Şimdi Ara

Rx 570 4 gb

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Rx 570 4gb mining yapilmamis bir kartım var.Sadece pubg icin almıştım zamanında.İkinci el pazarında çok farklı fiyatlar gördüm.Şu an ortalama ederi nedir bu kartın ?. Kutulu faturalı duruyor ama garantisi bitti.Hicbir sorunu yok. Ram hızı 6ghz olan model değil 7ghz olan seriden.Bir ara kısık cıkmıştı bu seri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2500-3000

• şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt

gerçekten mi? rx580 4 gb var bende mining falan yok bu kadar yüksek rakamlar piyasada dolasıyorsa satabilirim  

• quote:

Orijinalden alıntı: Caped 117 Crusader

gerçekten mi? rx580 4 gb var bende mining falan yok bu kadar yüksek rakamlar piyasada dolasıyorsa satabilirim  

ben sahibinde yazan fiyatlari soledim ama muhtemel giden fiyatlar yazilandan dusuktur

rx570 i 2250-2500 arasi max 2500 oda rx580 4gb inda 2600-2700 e max satilacagini dusunuyorum 3000 civari 6gb gtx1060 lar baslio cunku millet mining kazmak icin alio

• 2 tane hazir sistemle gelen kart vardi is icin kullaniliyordu makineler oyun bile oynanmadi yani :) 2500 den verdim ben miningci biri geldi aldi gitti geri kalan kartsiz sistemleride 1 kisi aldi 4 k yada onlarin ikisini verdim kaldi tek makine :) onuda bidahaki yaza dogru satip gidicem artik at den alirim belki heveste kalmadi fiyatlar yüzünden bedava verseler oynayasim gelmiyor suan :) sogutmus herifler resmen

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4gb kartlarla mining yapılmıo diye biliyorum. Yapılsa bile RX 570 580 gibi çok güç tüketen ve ısınan kartların 4gb olanlarından bahsediyorum mining getirisi çok düşük olmalı. Elektrik ve internet masrafını zor cıkarırsın heralde:D

6gb kartla belki bi nebze yapılablir. 8GB kartla zaten ortalama hashrate almaya baslayıp az biraz kar edebiliosun.

Yani demem o ki piyasada dolanan 4gb Tüm kartlar aslnda Mining kartı falan deildir Mining yapılamaz. Yapılsa bile çok düşük hashrate alacagı ve Masrafını cıkarmayacagı için Yüksek fiyattan alan varsa Bilinçsiz tüketicidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 10 Eylül 2021; 11:9:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenqhisKhaan89

4gb kartlarla mining yapılmıo diye biliyorum. Yapılsa bile RX 570 580 gibi çok güç tüketen ve ısınan kartların 4gb olanlarından bahsediyorum mining getirisi çok düşük olmalı. Elektrik ve internet masrafını zor cıkarırsın heralde:D

6gb kartla belki bi nebze yapılablir. 8GB kartla zaten ortalama hashrate almaya baslayıp az biraz kar edebiliosun.

Yani demem o ki piyasada dolanan 4gb Tüm kartlar aslnda Mining kartı falan deildir Mining yapılamaz. Yapılsa bile çok düşük hashrate alacagı ve Masrafını cıkarmayacagı için Yüksek fiyattan alan varsa Bilinçsiz tüketicidir.

4gb kartla mining yapılır ama kar çok düşük olur. rx570-580 in 4 gb modelleri zamanında eşşek gibi mining yaptı. Şu an piyasada gezen kartların belki %90 ı suyu çıkmış kartlar. 4 gb kartla mining yapar masrafını çıkartır birazda kar edersin. Ama bu işi garantisiz kartla yapmak mantıklı değil. Kart elinde patlayabilir. Şu an gtx 1650 gibi bir kart günde 1 dolar kazıyor. Bunun 50-60 lirası elektrik için gidiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.