Şimdi Ara

Ryse: Son of Rome'un PC Sürümünden İlk İnceleme Puanları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • o kadar heyacanlandım bide bu incelemeler nedir yahu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bu oyunda kalite yok, zaten belliydi. eğer bir aksiyon oyunu arıyorsanız kesinlikle middle earth shadow of mordor tavsiye ederim. oyun çok kaliteli olmuş, beni şaşırttı. bu sene oynadığım en iyi oyun ve paranın hakkını veriyor. birde türkçe yaması çıksaydı keşke, yapan birileri olur umarım.

• biraz sert olacak ama; crytek'in oyunları benchmark sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Son 5 yılın en balon oyunu.

Watch dogs'u unutmayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bak ! Belli alayı ya 10 yıllık pc sahıbı yada vetan ın 1000 lıralık leptop u var. İçlerıne su serpildi fukaraların. Ben koltuguma yayılıp projektorde full Hd Rise oynarken sız buralara yoruma atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birini Sevdim

Oynayış + Oynanabilirlik + Grafik = Oyun<br>Grafik ve oynayış = Rezalet<br>Oynayış + Oynanabilirlik = bağımsız oyunlar ( bağımsızlarda grafiğe önem vermem fakat yapan büyük firmaysa benim için sorun, ama fazla göze batmazsa oynarım)<br>benim sıralamam böyledir, en önemlisi de fiziği iyi olacak duvar varsa o duvara göre tavır sergileyecek karakter, bazı oyunlar var şu kadar para harcadık diyorlar, oyunu sanki affedersiniz tuvalete bakarak ilham almışlar gibi

lem oynanışa rezalet de anlarımda bu oyunun grafiğine rezalet diyorsan olum öl lan ciddi ciddi bilmediğimiz kalitede sana özel sunulan oyunları mı oynuyorsun?

• Valla bu da böyle çıktığına göre gene oyunsuz kalacaz anlaşılan, Shadow of Mordor bitmesin diye azar azar oynuyorum oyalanıyorum oyunda öyle, normalde hiç yan görevlere bakmam ana hikayeye asılıp bitiririm oyunları ama oyunu o kadar çok beğendimki tadını çıkarıyorum. Bu yıl oynadığım en iyi oyun Shadow of Mordor olacak sanırım adamlar mükemmel bir iş çıkarmışlar önümüzdeki dönemde gelecek oyunlar da CoD olsun AC olsun klasik geçen senelerden farklı birşey sunmayacak gibiler zaten. Bu Ryse'ıda oynayacam elbette ilk E3 gösteriminden beri merak ediyorum bu oyunu tekrar ettiği için bu puanlar verilmiştir ama grafiklerinin ve farklı hikayesinin hatrına oynanır bu oyun(sırf Rome için bile oynanır). Puanlara o kadar fazla takılmayın böyle düşük not alıpta şaşıtıcı şekilde beğendiğim çok oyun oldu. Örneğin CoD her yıl aynı oyunu çıkardığı halde 80 üzeri notlar alıyorda ne oluyor yüzüne bile bakmıyorum. Crytek'e karşı sürekli bir komplo var zaten nedense adamların batmasına sebep oldular halbuki çıkardıkları oyun serileri oyun dünyasına adını duyurmuş yapımlardı.

• Oyun sanırım kendini tekrar eden bir yapıda olduğundan düşük puanlar almış, oynanmayacak kadar kötü bir oyun olduğunu sanmıyorum.
  • allah aşkına okadar da kötü dehil be oyun abartıyolar türkler işin içinde olunca hep kötü zati
    oyun türkçe çıkıyo o yeter

• Bi yazar ile anlaşıp hikaye yazdırmak çok mu zor ? Stephan king , dean r kontz , adam fawer , john verdon. Şu 4 ünden biri en kötü hikayesini verse yapacakları oyun half life in başarısına yaklaşır.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

allah aşkına okadar da kötü dehil be oyun abartıyolar türkler işin içinde olunca hep kötü zati<br>oyun türkçe çıkıyo o yeter

aynen katılıyorum sana

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Yorumlara bak ! Belli alayı ya 10 yıllık pc sahıbı yada vetan ın 1000 lıralık leptop u var. İçlerıne su serpildi fukaraların. Ben koltuguma yayılıp projektorde full Hd Rise oynarken sız buralara yoruma atın

bende fakirim kardeş 3500 tl lik pcim var.ama iş amaçlı kullanıyorum banada bi pc topla kardeş sen zenginsin ya hani.

• Çok enteresandır. Haber başlığından düşük not aldığını anlamıştım. Yine de tıklayıp girdim. Kendime karşı bir güvensizliğim var herhalde.

• dolar ayı gibi olmasa %50 bekler alırdım ama, piratebayden alacaz mecbur
  • Bune acımasızlık ya.. Dark souls gibi facia bir oyunu göklere çıkartıyorlar. Ne grafik var ne oyanabilirlik. Robot gibi hareketler ediyor. saçma sapan bi oyun. Bu oyunda grafik var, oynanabilirlik fizikler falan çok daha gerçekçi. Hikayeside hiç de öyle dandik falan değil. İlerle düşmanları öldür bölüm geç. Ama her seferinde farklı ortamlar farklı olaylar var. sadece mekan değişmiyor. dinamiklerde değişiyor. Ben nasılsa xbox one'ım yok diye oynanış videosunu izleyip bitirdim oyunu izleyerek. Çok da güzel bir hikayesi var açıkcası. Puanları yapanlar cryteki batırmaya uğraşan rüşvetçiler. Sizde bu puanlara bakıp oynamadan yorum yapayın bence... Ayrıca oyun Türkçe değil.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.