Şimdi Ara

Ryze a şiir yazdım... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence bu arkadaşı 'din' yüzünden banladılar.Neden diyeceksiniz çünkü bende 'Ayakta su içmenin zararları neler?' diye konu açmıştım bilimsel olarak düşünerek nerden çektilerse yok sünnetmiş yok bilmem neymiş ban yedım.Hatta konu dışında baya bi süre bu haksızlık yüzünden aynı konuyu açtım ceza puanı vs.gibi şeyler geldi.Arkadaşta burda imam namaz hatip diye vurunca kesin bir arkadaşımız yıne 'dine saygısızlık var' diye şikayet etmiştir.

Konuyla ilgili Yeni Ryze>Eskiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şifalı Bitki

* Adam bite bit dediği için çizildi hem de

* Sen de OTP sin ben de ama sen bu işin (qq'nun ve saçma sapan boburlenmelerin) suyunu çıkarttın. Üstüne üstlük bir de milletle dalga geçiyor ve assagılıyorsun, bağlamında birşeyler yazmıştı. Hop kaydırdılar ayağını.

* Daha önce de belirttiğim gibi işin iyice suyunu çıkartıp, insanları provoke edip assagılıyanlar akabinde gelen cevapları anında rapor edip ışık hızında sonuç alabiliyorlar maalesef.

Yetkiliden çok yetkisi var neredeyse, ikinci bi layneksiu bile olamaz. Ki o da nicki değiştirince post kasmaz oldu pek, en son worlds ana konusunu açmıştı. 10k post yapıp mottosuyla yola çıkmıştı ama pagpost onu da geçti. Bi de ismiyle filan hitap ediyo yetkililerden birine ona ifrit oluyorum, yahu kendi kardeşim yönetici olsa yine burda saygı duyar ona göre davranırım, ne tarak kürek arkadaşlıklar var bu yeni nesilde :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben anlamıyorum cidden niye oyun bölümüne ilginç ilginç başlıklar açılıyor bu bölümün oyunla alakası yok mu? Şu konunun oyunla bir alakasını söyleyin bana? Resmen atıştığı insanlara dokundurma değil mi? Hangimiz şurda sevmediğimiz birine karşı konu açıp onu yeriyoruz? Şu konuyu savunmayın karşındakinden hoşlanmıyorsanız bloklayın geçin.
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    Aynısını niye zamanında " ahriyi beceremiyorum", " sorakanın bacakları op". " Sonanın memintolar tombikto" konularına yazmadın ? Her gün farklı konu açıp hem ağlayıp hem post kasarken niye pagpost denen kişiye de söylemedin bunları peki ? O konular ne kadar alakaysa oyunla bu konu da o alaka. Forumun içine eden etsin bi şey yok, biz karşı çıkmak için bir konu açtık mı AUUUVVV , ne auuv mnaki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi U Mad BRO -- 10 Ekim 2016; 18:57:58 >
  • Müsaadenizle bir random bırakayım. xzöcmxzczxczxmc.

Şiir başarılı da arkadaşı niye çizdiniz? Şu forumda ironi, eğlence olmayacaksa; her şey dine, küfre dayandırılarak ban sebebi olacaksa durmanın bir anlamı yok.

Türkiye'nin her sektöründe olduğu gibi burada da torpil ve türevleri dönüyor. Yapmayın. Bırakın millet özgürce tartışsın, keyfine baksın. Saçma kurallarınızı sınırlandırın.
  • baba döktürmüşte çizmişler işte naparsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Müsaadenizle bir random bırakayım. xzöcmxzczxczxmc.

Şiir başarılı da arkadaşı niye çizdiniz? Şu forumda ironi, eğlence olmayacaksa; her şey dine, küfre dayandırılarak ban sebebi olacaksa durmanın bir anlamı yok.

Türkiye'nin her sektöründe olduğu gibi burada da torpil ve türevleri dönüyor. Yapmayın. Bırakın millet özgürce tartışsın, keyfine baksın. Saçma kurallarınızı sınırlandırın.

aynı sebepten ben de ban yemiştim 10 günlüğüne geçenlerde. iki harfli milli küfürümüzü yazmıştım sadece. onu da konu dışında uzunca bir olay anlattım araya biryerlere koymuşum öyle farkında olmadan. Amerikalılarda avrupalılarda ana bacı düz gitmedikçe küfretmek serbest. Çünkü herkes küfrediyor ortalarda. En beyfendisi bile küfrediyor hayatın kuralı bu. Saçma sapan ilkel internet kurallarımız var işte daha da kötüye gidecek bence.

• İşte bu yüzden ryze hatipler kapatılmasın!
    Güzel türkiyemden başka yerde yaşıyamam ben

• suppordle kardeşimizin kanı yerde kalmayacak....duy bunu pagryze duy ulannnnnnnnnnnn
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    Hepsine yazdım ben gördüklerimin okusaydın böyle bilmeden yorum yapmazdın aç bak bakalım. Sosis dediğiniz adamın başlıklarının altına falan. PagRyze denilen kişi gereksiz olarak hangi konuları açmış onları da yaz bana. En azından şampiyonlar tartışılıyor böyle kişilere sataşılmıyor.

Bilmeden yorum yapmanın zararları işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 11 Ekim 2016; 8:37:11 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.