Şimdi Ara

Ryzen 5 2400G Saçmalığına Bir Son Verelim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
0
Favori
18.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-8F8C06FEC

Bu mesaj silindi.
    Mesajımin yukarısındaki üye hortlatmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 31 Temmuz 2018; 3:54:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: F.@.T.İ.H

2135TL çıkıyor, 500tl ye yakın fark var arada , sizce az bir rakam mı

i3 8100'ün 2400g den daha düşük güçte bir işlemci olduğunu düşünürsek ve oc de olamadığını eklersek ne gibi bir avantajı kalıyor geriye intel in..
    tk şekirdek olayı düzeltildi 2.nesilde.
    ayrıca latenciy düzeltildi
    güc tüketimi azaltıldı.12nm
    r5 2600 şuan alınabilecek en iyi işlemcidir fiyatına göre.

bilmek isteyenler için yazdım.
    1600 alcaklar 2600 alsın 1600x alcaklar 2600 alsın.intelleri saymıyorum zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre.Sefer

Şimdi AMD tarafına mı yönelmemiz lazım
    evet kesinlikle.

r5 2600 2.nesil şuan alıcak tek işlemci.
    varsa aynı fiyat bandında +100 usd opsion tanıyorum tartışalım.intelciler gelin yanıma delillerle konusalım :):)

cevap yazamazlarsa 2600 2.nesil alın.

ekran kartı saçmalıgınada söyle cevap veriyim ben 970 gtx kullanıyorum full ultra 1980 de ayarlar gta 5 veya far cry 5 daha fanı dondermeyi basaramadım düşünün artık ne kadar güçlü bir kart.

size söluyorum gtx orta seviye alın tüm ihtiyaclarınızı karsılar.

ekran kartları ucmus vaziyette 4k oynıcam diye 2 ayar acıcam diye 1500tl fazla vermeyin yazık yani.adamlar 1070 alıyor oyun için 1070 le gta 5 far cry oynayacak adama yazıktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtualdjcubase -- 1 Ağustos 2018; 17:56:51 >
  • intel karalama konusu hala duruyor... çöp intele tapan adam karalama konusu açar durur...
  • Şu anda saçma bir sistemim var, çok daha saçmalık ötesi bir sisteme geçme zamanım geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imhotep_of_grudge

intel karalama konusu hala duruyor... çöp intele tapan adam karalama konusu açar durur...
    intelin neresi aydınlık o kadar para veriosun soğutucu vermiyor sürekli anakart değiştittiryor.
    render de amd nin altında kalıyor.bunlar yeterli sebep bence.bşr tek tekli çekirdekte yüzde 10 kadar amd muadillerinden önde onuda amd 2.nesilde arayı kapttı syılır 3.nesilde geçebilir
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.