Şimdi Ara

Rx470 4gb driver sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
61
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar geçen temizljk yapayim dedim kasayi da temizledim dikkatlice her seyi titiz sekilde hasar vermeden carpmpadan temizledim, bilgisayarin bios pili de eskiydi degistirdim taktim actim ama bi turlu cozemedigim bu sorunla karsilastim ekranda renkler boziluyor karincalaniyor. Onceki gun driveri silip indirince duzeldi pcyi kapadim yattim , bugun actim ve yniden olmus su an da driverini kurmuyor hata veriyor, fotograflari birakiyorum.

Rx470 4gb driver sorunu

Rx470 4gb driver sorunu

• ekran kartını çıkarıp tekrar tak.iyicene oturduğundan emin ol. dvi kablonun tam oturduğundan emin ol ve pervanelerin normal çalışıp çalışmadığını kontrol et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potti34 -- 28 Mart 2024; 20:12:33 >
  • potti34 P kullanıcısına yanıt
    dediginiz her seyi yaptim ama hala cozemedim, bios pilini degistirmistim acaba biosu guncellesem duzelir mi? Rx470 4gb driver sorunu Rx470 4gb driver sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuğra Eriksson -- 28 Mart 2024; 21:4:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Rx470 4gb driver sorunu biostayken de boyle oluyor

• Tuğra Eriksson kullanıcısına yanıt

ekran kartını başka bilgisayarda denemek gerekir.

işlemcinin gpu su varsa ekran kartını çıkart. ekran kablosunu anakarta tak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi potti34 -- 28 Mart 2024; 21:16:26 >
  • potti34 P kullanıcısına yanıt
    malesef yanimda deneyecegim baska bir pc yok islemcide gpu yok i310100f

• Rx470 4gb driver sorunu Rx470 4gb driver sorunu aygit yoneticisinde de boyle gozukuyor

• Tuğra Eriksson kullanıcısına yanıt

biosda default settings ayarı seç save exit de. olmuyorsa kartı başka pc de denemekten başka çare yok.

• Kaç yıllık kart geçmiş olsun.

Etrafta bir internet kafe filan varsa rica edin.

• sorun cozuldu bios pilini cikwrtip tekrar taktim elektrigi cikartip elektrigini aldim ddu ile tum driverlari kaldirdim amd clock patcher ile sifirlayip yeni driver kurdum .

• İyi güzel olmuş. Niyetim moral bozmak değil ama siz yine de çok güvenmeyin o kadar eski parçalara.

Bazen PSU aşırı yıprandığı zaman da böyle tuhaf sorunlar yaratıyor sistemde haberiniz olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.