Şimdi Ara

Ryzen Mobil 4000 Serisi [ANA KONU] Laptop Tavsiye & Tartışma (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.878
Cevap
59
Favori
279.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4750 pro geldi 16 gb 512ssd aldım pahalı aldım ama gti bilisim guvenli diye aldım.. 8000 tl geldi..

kutuda kırılabilir yazmasına ragmen kargoda kutuda delik olusmus Allahtan kaucuk korumus.. ürünün barkodlarını guvenlık etıketlerını kendim kestim..

csm kapattım uefi kurulum yaptım rufustan uefi gpt hazırlamıstım

direkt csm kapalı oldugu icin lenovo logosunda acılıyor pc..

normal net kullanımı sıfır ses sıfır ısınma.. buz gibi pc hatta... sankı calısmıyor..

ssd WD

ram Samsung

klavye ısıgı var / pc kapattıgınızda tekrar actıgınızda kapalı acılıyor..

parmak okuma var kasanın üstünde touhcpad yanında dugmede degil

akıllı kart okuyucu var test ettim calısıyıor kimlik kartınızı takınca e devlete, ziraat bankasına vs girebilirsiniz pin varsa.. ben pini bloke ettim :)

sim kart yuvası var telefonun simi taktim ama tepki vermedi nasıl aktif oluyor bilmiyorum ugrastım yapamadım.. takıldıgına dair bilgirimde cıkmıyor akıllı kart okuyucuya kart takınca ses bildirim cıkıyor..

hoparlorler alt kısımda baya sesi cıkıyor diger odadan duyuluyor..

lenovo vantage uygulamasıyla dırekt hepsını kendısı ındırdı guncelledi. biosuda kendiside hallletti.. vantagede garanti tarihi 11/10/2020 baslamıs gozukuyor o nedir cozemedim..

birşeyi merak eden varsa uygulamayı soylesın onla test edip goruntu atarım..

not : her ips ekranda oldugu gibi bundada siyah karanlıkta kenarlarda parlama var sanırım ips glow diyorlar :) normal kullanımda birsey yok.. :))

diger bir yorumum cok el izi kalıyor pcde :)) şu kırmızı trackpointmidir nedir o herkestemi gömülü gibi duruyor :)) klavye baya iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 15 Kasım 2020; 1:26:9 >

• Klavye dediğiniz gibi süper. Çok hoşuma gitti. Zaten pc genel itibariyle 10 numara. Sadece ekran arkasındaki yer alüminyum deniyor ama plastik karışımı bir alüminyum gibi geliyor bana. Gerçi çok önemli değil. Pc nin duruşu kaliteli. Sıcaklık konusuna gelince 40-50 derece olunca klavyenin sola yakın orta tarafında hafif ısı hissediliyor. Siz ve Bloodin sayesinde güzel bir cihazım oldu. Ayrıca ekran parlaklığı şarj dışında düşüktü ancak Uğur bey sayesinde onu da aştım. Cihaz içime sinen bir cihaz. Ancak bekleyip L15 i alsaydım diyorum. Bu cihaz bu kadar iyiyse o daha da iyidir diye. Yoksa cihazdan son derece memnunum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam sizin aldığınız cihaz gaming galiba onlarda hafif hafif fan sesi normal.

Bende swift 4500u var sıfır fan sesi,ultrabooklarda fan sesi olmamasına dikkat ediyor firmalar lenovonun mahareti değil yani.

Zamanında kullandıgım lenovo gaming de hem fan sesi hem cool whine ne ararsan vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 15 Kasım 2020; 1:31:35 >
  • Lawyer.ÖUL kullanıcısına yanıt
    hocam benim bildiğim 3.0 ve uzeri olanlarin usb giriş yuvasını içindeki siyah şey mavi oluyo aynişekilde usb belleklerin icindeki falanda mavi oluyo.Bendeki e15 gen2 de 2tane usb typ-a 2.0 birtanede şarj girişi olan usb typ-c var typ-c olduğu için 3.0 veya uzeri olmasini beklerizde diğerleri kesinlikle 2.0 olmalı.Çünkü girislerin içinde mavi olan hiçbirsey yok.

• Arkadaslar e15 gen2 4700u mentese ekranı kapatmaya 10 cm falan kaldiğinda hiçbir halta yaramıyor enkranı taşıyamiyor ve siz tutmazsanız kapağı düsürüyor.Ben diğerleri nasil merak etmemistim şimdi bir yazayim dedim bi baktım bazi arkadaslar mentese çok sert kapak kalkmıyo kasayla birlikte kalkıyo diyor.Bi servis görmesi lazım anlaşılan.

• Çok uzun kullanamadım, genelde de web browsing durumundayım. Ama fan şu ana kadarki 7-8 saatlik kullanımımda hiç çalışmadı. İlk izlenimlerim gayet sessiz olduğu yönünde.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

4750 pro geldi 16 gb 512ssd aldım pahalı aldım ama gti bilisim guvenli diye aldım.. 8000 tl geldi..

kutuda kırılabilir yazmasına ragmen kargoda kutuda delik olusmus Allahtan kaucuk korumus.. ürünün barkodlarını guvenlık etıketlerını kendim kestim..

csm kapattım uefi kurulum yaptım rufustan uefi gpt hazırlamıstım

direkt csm kapalı oldugu icin lenovo logosunda acılıyor pc..

normal net kullanımı sıfır ses sıfır ısınma.. buz gibi pc hatta... sankı calısmıyor..

ssd WD

ram Samsung

klavye ısıgı var / pc kapattıgınızda tekrar actıgınızda kapalı acılıyor..

parmak okuma var kasanın üstünde touhcpad yanında dugmede degil

akıllı kart okuyucu var test ettim calısıyıor kimlik kartınızı takınca e devlete, ziraat bankasına vs girebilirsiniz pin varsa.. ben pini bloke ettim :)

sim kart yuvası var telefonun simi taktim ama tepki vermedi nasıl aktif oluyor bilmiyorum ugrastım yapamadım.. takıldıgına dair bilgirimde cıkmıyor akıllı kart okuyucuya kart takınca ses bildirim cıkıyor..

hoparlorler alt kısımda baya sesi cıkıyor diger odadan duyuluyor..

lenovo vantage uygulamasıyla dırekt hepsını kendısı ındırdı guncelledi. biosuda kendiside hallletti.. vantagede garanti tarihi 11/10/2020 baslamıs gozukuyor o nedir cozemedim..

birşeyi merak eden varsa uygulamayı soylesın onla test edip goruntu atarım..

not : her ips ekranda oldugu gibi bundada siyah karanlıkta kenarlarda parlama var sanırım ips glow diyorlar :) normal kullanımda birsey yok.. :))

diger bir yorumum cok el izi kalıyor pcde :)) şu kırmızı trackpointmidir nedir o herkestemi gömülü gibi duruyor :)) klavye baya iyi

Hocam model numarasi nedir? Lenovonun ayni ozellikte bir suru urunu mevcut misal 20u7001wtx veya 20u7001ytx gibi

guzel gunlerde kullanmaniz dilegiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• E.R.W. kullanıcısına yanıt

Hocam webde gezinirken 40 derecede olan laptop 1500rpm de fan döndürüyor. O hafif çalışma sesi beni çok rahatsız ediyor geceleri. Bunu servisin sorun etmeyeceğini tahmin ediyorum ama F7 tusum direkt olarak sıkıntılı. Bide üst panelde hafif ışık sızması var. Şansımi bu 2 sorundan deneyeceğim.

• Bence tamamen şanssızlık senin makinede.
    Bende saydıklarının hiçbiri yok.
    İnş değişim ya da iade alırsın

• Eagle1908 E kullanıcısına yanıt

Doa raporunu almaya çalışicam ve alırsam da iade alicam. İnşallah şansım yaver gider. Keşke L15 kararımdan dönmeseydim.

• Arızalar ( Ayıp) nedeniyle değişim yapmak yerine arada fiyat farkı oluşmamışsa hiçbir neden göstermeden doğrudan cayma hakkınızı kullanıp ürünü iade edebilirsiniz.

• hukuk1453 H kullanıcısına yanıt

Cayma hakkı kutusu açılmış ürünler için geçerli olmuyor diye biliyorum. Para farkı önemli değil,ben iade almak istiyorum.

• Cayma hakkı hijyen acısından uygun olmayan ürünler ( kulaklık, iç çamaşır vesaire) haricinde her üründe geçerlidir.

Kutusunun açılmasının bir önemi yok hatta ürünü olağan kullanım sınırları içerisinde kullanma hakkınız da var.

Freedos bir bilgisayara Windows 10 yükleyip daha sonrasında memnun kalmadığım için iade etmiştim.

• hukuk1453 H kullanıcısına yanıt

Satıcıya ayıplı ürün olduğunu ve cayma hakkımi kullanarak pazartesi günü iadeyi başlatacağımı söyledim. Ayıplarını video ile onlara atabileceğimi söyledim.

• Arkadaşlar merhabalar, matebook 14 on sipariş ile 11 11 de satın aldım. Cihazda ethernet girişi yok. Sizce usb to rj45 mı almalıyım, yoksa type c dock olanlardan mi?
    Biliyorsunuz matebook 14 de bir tek type c girişi var ve buradan şarj oluyor. Hem şarj edecek hem de rj45 kullanılabilecek hangi tür urun alınmalı, yardımcı olur musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Simkartı çözdün mü hocam

akıllı kart çalışıyor simi çözemedim

• Kayserideki Sivaslı K kullanıcısına yanıt
    Sol taraftaki usb girişi 3.1 deniyor ama siz hepsi 2 demişsiniz.

• Kayserideki Sivaslı K kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle servise götür. Menteşende sıkıntı var.

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Sim kart pc de tam olarak ne işe yarıyor?

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.