Şimdi Ara

RX1300PRO TD256E 3D mark03ten 9000 puan alırmı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RX1300PRO TD256E 3D mark03ten 9000 puan alırmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesut.k -- 12 Aralık 2005, 14:57:15 >

• Hangi 3dmark ama? 2001, 2003, 2005?

Yoksa 2000 mi?

zannetmiyorumki alsın,kesin birşeyler vardır..
  • ekteki dosya (1) tıklarsan görürsün
    neye göre yapamayacagını düşünüyorsun lütfen mantıklı bir açıklama yap

ayrıca bu kartın bu puanı alamayacagın bende biliyorum ama nasıl oldugunu merak ediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: sight

Hangi 3dmark ama? 2001, 2003, 2005?

Yoksa 2000 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesut.k -- 12 Aralık 2005, 14:00:31 >

• Photoshop ile yapılmış olamaz mı?
    RX1300PRO TD256E 3D'03=9000 puan
  • Photoshop ... yok ya yapmadım öyle şeyler ekran kartının işlemcisini 600 den 680 çıkartım atitool ile ramlerle oynama ma hiç izin vermiyor zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: AZAZİL

Photoshop ile yapılmış olamaz mı?
  • yaw arkadaşlar yokmu iyi bi yorum kimse neden böyle oldugunu bilmiyormu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mesut.k

ekteki dosya (1) tıklarsan görürsün
    neye göre yapamayacagını düşünüyorsun lütfen mantıklı bir açıklama yap

ayrıca bu kartın bu puanı alamayacagın bende biliyorum ama nasıl oldugunu merak ediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: sight

Hangi 3dmark ama? 2001, 2003, 2005?

Yoksa 2000 mi?

Tıkladım tıkladım, gördüm, diğer tüm donanı sitelerinini testlerinde falan böyle sonuçlar alamıyorda ondan öyle dedim, burada vardır bişey tahminimce işte..

• hmm kartta bir problem yok değil mi? hani tr'ye gelen surumlerde problem varmis ya.. senkindede boyle bir sorun var demek ki

quote:

Photoshop ... yok ya yapmadım öyle şeyler ekran kartının işlemcisini 600 den 680 çıkartım atitool ile ramlerle oynama ma hiç izin vermiyor zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: AZAZİL

Photoshop ile yapılmış olamaz mı?

• 3d markta zaman zaman bug oluyor bir test normalden çok fazla fps veriyor ve doğal olarak puan yükseliyor...bir daha test yaptın mı peki??
  • Bu puanı vermesinin iki nedeni olabilir.
    1. Programda bazen bug oluyor ve test sırasında fps lerin ani değişimi ile puan böyle yukarı fırlayabiliyor.
    2. Arkadaş biraz uyanıklık edip testin standart değeri olan 1024x768 çözünürlüğünü 800x600 veya 640x480 indirip testi yapması.
  • quote:

RX1300PRO TD256E 3D mark03ten 9000 puan alırmı

bu puan bana fazla geldi.
  • bence o kart için 9000 puan gayet yüksek bir rakam
  • o/c bölümünde fatih arkadaşımız da x800gt ile yanılmıyorsam 12k almıştı kendisi de şok olmuştu; ama kısa sürede atlattı,bir daha da o puanı alamadı.
    senden ricam testi, 2 3 defa dene eğer aynı puanı almaya devam edersen, hemen x1300pro alırım.
  • Resmi hızlı cevap bölümünden tekrar yükler misin.Göremiyorum da.
    http://imageshack.us sitesine upload edip sitede hızlı cevapta image düğmesine basıp linki yapıştırırsan olur.
  • Büyük ihtimal son testte vpu recovery devreye girdi o arada bug oluştu ondan bu skor fazla
  • +1 ben de sordum bir abimiz de aynı şeyleri söyledi
    çünkü testin başında ilk 15 saniyeden sonra 1 dakika karanlık ekran geliyor sonra teste devam ediyor ne oluyorsa bu arada oluyor ayrıca dalgalanma sorunu yeni sürücü ile son buldu yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Büyük ihtimal son testte vpu recovery devreye girdi o arada bug oluştu ondan bu skor fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mesut.k -- 13 Aralık 2005, 12:22:47 >
  • BU PUANI ALMASI IMKANSIZ
  • Sürücü güncellemesiyle düzeldiğine göre sorun yok demektir.Hangi versiyon?
  • sürücü güncelledikten sonra kaç puan aldı
  • quote:

+1 ben de sordum bir abimiz de aynı şeyleri söyledi
    çünkü testin başında ilk 15 saniyeden sonra 1 dakika karanlık ekran geliyor sonra teste devam ediyor ne oluyorsa bu arada oluyor ayrıca dalgalanma sorunu yeni sürücü ile son buldu yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim
    quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

Büyük ihtimal son testte vpu recovery devreye girdi o arada bug oluştu ondan bu skor fazla

Aynı olayla uzun zamn önce bende karşılaşmıştım ordan biliyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.