Şimdi Ara

RX 6600 8GB XFX Swift210 - 6.558,97 TL Amazon.com.tr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.220
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ürün yurt dışı ama ilgilenmek isteyenler olabilir. Fiyat bana baya uygun gibi geldi, bilginize sunarım..

Link:

6.558,97 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukayl06 -- 16 Mart 2022; 0:32:18 >

• 7000 e saphire pulse 6600 almıştım teslimat süresi çok uzundu bu stoktan gönderimdi diye onu iptal ettim bu kartı alacaktım bir şok daha taksit yapılmıyormuş bu karta kategorisi yanlış girilmiş yarım saat amazon temsilcisine derdimi anlatmaya çalıştım yurt dışı ürünlerde taksit yok diye zırvaladı durdu kategori yanlış ekran kartı bölümünde değil bu yüzden taksit çıkmıyor aslında.

önceki iptal ettiğim kartta amazon germany satıcısıydı diyom taksitli aldım vs anlatamadım eskiyide iptal ettik kaldık ortada derken tam sayfayı kapatıyorken msi 6600xt mech modeli 7599 tl amazon turkey satıcısında görünce hemen aldım bugün teslim edildi 6600 e göre daha iyi ara ara kontrol ederseniz tekrar düşebilir bu fiyata.

• yk2548 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam, taksit yapabilidniz mi?

Hocam geçen hafta cuma günü alan tayfadasınız galiba.

• ukayl06 kullanıcısına yanıt

evet 6 taksit ile aldım.

Hocam hayırlı olsun öncelikle. Ben msi mech'i Amazon Germany diye biliyordum. Haftasonu ve bugün sürekli takip ettim düşmedi. Ben de xfx 6600 alıp konuyu kapattım. Beklemek, takip etmek yordu.

• VgrooveR kullanıcısına yanıt

aynen hocam 3-5 dk içerisinde tükendi zaten ben hemen siparişi oluşturdum sonra k.kartı internet alışveriş ayarlarını açıp ödedim.

fiyat hatalı diye iptal edeceklerini düşündüm aslında 10k dan aşağı 6600xt çok yok.

geçmiş fiyat endeksine baktım dolar 8tl iken bu fiyatlarda satılmış.

Hocam çok güzel denk getirmişsiniz. Ben de 3 gündür takip ediyorum yerinden oynamadı. Neyse canımız sağolsun. İyi günlerde kullanın.

• VgrooveR kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim. amazon tr olunca beklemek istemedim zaten tesadüfen gördüm.

xfx 6600 benimde çok fazlasıyla işimi görürdü nasip bunaymış.

saphire 6600 teslimatı nisanın 2. haftasını buluyordu aslında en çok bu sebeple iptal edip ortada kalmıştım bu karta taksit olmayınca :)

• Son çıkan haberlerden sonra XFX markasına biraz şüpheyle yaklaşmaya başladım açıkçası. Daha önceden 5600xt ve RX 550 modelini almıştım ve bir sıkıntı yaşamamıştım ama son çıkan haberlerde mining ürünlerini yada teknik özellikleri gerçek olmayan ürünleri sattığı için mallara el konuldu.

• mpolat35 kullanıcısına yanıt

XFX in bu modelleri ile iglili oldukça inceleme araştırdım. Bu modellerde hiç bir sorun yok. Zaten eski kullanıcılar bu markayı iyi bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukayl06 -- 15 Mart 2022; 9:37:33 >
  • ukayl06 kullanıcısına yanıt

Hocam dediğim XFX'in 2 kartını kullandım, hala aktif olarak bir kartını kullanıyorum ama günümüzde yaşanmış böyle bir durum var. Bu tabii ki her kartta olmayabilir ama firmanın adının böyle şeyler ile ortaya çıkması hiç iyi bir durum değil.

Hayırlı olsun hocam, mart'ın sonuna doğru teslim tarihi görünüyor bende .

• Fiyat tekrar düşmüş, 6520 TL

• 3060'tan biraz kötü. 3050'den çok iyi. Bu yoklukta fiyatı çok iyi gerçekten. Alıp kenera atasım geldi.

• 6600XT ile bunun arasında çok fark var mı? 6600XT 'yi 8000'e alsam acaba aradakifarka değecek performans verir mi diye düşünüyorum.

• Sipariş Toplamı:6.530,47 TL

Ürünler:5.448,95 TL

Kargo ve Paketleme Ücreti:85,35 TL

İthalat Ücreti Depozitosu:996,17 TL

Sipariş Toplamı:6.530,47 TL

hala son vergiler eklenmemiş görünüyor fiyat bence iyi.

• xxxcem kullanıcısına yanıt

bu fiyatın üstüne ücret eklenme durumu var mı ?

• ravenimbus_ R kullanıcısına yanıt

hayır yazdıgım toplam tutar herşey dahil.

• Taksit olayıda olsa tadından yenmezdi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.