Şimdi Ara

Ryze a şiir yazdım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Buyrun 1vs5 te cenaze namazına.

Faker aldı baba dediler,
    Rito seni alsınlar Ryze ı vursunlar dediler.

Rework dediler, otpleri hiç ettiler,
    Bir apaçi ağladı, vurmayın öldü dediler.

Alırdık reworktan önce otururduk klavyeye,
    Penta atınca hani SKT nerde.

Rework yedi Müslüm dinledik,
    Freelo gitti ryze hatipler kapatılsın dedik...

• Ryzehatipler :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haHAAA XDDXXDXDXD qomiq
  • ryze görse parşömeni bi yerine ..

• Okumayın
  • 30 yasindaki adama yakistiramadim. Daha iyi olabilirdi.

4/10 wouldnt read again.

• İşte sanat...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

30 yasindaki adama yakistiramadim. Daha iyi olabilirdi.

4/10 wouldnt read again.

30 değil 27.

Ayrıca uğraşmadım fazla.
  • Bence gayet güzel olmuş.

• Posta'ya yollasana basarlar falan komik olur
  • Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Nickine bayıldım.

• My ryzeshake brings all the boys to the yard
    They like
    its better than yours
    Damn right
    Its better than yours
    I can teach you
    But I have to parşomen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blade Waltz -- 10 Ekim 2016; 14:16:20 >
  • * Sesi soluğu kesildi Ryze OTP lerinin nedense şu sıralar.

* Haftalık Ryze qq konusu açan pek kıymetli bi arkadaş vardı.

* Hem hardcore OTP hem de hardcore faydasız bir postçu olan bu sevimli dostumuz şimdilerde sağda solda millete tavsiylerde falan bulunarak çeşitli şirinlikler yapıyor kendince.

* Öncesini bilmeyenler de paylaşımcı, sevimli, bilgili bir forumdaş gibi görüyorlar muhteremi.

* Ha bir de yeni bir tartışma var şu sıralar.

* Diamond ve üstü elodaki oyuncuların "tamamı", oynadıkları koridordaki tüm şampiyonları belli bir seviyenin üstünde oynarmışlarmışmış.

* Bu tezi savunan ve ortaya atan arkadaş da bir başka OTP, ironiye gel
  • Şifalı Bitki kullanıcısına yanıt
    Ben bunların karşısında tek başımda savaşırken nerelerdeysiniz be kadam ? Bir senede silinen mesajları eklense 10k post kastı hâlen daha ben aktif kullanıyorum laga lugası yapıyor. Neyse en azından geç oldu güç olmadı çabalarımın sonuç vermesi.

Size hayranım

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

Ben bunların karşısında tek başımda savaşırken nerelerdeysiniz be kadam ? Bir senede silinen mesajları eklense 10k post kastı hâlen daha ben aktif kullanıyorum laga lugası yapıyor. Neyse en azından geç oldu güç olmadı çabalarımın sonuç vermesi.

* Yoo aslında ben her gördüğüm yerde özellikle açtığı konularda dürtüklüyorum ama pek denk gelememişiz demek ki hocam.

* Zat-ı Şahaneleri beni bloklamış zaten. Ne hikmetse blokladığı halde mesajlarım hakkında yorum yapmaya devam ediyor ama. Malum oluyor demekki

* Hatta bizzat kendisinin bana attığı mesajlar yoluyla ne halt olduğunu da paylaştım burda ama tabi konu ışık hızıyla kaldırıldı.

* Özet geçmek gerekirse gayet ciddi ve detaylı bir şekilde nasıl post kasılacağı konusunda akıl veriyordu kendince.

* E tabi akabinde ve detayında inkar etti haliyle.

@Blade Waltz

* Hafız bak karışık mesajlar veriyorsun aman diyim evli barklı adamım ben

Beni de blokladığı gün başka bir konuda ve yine o tartışmada defalarca alıntıladı kendisi. Bunun sebebi yine yönetimdir bu da gayet açık bi gerçek. Yeni üye olduğu zamanlarda hatırlıyorum ben de ki 3 aylık üyeyken bile 3k postu vardı. " Nasıl post kasılır" tarzı bir konuda geçen mesajı şu şekildeydi " kendinize bi hedef belirleyin, mesela ben günde 50 mesaj atıyorum. Siz de böyle yapabilirsiniz." Bunun bi de kankeytası vardı oda kokusu diye eski nicki de pagirelia idi galiba onu da biz çizdirdik kavga gürültü

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

Beni de blokladığı gün başka bir konuda ve yine o tartışmada defalarca alıntıladı kendisi. Bunun sebebi yine yönetimdir bu da gayet açık bi gerçek. Yeni üye olduğu zamanlarda hatırlıyorum ben de ki 3 aylık üyeyken bile 3k postu vardı. " Nasıl post kasılır" tarzı bir konuda geçen mesajı şu şekildeydi " kendinize bi hedef belirleyin, mesela ben günde 50 mesaj atıyorum. Siz de böyle yapabilirsiniz." Bunun bi de kankeytası vardı oda kokusu diye eski nicki de pagirelia idi galiba onu da biz çizdirdik kavga gürültü

* Bu tiplemelerin çoğu (affınıza sığınarak söylüyorum çünkü bunun başka bir yolu yok) forumun içine s.çtıktan ve yarbay rütbesine kavuştuktan sonra defolup gittiler.

* Bunun gibi artıklarda buralarda paylaşımcı insan taklidi yapıp kendince saygınlık kasmaya çalışıyor.

* Ve evet bu işin tek sorumlusu yönetimdir.

* Bunlarla mücadele etmek şöyle dursun bunların karşısında duranları yıprattılar saçma sapan cezalarla.

* Çünkü bu yöneticilere göre; forum kurallarında post kasmanın, insanların konularını trollemenin, saçma sapan mesajlarla insanları provoke etmenin kaydadeğer bir karşılığı yok.

* Ama bu embesilliklere maruz kalan üyeler bir noktada çileden çıkınca hiç sektirmeden yapıştırıyorlar cezayı.

* Sussam gönül razı değil konuşsam tesiri yok.

* Çok haşmetli pek kıymetli yöneticilerimiz eserleriyle gurur duyabilirler.

Yine çizilen bizden biri oldu görüyor musun ? Ne postçuya dokundular be de yalakdimire. Ama yine de biz haklıyız ve bunu da biliyorlar. Elbet gün gelir bu yönetim de gider

• * Adam bite bit dediği için çizildi hem de

* Sen de OTP sin ben de ama sen bu işin (qq'nun ve saçma sapan boburlenmelerin) suyunu çıkarttın. Üstüne üstlük bir de milletle dalga geçiyor ve assagılıyorsun, bağlamında birşeyler yazmıştı. Hop kaydırdılar ayağını.

* Daha önce de belirttiğim gibi işin iyice suyunu çıkartıp, insanları provoke edip assagılıyanlar akabinde gelen cevapları anında rapor edip ışık hızında sonuç alabiliyorlar maalesef.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.