hocam. Ben de araştırıyorum siz aldınız mı bu modeli?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Alan biri yoruma da yazmış 60hz kesin. Vazgeçtim ya şarj süresi kısa olur diye ultrabook bakıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdkshn

Alan biri yoruma da yazmış 60hz kesin. Vazgeçtim ya şarj süresi kısa olur diye ultrabook bakıyorum.
    Şu model var bir de. İ7 işlemcili. Bu alınır mı acaba 144hz ekranı.

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Nitro 5 forumlarına bir bakın aynısı yoksa bir sene öncekilere falan bakabilirsiniz. Her zaman en iyisi son kullanıcı yorumu

• Valekale V kullanıcısına yanıt
    Birinin hakkında konuşmakla ne alakası var hocam? Attığım linki görmediniz zannettim. Matebook'a H serisi koyulması saçma geldiği için yalan haber sandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu şu E14 ve E15 4500U'lar gelse de alsa artık. Umarım dedikleri gibi 1 Ekim'e kadar gelir.
  • mikhail kullanıcısına yanıt
    Zor, bi kaç gün önce e posta attım 6-8 hafta dediler

• emrecandnmz E kullanıcısına yanıt
    hocam kime mail attiniz vobiteknoloji (abss) mi?
    eğer oysa belki başka satıcı getirir daha erken vakitte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bounfled -- 11 Eylül 2020; 23:47:50 >
  • bounfled B kullanıcısına yanıt
    Evet vobiteknoloji ye mail attım, umarım başka satıcı da getirir bu satıcıya güvenemiyorum ama piyasada başka laptop yok mecbur ordan sipariş vermeyi bekliyorum

• https://consumer.huawei.com/uk/laptops/ Birleşik Krallık ve Global'de D serisinin ryzen 4x00u ve 16gb ramli modelleri yok bir tek matebook 14 var ki Birleşik Krallıkta U serisi işlemci diyor ki zaten çin fiyatları ve teknik özellikleri globalde geçmiyor çoğunlukla d serisi gelse bile gene 8gb ramle gelebilir bizim ülkeye daha cazip bir fiyatla gelmesi için çünkü bilinçli müşteri az herkes donanımdan ziyade fiayata odaklı Thinkpad E seriside 6000 liralardan girecek gibi IPS panel olmadan Acer Swift baya güzel bir seçenek gibi duruyor Matebook 13 zam yiyene kadar öyleydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackman193 -- 12 Eylül 2020; 0:42:39 >
  • Wva panel ney oluyor?
    Bana gelen mail de şu vardı
    15.6" FHD (1920x1080), WVA, 250nits, Anti-glare, Non-touch

• emrecandnmz E kullanıcısına yanıt
    Paneli kimin hangi teknolojiyle ne standartta üretildiğine bakmaksızın genel bir adlandırma kullanılabiliyor. WVA (Wide Viewing Angle), IPS benzeri veya muadili paneller için kullanılan "geniş görüş açılı" ekran anlamına geliyor.
  • ugurcansayan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: mikhail

4700u ve 4750u'lu Thinkpad'ler yolda, inşallah bu ay sonu gelecekler.
    Kesin bilgi mi?
  • _magnetar_ kullanıcısına yanıt
    Bu ay sonu kısmı inşallah , gelmeleri kısmı kesin yani Ekim sonuna gelmiş olurlar.

• Aramızda Amazon dan flex 5 alan var mı?
    Resmi olarak ülkemizde satılma durumu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Valekale -- 12 Eylül 2020; 11:3:4 >
  • Daha önce paylaşıldımı bilmiyorum ama Arçelikte Legion lar gelmiş

https://www.arcelik.com.tr/laptop/lenovo-gaming-amd-r5-16g-512g-gtx1650-bilgisayar

• Valekale V kullanıcısına yanıt
    Amazon’dan almayı denedim ama Amazon devamlı iptal ediyor. Kartın size ait olduğunu onaylayamadık diye iki kartla denedim olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sdkshn -- 12 Eylül 2020; 12:50:40 >
  • 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.