Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • E15 e harici ekran nasıl bağlıyoruz? Giriş yerini göremedim de.

• Arkadaşlar sabah 10:30 da laptop geldı. 12 saatte teslımat oldu valla :) Şuan tüm kurulumları yaptım güncellemelerini yapıyorum. Detaylı incelemeyi en kısa sürede paylaşmaya çalışıcam. Sağlıcakla

• jackhammer kullanıcısına yanıt

1650 refresh ile 1650ti arasında yüzde 5 lik bir fark var. Arkadaş yardımcı olmuş hocam zaten. Ama dolar bu şekilde giderse o fiyata daha iyi laptoplar düşeceğinden eminim. Ama ülkemizde yarınımız hiç belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mystique

Selamlar.

Bir arkadaş Huawei müşteri hizmetlerine Huawei Türkiye satıcı hesaplarını sorduğunda, bizimle alakası yok, biz sadece kendi sitemizden satıyoruz demişlerdi.

Firmanın sitelerdeki profili bu resimdeki şekilde.
    Yetkili satıcı olduğunu düşünüyorum. Yanındaki hediyeleri verirler bence ancak diğer 1tl yapan kodu alabilir miyiz görüşmek lazım.

1 TL lik akıllı saat kodu için, kendi sitesinden yaptığı açıklamada, kendi sitesinden alalnların, daha sonra yorum yazarlarsa bu kodun verileceği şeklinde. Bence bize vermezler, ama yine de denemek lazım. :-)

• Benimki bugün kargolancak. Foto vs bekleriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mystique

Selamlar.

Bir arkadaş Huawei müşteri hizmetlerine Huawei Türkiye satıcı hesaplarını sorduğunda, bizimle alakası yok, biz sadece kendi sitemizden satıyoruz demişlerdi.

Firmanın sitelerdeki profili bu resimdeki şekilde.
    Yetkili satıcı olduğunu düşünüyorum. Yanındaki hediyeleri verirler bence ancak diğer 1tl yapan kodu alabilir miyiz görüşmek lazım.

Yazışan bendim. Muhtemelen problem çıkmaz diye düşünüyorum. Belki de mt bilgisi yoktu bu konuda

• Dostlar hız testlerinde 24mb download alırken tarayıcıda(chrome,firefox) 100kbs alıyorum. Bu sorunu yaşayıp çözen var mıdır?

• Yalnız dolar böyle gider mkb faiz arttırımı yaparsa n11 indirimlerinden çok daha ucuza pc alma şansı olur Kasım sonu veya Aralık başı.

• serkaf S kullanıcısına yanıt

Bu fiyata Acer Nitro var. RTX 2060 ile Amazon Türkiye (Amazon Almanya’dan ithal) üzerinde.

yine 9750H ve 1660Ti ile bu fiyata 1.9kg ağırlığında başka bir laptop daha var Amazon’da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazondan alamıyorum, şirket adına alacağım. Amazon ve trendyoldan fatura kesilmiyor. Gittigiidyorda da şirket üzerine fatura kesmeye çalışınca yüzde 5 kazananlar kulübü indirimini kullanamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Ben bu ürünü aldım, bugün de gelir diye umuyorum.

Ancak, lenovo support sitesinden kontrol edince model ile ilan başlığı uymuyor.

Lenovo L 15 20u5001ytx03-ryzen7-4750u-16gb-256ssd-156-freedos-fu-P455678672

İlanda belirtilen model numarası: 20u5001ytx03

https://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/laptops-and-netbooks/thinkpad-l-series-laptops/thinkpad-l14-type-20u5-20u6/20u5/20u5001ytx03?linkTrack=Homepage%3ABody_Search%20Products&searchType=5&keyWordSearch=20u5001ytx03

Ürünün kutu bantları üstündeyse seri numarasından kontrol edip doğruysa açmalarını, aksi taktirde firma ile irtibata geçmelerini tavsiye ederim.

• Arkadaşlar biri yardımcı olsun lütfen. Acer i aldım biliyorsunuz. İşlemci 40 ekran kartıda 40 derecelerde boşta iken bile cpu fani 1500,gpu fani 1850 rpm de dönüyor. Neden fanları tamamen kapatmıyorda çalışmaya devam ediyor?(Çok sessiz bir ortamda fan sesi duyuluyor) Nitro 5 kullanan varsa onda da durum aynı mıdır? İçim içimi yedi

• Hocam tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın

sizce efsane cumada bi şeyler yakalabilir miyim ?

Dolar da malum , kafa karaşık moraller bozuk

• eng.39 E kullanıcısına yanıt

Yakalarsınız hocam bence

• Selam
    Çözebildin mi?

• Eagle1908 E kullanıcısına yanıt

Sorun internetteymis o ara hocam. Fan şeyini de diyorsanız sorunda olmayabilir bütün Nitro lar böyle galiba. 1500rpm sabah duyulmuyor ama akşam sessizliğinde uğultuyu duymamak imkansız. Çok az bir ses ama duyuyorsun.

• Benim önümde şuan Dell pc açık şirket pcsi onda bile ufak fan sesi var. Zorlandığı zamanı saymıyorum bile.
    Çokta dert etmemek lazım herhalde.

Bas müziği duymazsın 🙃

• Eagle1908 E kullanıcısına yanıt

Bu kadar verince bide benim takintilarim olunca işte hocam :) Sizin ki gelsin hayırlısı ile,size de çok soru sorucam  

• Öğle saatlerinde geldi. Akşam kurulumu yapacağım. Ambalajlama vs başarılı idi satıcının

• 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.